Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Ardawai#1179 + Tural Özsancak Yeni İsmi: kaaaniniz#2222 Dolandırıcılığı

• Konuyu başlatan JaredNETWORK
  • Başlangıç Tarihi
  • 4.401
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Böyle insanlara söylenecek tek bir söz var "YAZIK KAFANA".

J

JaredNETWORK

Ziyaretçi

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

Beawen

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Beawen#6452

Elmaslar
322
Puanlar
4.775
Yer
İzmir
Minecraft
UmutEren

RobittyBobitty

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

RobittyBobitty#2591

Elmaslar
0
Puanlar
120
Minecraft
RobityBobity
Öncelikle Merhaba MC TR Ailesi,

ArdaWai adlı arkadaş, bana 30 tl ye bir faction paketi istediğini söyledi bende elimde olmadığını ve satıştan çıkarttığım bir paketi ucuza verebileceğimi söyledim. Daha sonra paketi açtırdı çok beğendi, efsane falan dedi para geldiğinde paketi teslim ettim. Pakette lag sorunu var vs. dedi, 4 gb xeon makinada paketi çalıştırıyor ve büyük ihtimal ramı biz 1 gb ayarladığımız için 1 gb da kalmıştı ve o yüzden lag sorunu vardı. Çözebileceğimizi söylediğimde gerek yok dedi.
Benden 30 tl ye aldığı paketi bir arkadaşa 25 tl ye satmış (bizim discordumuzda) sonra arkadaş bana yazdı, dedi sizin pakete biraz benziyor diye, sonra dedim nasıl o da bana ip adresi attı ve sunucuya baktım Sunucuya girdiğimde kurucu tagıyla başladım ve sadece tabdaki yazıları değiştirmiş. Paket işlerinden de sanıyorumki anlamıyor.
Gelelim Asıl olaya, Bu arkadaşa ben yazdığımda beni engelledi daha sonrasında bu arkadaşın eski craftrise moderatoru (sahteymiş) MrTural (Oyuncular Tarafından Linçlenip Atılan) ile çocukluktan beri arkadaş olduğunu ve adlı sunucu açacağını öğrendim.

Daha sonrasında discorda gruba çektiğimde bana k"yizer, d"lunay adlı arkadaşlardan bahsederek onlar yapıyor bende yaparım, gibi şeyler söylediler. Asıl konuya geldiğimizdede zaten paketleriniz 30 40 tl ucuz paketler alıp satamazmıyım gibi şeyler söylediler. Yani demek istedikleri şey herkes dolandırıyor bende dolandırırım. MrTural bana başta parayı atacağını söyledi ve paketi sattığı kişiden ininal dekont istedi, oysaki ininalda sadece para yükleme dekontu olduğunu ve parayı Ardaya atan kişinin parayı attığını çok iyi biliyordu.

Ardawai#2106 (ID: 714768101358698498 Yeni: Ardawai#1179)
Tural Özsancak#5973 (ID: 558611238729547799 Yeni: Springs#5681)

Arkadaşın yeni ismi Ardawai#1179
Hala paket satmaya devam ediyor, yani başkalarının emeklerini satarak dolandırmaya, arkadaş CR'de MVIP+ almış kendine haram paralarla, lütfen dikkat edin tuzağa düşmeyin.
MC-TR kullanıcısı değilim, bir gezinti için geldim.

Tural Özsancak denen insan CraftRisenin eski moderatörü değil, Tural Abdullayev'dir :)

2014 yılından beri tanırım o şahısı, bu tural özsancak denilen kişi, CraftRise'nin eski moderatörü değildir haberiniz olması dileği ile, Tural Özsancak denilen şahısa gelelim, senin emeğin ile yapılmış birşeyi o neden satıyor? Bu kadar mı düştüler? O fotoğrafta belirtildiği üzere 25 TL, 25 ! 25 TL için mi bu kadar düştünüz küfüre başvurdunuz?

SergenTR mi EmirTR mi nicknamen bilmiyorum ama geçmiş olsunlarımı diliyorum kardeşim benim :)

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Böyle arkadaşları bildirdiğin için çok teşekkür ederim.

J

JaredNETWORK

Ziyaretçi

Tural Özsancak denen insan CraftRisenin eski moderatörü değil, Tural Abdullayev'dir :)

2014 yılından beri tanırım o şahısı, bu tural özsancak denilen kişi, CraftRise'nin eski moderatörü değildir haberiniz olması dileği ile, Tural Özsancak denilen şahısa gelelim, senin emeğin ile yapılmış birşeyi o neden satıyor? Bu kadar mı düştüler? O fotoğrafta belirtildiği üzere 25 TL, 25 ! 25 TL için mi bu kadar düştünüz küfüre başvurdunuz?

SergenTR mi EmirTR mi nicknamen bilmiyorum ama geçmiş olsunlarımı diliyorum kardeşim benim :)
biliyorum adamın herşeyi sahte.
sen bile olabilirsin şuan tural, her gün başka hesap açıyor kaçacak yer arıyor :D

GizemliKutu

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

LuckyBea#9640

Elmaslar
6
Puanlar
135
Minecraft
LuckyBea
Ayıp Cidden Ayıp

aBozdaG

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

aBozdaG#0532

Elmaslar
16
Puanlar
6.320

biliyorum adamın herşeyi sahte.
sen bile olabilirsin şuan tural, her gün başka hesap açıyor kaçacak yer arıyor :D
RobittyBobitty adlı şahıs Tural Özsancak dediğiniz kişi bu arada. Sunucu açalım diyerek beni çağırdı, sonra ortadan kayboldu. Çalıştığım hosting firmasına Yusuf adında bir yetkili geldi. Meğerse Tural'mış. Benim zaten onu hiç gözüm tutmamıştı, yetkisi aniden benden hızlıca yükselmeye başladı ve html, php, javascript, discord bot, makro falan yazdığını ve işletim sistemlerini, server inceliklerini profesyonel şekilde bildiğini söyledi ama nedense hiçbir icraatı olmadı. Firma sahibine danışıp onu attırdığımda ise bana gelip senin hayatını biliyorum, SergenTR ve EmirTR'yi dolandırdığını (böyle birşey söz konusu bile değil) falan biliyorum herşeyini biliyorum forumlarda sürüneceksin hayatın kararacak piyasadan yok olacaksın falan dedi ama nedense hala icraatı olmadı. Neyse iyi forumlar :D

Engleis.exe

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Engleis#9898

Elmaslar
39
Puanlar
2.070
bu çocuk bi ara enes çağrı denilen bir youtuberin (eski minetr forum sahibi) discorduna gelip abone ss attı enes çağrı aktif olmadığı abone rolü veremedi çocukta benden paketi istedi vermedim diye ana bacı sövmeye başladı zaten gerekli ssleri cimer'e ilettim çocuk korkudan hesabını kapattı :d

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Bu arkadaş eskiden ortağımdı hesabıma. Çok değişik birisi mantık diye birşey yok çocukta salak, saçma şeyler söyleyip kendini avutuyor bu tarz bir çocuğa karaliste açman gereksiz çünkü bu onun için birşey etmez MC-TR girdiği bile yoktur emin ol sadece küçük sunucu sahiplerine mesaj atıp internetten indirdiği paketleri editleyip satıyordur ki onuda yapma bilgisi yoktur :D

Mcdikmen

Her şey, bir ve tek şeydir.

Discord:

Mcdikmen#0316

Elmaslar
227
Puanlar
15.210
Minecraft
Mcdikmen
Konu zaman aşımından dolayı kapatılmıştır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı