Sol Reklam
Sağ Reklam

Animasyonlu Günlük Ödül Skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

YnsCbbrli

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

YnsCbbrli#3289

Elmaslar
15
Puanlar
2.120
Yer
Azerbaycan
Minecraft
YnsCbbrli
Kardeşim küçük şeyler için plugin ile sunucuyu yormayı kimse istemez, düşün sunucuna chat silme skript'i ekliyeceksin, ama birisi gelip
skript kullanma sunucuyu yorar diyor, ama sen sadece chat silme ekleyeceksin, plugin mi eklersin skript mi? Biraz mantıklı konuşun lütfen, konuları baltalamak, mesaj kasmak için boş boş yorumlar atmayın.
ilk olarak onun istediği skript için konuştum ben. Gif de de görebilirsin muhtemelen büyük bir skript olacakdır. Ufak tefek şeylerde tabii ki skript kullanmalısın. Ama büyük bir skript yerine plugin kullanmak her zaman daha iyidir.
ikinci olarak konu baltalamağı nereden çıkardın? bu bir tanıtım filan değil. nasıl baltayalım? adam skript istemiş ve skript yerine plugin kullanmasını söyledik.
son olarak mesaj kasma gibi bir derdim yok. Ben yiğit değilim mesaj kasmak da bir işime yaramayacak. Senin bu mesajından kimin mesaj kasdığı açık olarak görüyoruz.

user1024

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
0
Kardeşim küçük şeyler için plugin ile sunucuyu yormayı kimse istemez, düşün sunucuna chat silme skript'i ekliyeceksin, ama birisi gelip
skript kullanma sunucuyu yorar diyor, ama sen sadece chat silme ekleyeceksin, plugin mi eklersin skript mi? Biraz mantıklı konuşun lütfen, konuları baltalamak, mesaj kasmak için boş boş yorumlar atmayın.

Aynen katılıyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

ilk olarak onun istediği skript için konuştum ben. Gif de de görebilirsin muhtemelen büyük bir skript olacakdır. Ufak tefek şeylerde tabii ki skript kullanmalısın. Ama büyük bir skript yerine plugin kullanmak her zaman daha iyidir.
ikinci olarak konu baltalamağı nereden çıkardın? bu bir tanıtım filan değil. nasıl baltayalım? adam skript istemiş ve skript yerine plugin kullanmasını söyledik.
son olarak mesaj kasma gibi bir derdim yok. Ben yiğit değilim mesaj kasmak da bir işime yaramayacak. Senin bu mesajından kimin mesaj kasdığı açık olarak görüyoruz.

Kardeşim elinde bunun gibi animasyonlusu olan varmı diye sordum konumuz sunucuyu yorup yormaması değil DailyRewardsı bende biliyorum herhalde ama bana böyle cezbedici bir animasyon lazım

Son düzenleme:

DjuitieTR | oSoloTurk

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
380
Puanlar
11.525

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485

YnsCbbrli

Discord:

YnsCbbrli#3289

Elmaslar
15
Puanlar
2.120
Yer
Azerbaycan
Minecraft
YnsCbbrli
Aynen katılıyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kardeşim elinde bunun gibi animasyonlusu olan varmı diye sordum konumuz sunucuyu yorup yormaması değil DailyRewardsı bende biliyorum herhalde ama bana böyle cezbedici bir animasyon lazım
"DailyRewardsı bende biliyorum herhalde" Ben senin daily reward'sı bilip bilmediğini bilemem ve sunucuyu yormasın diye plugin söylemişiz. Sana iyilik yapmak istedim plugin kullanmanın daha doğru olduğunu söyledim kötü mü yapmışım? Bu zamanda iyilik de yaramıyor.

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
Konuda tartışmayı bırakın ama

YnsCbbrli

Discord:

YnsCbbrli#3289

Elmaslar
15
Puanlar
2.120
Yer
Azerbaycan
Minecraft
YnsCbbrli
Tartışmayı başlatmaları gereksiz. İyilik yapdım sadece.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı