Sol Reklam

Çözüldü Arkadaslar Bukkıt Sunucum Var Map Kuruyorum Olmuyor;

Tesqo21

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

BuuPSanaA#4037

Elmaslar
1
Puanlar
1.360
Yer
sakarya
Minecraft
Tesqo21
Bukkit üzerinden localhost sunucusu actım ogrenmek ıcın fazla bı bılgım yok bu konu hakkında oyuzden yarımınıza ıhtıyac duydugum ıcın konu acmak zorunda kaldım fakat serverın bulundugu kısma mapı attım severe gırınce map olusmadı tam olarak hangı plugıne ıhtıyacım var mapı aktıf hale getırmem ıcın yardımlarınıızı beklıyorum
1653066264672.png
1653066318972.png

Son Nefes

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

SonNefes23

Elmaslar
125
Puanlar
9.585
Yer
Gakkoşlar Diyarı
S

Silinen üye 147516

Ziyaretçi
Merhaba,

Buraya tıklayarak ilgili eklentiye göz atabilirsin. Sunucu klasörün içerisinde "plugins" klasörü olması gerekiyor. plugins klasörünün içerisine indirmiş olduğun jar dosyasını at ve sunucuyu yeniden başlat. Eklenti kurulduktan sonra oyuna giriş yap ve "/mvim dunyaismi" şeklinde dünyayı sunucuya tanıtmış ol. Import işlemi tamamlandıktan sonra "/mvtp dunyaismi" ile belirttiğin dünyaya ışınlanabilirsin.

Tesqo21

Discord:

BuuPSanaA#4037

Elmaslar
1
Puanlar
1.360
Yer
sakarya
Minecraft
Tesqo21
Merhaba,

Buraya tıklayarak ilgili eklentiye göz atabilirsin. Sunucu klasörün içerisinde "plugins" klasörü olması gerekiyor. plugins klasörünün içerisine indirmiş olduğun jar dosyasını at ve sunucuyu yeniden başlat. Eklenti kurulduktan sonra oyuna giriş yap ve "/mvim dunyaismi" şeklinde dünyayı sunucuya tanıtmış ol. Import işlemi tamamlandıktan sonra "/mvtp dunyaismi" ile belirttiğin dünyaya ışınlanabilirsin.
sımdı denıcem dedıklerını bırde bana

ScoreboardStats turkce plugın lazım warmı usta bıldıgın pvp ıcın​

S

Silinen üye 147516

Ziyaretçi
sımdı denıcem dedıklerını bırde bana

ScoreboardStats turkce plugın lazım warmı usta bıldıgın pvp ıcın​

Bahsettiğin eklenti Türkçe bir eklenti değil. Türkiye'de bu tarzda eklentiler bulunmuyor. Eklentinin config'ini Türkçe bir şekilde editleyebilirsin. ScoreBoardStats Türkçe Config şeklinde aratarak bilgi alabilirsin.

Tesqo21

Discord:

BuuPSanaA#4037

Elmaslar
1
Puanlar
1.360
Yer
sakarya
Minecraft
Tesqo21
Bahsettiğin eklenti Türkçe bir eklenti değil. Türkiye'de bu tarzda eklentiler bulunmuyor. Eklentinin config'ini Türkçe bir şekilde editleyebilirsin. ScoreBoardStats Türkçe Config şeklinde aratarak bilgi alabilirs
Merhaba,

usta serverı stoplayınca mv ımport gıdıyo ve mvtp de gıdıyo spawnpoint cektım stoplayınca yıne ormanda blogun ıcıne attı benı ne yapmam lazım

Tesqo21

Discord:

BuuPSanaA#4037

Elmaslar
1
Puanlar
1.360
Yer
sakarya
Minecraft
Tesqo21
S

Silinen üye 147516

Ziyaretçi
yaptım mapı ayarladım tpsını falan spawnpoint cektım fakat serverı stoplayınca hersey gıdıyo tekrardan mvımportlayıp tplenmem lazım spawnpoinnte ormanda blogun ıcıne atıyo hersey serverı stoplayınca gıdıyor
,
plugins klasörünün ekran fotoğrafı ve sunucu çalıştırma (.bat) dosyanızı gönderebilir misiniz?

Tesqo21

Discord:

BuuPSanaA#4037

Elmaslar
1
Puanlar
1.360
Yer
sakarya
Minecraft
Tesqo21

yunanmadenci

Eküidistans

Discord:

yunanmadenci

Elmaslar
328
Puanlar
3.580
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
yunanmadenci
server.properties kısmında level-name'daki world bölümünü arena olarak değiştirin.

Tesqo21

Discord:

BuuPSanaA#4037

Elmaslar
1
Puanlar
1.360
Yer
sakarya
Minecraft
Tesqo21
1653121255276.png

acaba mv pluginimi bozuk mapı importlayamıoz

S

Silinen üye 147516

Ziyaretçi

Tesqo21

Discord:

BuuPSanaA#4037

Elmaslar
1
Puanlar
1.360
Yer
sakarya
Minecraft
Tesqo21

HonourCraft

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
120
Yer
Lothlorien
Minecraft
scar1us
haritada sorun olabilir mi

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı