Sol Reklam

Bulundu AQULION - Yetkili Alımları!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JustCiva_

Mutlu olmak istiyorsanız, olun.

Discord:

JustCiva_#0001

Elmaslar
159
Puanlar
950
Discord İzni
Minecraft
JustCiva_
Herkese iyi akşamlar...
Yeni açacağımız sunucu için kaliteli bir ekip kurmak istiyorum.
Tecrübeli, oyuncuya ve etrafında olan insanlara karşı saygılı 5 kişi yetkilimiz olarak sunucu içerisinde olacak!

Peki, hangi alımlar aktif?
- Moderatör
- Rehber

- Discord yetkilisi
- Tasarımcı
- Geliştirici
- Yazar

Şartlar
- En az 14 yaşında olmalısınız.
- Sunucu içerisinde olan sohbete hakim olabilmeli, işinizi ciddiye almalısınız.
- Sunucularda uzun görevler yapmış, dolayısıyla tecrübeli olmanız gerekmektedir.
- Yaratıcı bir kişiliğe sahip olmalısınız.
- Kendi fikirlerinizi çekinmeden ortaya atabilmeli, dile getirebilmelisiniz.
- Sunucu içerisinde sık bir şekilde aktif olup, diğer oyuncular ile sürekli irtibat halinde olmalısınız.
- Türkçe kurallarına dikkat edebilmelisiniz.

Bu kriterlere sahip bireylerin sunucu içerisinde kesinlikle iyi yetkililer olabileceğine inanıyorum. Zira amacımız oyuncuyu eğlendirmek olduğundan dolayı yaratıcı bireyler şart haline geliyor.

Aqulion Vizyonu
Aqulion, benzersiz sistemleri ile daha ileriyi hedefleyen bir Minecraft sunucusudur. Amacımız, diğer sunuculardan farklı olarak bir deneyim yaşatmak. Zira bulunduğumuz piyasa benim fikrimce sadece birbirinin kopyasıdır. Oyuncunun Aqulion içerisinde oynaması için ona bir amaç ve heves vermek bizzat benim ilk hedefim.

Aqulion'da ne gibi "farklı" sistemler mevcut?
Avatar sistemi, Özel bosslar, Özelleştirilmiş Dünyalar, Özel eşyalar ve daha fazlası!
Ek olarak kendi oyun modumuz olan Gezegenler oyun modu sunucu açıldıktan kısa süre sonra aktif hale gelecek.
Ancak bu oyun modu hakkında daha fazla bilgi veremem. Neden mi? Süpriz :)

Her şey tamam, sana nasıl ulaşacağım?
Eğer tüm kriterlere uyduğunuza inanıyorsanız ve Aqulion'da yetkili olmaya kararlıysanız, Discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Discord: JustCiva_#0001

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı