Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Aronshire | Discord Bot | Gelişmiş İnvite Manager

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kadir Yiğit

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

kkadiryigit

Elmaslar
76
Puanlar
9.000
Yer
Kocaeli
Minecraft
Bladrise
Ellerine sağlık kardeşim, başarılarının devamını dilerim.

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Kaç aydır arıyorum ki bir türlü Türkçe olanını bulamadım ama şu an da aramıyorum. Arayanlar için oldukça yararlı bir yapım olmuş <3

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Piyasadaki en iyi invite manager olabilir sanirim başarılar.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Hangi dil ve modüller kullanıldığını öğrenebilir miyim? Özellikle eris, discordjs ya da ne kullandığınızı merak ediyorum, çünkü discord api bir davet bilgisi içermiyor, sadece yapılan olaylardan çıkartıyoruz bu davet sistemini ki bu da yanlış veya eksik yapıldığında bazı davetler (özellikle tek kullanımlık ya da sunucudan çıkanların davetleri) algılanamayabiliyor. InviteManager bunu .ts ile eris kullanarak çözmüş. Discord.js de de yapmak mümkün fakat daha zahmet verici.

Soruma cevap alabilirsem, teşekkür ederim.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada yeni denk geldim, geç bir mesaj oldu sanki :]

Bir de, invitemanager'ın kaynak kodları yayınlanmıştı, aynı altyapıyı kullanıp kullanmadığınızı da merak ettim.

Ayrıca fiyat sabit değil demişsiniz fakat en fazla 30TL dir diye düşünüyorum, fazlasıysa pek de normal bir fiyat olmamış

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Piyasadaki en iyi invite manager olabilir sanirim başarılar.
Teşekkür ederim!
Hangi dil ve modüller kullanıldığını öğrenebilir miyim? Özellikle eris, discordjs ya da ne kullandığınızı merak ediyorum, çünkü discord api bir davet bilgisi içermiyor, sadece yapılan olaylardan çıkartıyoruz bu davet sistemini ki bu da yanlış veya eksik yapıldığında bazı davetler (özellikle tek kullanımlık ya da sunucudan çıkanların davetleri) algılanamayabiliyor. InviteManager bunu .ts ile eris kullanarak çözmüş. Discord.js de de yapmak mümkün fakat daha zahmet verici.

Soruma cevap alabilirsem, teşekkür ederim.

Bu arada yeni denk geldim, geç bir mesaj oldu sanki :]

Bir de, invitemanager'ın kaynak kodları yayınlanmıştı, aynı altyapıyı kullanıp kullanmadığınızı da merak ettim.

Ayrıca fiyat sabit değil demişsiniz fakat en fazla 30TL dir diye düşünüyorum, fazlasıysa pek de normal bir fiyat olmamış
Discord.js ve quick.db modülleri kullanarak yaptım bu sistemi. Hazır açık kaynak İnviteManager java ile kodlandı. Ben ise sıfırdan kendim Node.js ile kodladım. Ve en çok 20 tl ye sattım bu sistemi. Benden alanlara sorabilirsin parası eksik olanlardan o 20 yi bile almadım. Bukadar meraklı olmana sevindim :)

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Teşekkür ederim!

Discord.js ve quick.db modülleri kullanarak yaptım bu sistemi. Hazır açık kaynak İnviteManager java ile kodlandı. Ben ise sıfırdan kendim Node.js ile kodladım. Ve en çok 20 tl ye sattım bu sistemi. Benden alanlara sorabilirsin parası eksik olanlardan o 20 yi bile almadım. Bukadar meraklı olmana sevindim :)
Sahibi tarafından paylaşıldı o botun kodları ve eris kullanılarak yapıldı, dediğim sorunlar büyük ihtimalle sizde de vardır. Mesela denetim kaydı kullandığınızı hiç sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı