• Minecraf'ta reislerle savaşa hangi zırhla gidersiniz?

Her hafta düzenli bir şekilde yapılacak olan ödüllü anketlerimizden ilki karşınızda! Yapman gereken şey çok basit 24 saat içerisinde konuya girip oy vermek ve ödülü kapmak! Hadi ne duruyorsun buraya tıkla ve anket hakkında daha fazla bilgi al!

Yardım Arkadaşlar sunucuda lag yapan pluginleri söylermisiniz.

bihency

Altın Benim Yeni Sevgilim
Destek Yetkilisi
Kask Yapıcısı
Zümrüt Üye
Viasly
En iyi cevaplar
11
Elmaslar
302
Puanlar
4.690
Zümrüt
0
Minecraft
Tamamdır sağolun pakette gereksiz mapleri,

skriptleri ve pluginleri sildikten sonra düzeldi yardımlarınız için teşekkür ederim.
o eklentileri silmen sunucu özelliklerini bozmanı sağladı mesela market pluginini sildin ama olsun düzeldiyse ne mutlu

syrthez

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
3
Puanlar
135
Zümrüt
0
Minecraft
Sanırım sorunu çözmüşsün fakat yine de söyleyeyim. NoCheatPlus konsola çok fazla komut gönderdiği için tps düşürüyor. Kendi survival sunucumda da aynı problemi yaşamıştım. NoCheatPlus'ı silip Matrix kurdum ve faydası oldu diyebilirim. Bilgin olsun.

zafersalih12

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
35
Puanlar
185
Zümrüt
0
Minecraft
Sanırım sorunu çözmüşsün fakat yine de söyleyeyim. NoCheatPlus konsola çok fazla komut gönderdiği için tps düşürüyor. Kendi survival sunucumda da aynı problemi yaşamıştım. NoCheatPlus'ı silip Matrix kurdum ve faydası oldu diyebilirim. Bilgin olsun.
Sağol önerin için deniyeceğim

Sismei

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
28
Puanlar
1.235
Zümrüt
0
Minecraft
Hayla sorun yaşıyorsanız beni Discord adresimden ekleyin size Kendi kullandığım Optimize Klasörünü vereyim

Sismei#3274

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı