Sol Reklam

ARCHERCRAFT YETKİLİ EKİP ARIYOR ! Alımlarımız Açıktır .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Furina

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Furina#0001

Elmaslar
3
Puanlar
3.960
Minecraft
Furina
Herkese Merhaba , Ben Efe 17 . Güzel Sanatlar Lise'si Müzik Bölümü Öğrencisiyim . 12 Senedir Piyano Çalıyorum , Müzik Dışında Oyun Hep Hayatımda Olan Bir Hobi idi .

Bugün Burada Yeni Açmış Olduğum ARCHERCRAFT (OpSkyblock - Faction ) Minecraft Sunucumuz Hakkında Daha Fazla Kitleye Ulaşmak Adına Bir Konu Açmış Bulunuyorum .

ARCHERCRAFT YETKİLİ EKİP ARIYOR !

Öncelikle Sizlere Alım Yapacağımız Bölümlerden Ve Genel Yetki Sıralamasından Bahsedeyim ..

Alım Yapacağımız Bölümler
: Rehber , Ticket Yetkilisi , Mimar , Moderatör , Ekip Lideri !

Yetki Sıralamamız : Kurucu > Yönetici > Ekip Lideri > Senior Moderatör > Moderatör > Destek Ekibi > Rehber > Deneme Rehber .

Şimdi De Sizlere Sunucu Hakkında Biraz Bilgi Vereyim ;

Sunucumuz OpSkyblock Ve Faction'dır . Bir Çok Warp ve Etkinlik Alanları Bulunmakta .. Her Gün Event ! Şuanda Büyüme Sırasında Olduğumuzdan Her 10 Kişide Event Yapıyoruz .. VIP Fiyatlarımız Diğer Çoğu Sunucuya Göre Çok Daha Uygundur . Bize Gelen Her Ödeme Tamamen Sunucuya Yatırılıp , Güzel Bir Hal Almasını Sağlamaya Çalışmaktayız .

Eveet Gelelim Başvuru Formuna ... Ekibimize Katılmak İsteyenler İçin Bir Form Hazırladık

Başvurma ŞARTLARI ;

- Mikrofon bulundurmak .
- Haftada en az 20 saat aktif olmak. (Sınav haftaları veya başka özel sebeplerle istisna sağlanabilir.)
- Türkçeyi düzgün bir şekilde kullanmak.
- Rehberlerle İlgilenebilecek Moderatör Alımı
- Yaş Sınırımız Bulunmamakta Ancak Saygı Ve Sevgi Her Zaman Şart !
- Oyuncularla ilgilenebilecek, gerektiğinde yönetim panelinden sıkılmadan destek taleplerini cevaplayacak Rehber , Ticket Yetkilisi , Moderatör , Ekip Lideri Aranmaktadır. Eğer bu şartlara uymuyorsanız, lütfen başvurmayın.

Başvuru Formu : https://forms.gle/VvpNLTfsYgZL8hbK8 Bu Linkten Ekibimize Katılmak İçin Başvuru Yapabilirsiniz ..

İletişim Adresim : Furina#4216 Discord Adresimden Beni Ekleyebilirsiniz .. Hepinize İyi Forumlar ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı