Sol Reklam

Bulundu Anadolu Network Mod,Reklamcı,YT alımı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

Pyme

Ziyaretçi
Hola_Amigo.png

Merhabalar. Emek Skyblock sunucum oturdu fakat OP Skyblock sunucumun kötü gidişatını düzeltmek ve o sunucuyu çekip çevirmek için bir adet Süper-Mod alacağım. Buna ek olarak Reklamcı ve Youtube alımı yapmak istiyorum.
Op Skyblock moduna gelirlerden payda verebilirim. Tabi sunucuyu 30-40 online'lık sabitleyip başarıya ulaştırırsa.

Alım Şartları:
Discord+Ses+17 yaş ve üstü + saygılı,kibar,tecrübeli +pl bilgisi yüksek olmasada gerekli komutları bilen + ilgili Mod.
Reklamcı: +15 yaş ve üstü, reklam yap dediğimde başka sunuculara girmeyecek, daha mantıklı reklamlar yapacak çalışkan bir Reklamcı.
Youtuber:+4k-5k abone,+17 yaş, düzgün kayıt yapabilme , anlaşılır akıcı bir Türkçe
en önemliside başka sunucularda yetkili olmamak.

Alım formunu forum kuralı gereği ekliyorum.
Ad-Soyad

Başvurduğunuz yetki

Tecrübeleriniz

Kaç saat açıksın?

Daha önce sunucularımdan birinde oynadınmı -_-​

P

Pyme

Ziyaretçi
Başlık güncel.

Eren Kan

❥ 1965 | Yeşil Siyah Şanlı Sakarya ❦

Discord:

Eren#8567

Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Söğütlü / Sakarya
Minecraft
zErenYT
Ad-Soyad | EREN KAN

Yaş | 15

Başvurduğunuz yetki | Moderatör

Tecrübeleriniz | Eklenti & Skript yazmayı biliyorum. Grafik tasarım dan anlarım 4 Yıllık Hub sunucum var.

Kaç saat açıksın? Duruma göre değişir ortalama 7 saat.

Daha önce sunucularımdan birinde oynadınmı | HAYIR!

doɴѕυzαĸer

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
13
Puanlar
0
Yer
KASTAMONU
Ad-Soyad Cavit Karabacak
Yaş 18
Başvurduğunuz yetki; Mod
Tecrübeleriniz; Geniş kapsamlı bir sunucu açmış olduğum oldu ama bot saldırılarından sunucuyu kapatmak zorunda kaldık. Ve ayrıca bir çok sunucuda rehberlik adminlik yaptığım oldu.
Kaç saat açıksın? Gündelik olarak max 10 saat
Daha önce sunucularımdan birinde oynadınmı? Her insan gibi evet oynadım oyunu öğrenmek için mecbur oynuyoruz :D

P

Pyme

Ziyaretçi
Ad-Soyad Cavit Karabacak
Yaş 18
Başvurduğunuz yetki; Mod
Tecrübeleriniz; Geniş kapsamlı bir sunucu açmış olduğum oldu ama bot saldırılarından sunucuyu kapatmak zorunda kaldık. Ve ayrıca bir çok sunucuda rehberlik adminlik yaptığım oldu.
Kaç saat açıksın? Gündelik olarak max 10 saat
Daha önce sunucularımdan birinde oynadınmı? Her insan gibi evet oynadım oyunu öğrenmek için mecbur oynuyoruz :D
Discord üstünden görüşelim hocam. Anadolu Network kanalına girin. Bana oradan yazın (Pyme)
Ad-Soyad | EREN KAN

Yaş | 15

Başvurduğunuz yetki | Moderatör

Tecrübeleriniz | Eklenti & Skript yazmayı biliyorum. Grafik tasarım dan anlarım 4 Yıllık Hub sunucum var.

Kaç saat açıksın? Duruma göre değişir ortalama 7 saat.

Daha önce sunucularımdan birinde oynadınmı | HAYIR!
Malesef minimum 17 yaş arıyorum ve gerekçemde benim 25 yaşında olmam ^^ Yinede başvurduğun için sağol.

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Hala geçerli mi? @Pyme

P

Pyme

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı