Sol Reklam

Tanıtım Apple'ın iPhone 11'i Piyasaya Çıkıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Şahsen ben İphone'nin tasarımını 8 Plus a kadar begeniyorum 8 Plusdan sonrasının tasarımı hiç hoşuma gitmiyor.
Hele şu telefona fazladan kamera eklemek tasarımını bence bozuyor. Evet daha iyi bir fotoğraf deneyimi için lazım ama yinede tasarım daha önemli bence.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Size tamamen katılıyorum. Son iPhone serileri gerçekten bozmaya başladı ve kamera olayı işi çirkinleştirdi. Eleştirisel yorumun için teşekkürler.

SametRise

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
22
Puanlar
0
Gerek yok aslında hepsi aynı işlemi görüyor hepsi telefon
Tabii zenginler veya hava atmak isteyenler alabilir

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bahsettiğimiz bu telefonlar aslında zengin telefonu değil. Sadece dövizden dolayı ülkemizde zengin telefonu olarak geçiyor. ( 999 $ )

champthesmurf

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
28
Puanlar
0
Minecraft
ChampCem
Güzel bir konu olmuş tebrikler!

iKaanStrafe

Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Aslında olaya zenginlik açısından bakmamak gerek.
Bir telefonun performansının iyi olmasını istiyorsan fiyatıda biraz fazla olucak tabikide ama fiyat performans ürünleride bulunmakta. Şahsen İphone 7 kullanıcısı olarak benim almamdaki sebep gerçekten 1- Tasarımı 2- İsmiydi 3- olarak Performansı.​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Aslında olaya zenginlik açısından bakmamak gerek.
Bir telefonun performansının iyi olmasını istiyorsan fiyatıda biraz fazla olucak tabikide ama fiyat performans ürünleride bulunmakta. Şahsen İphone 7 kullanıcısı olarak benim almamdaki sebep gerçekten 1- Tasarımı 2- İsmiydi 3- olarak Performansı.

Doğruyu söylemek gerekirse her şey fiyata bakmıyor. Huawei P20 Lite ile iPhone 5-8 arasında olan telefonların özelliklerini karşılaştırdığımız zaman büyük fark var. iPhone cihazları, Huawei'den dövizden kat ve kat daha pahalıdır. Huawei'nin 2.000 TL olan telefonunda yüz tarama özelliği varken iPhone cihazlarda 8'den sonra gelmeye başlıyor. iPhone 8 ise 5.300 TL'den başlıyor. Bu sadece bir örnek idi. Siz karşılaştırın ve bunu kendiniz görün.

Güzel bir konu olmuş tebrikler!

Konuyu beğendiğinize sevindim. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.

iKaanStrafe

Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe

Doğruyu söylemek gerekirse her şey fiyata bakmıyor. Huawei P20 Lite ile iPhone 5-8 arasında olan telefonların özelliklerini karşılaştırdığımız zaman büyük fark var. iPhone cihazları, Huawei'den dövizden kat ve kat daha pahalıdır. Huawei'nin 2.000 TL olan telefonunda yüz tarama özelliği varken iPhone cihazlarda 8'den sonra gelmeye başlıyor. iPhone 8 ise 5.300 TL'den başlıyor. Bu sadece bir örnek idi. Siz karşılaştırın ve bunu kendiniz görün.
Apple markası genellikle başka markalardan gördükçe kendine uyarlıyor benim gördüğüm kadarıyla​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Apple markası genellikle başka markalardan gördükçe kendine uyarlıyor benim gördüğüm kadarıyla

Tamamen dediğinize katılıyorum. Teknolojiye ayak uyduracağım bahanesiyle bu işlere adım atıyorlar :D

patrick

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
23
Puanlar
6.270
Yer
İstanbul & United Kingdom
Minecraft
patrick
düşüncelerimi mazur görün fakat ben bu telefona o parayı hayatta vermem.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

düşüncelerimi mazur görün fakat ben bu telefona o parayı hayatta vermem.

İlk öncelikle rahat olmanı söyleyebilirim. Ülkemizin büyük bir bölümü sizin düşündüğünüz gibi gözüküyor :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı