Sol Reklam
Sağ Reklam

Reklam AMD Ryzen ve Intel Performans Garantili Kiralık Sunucu Modelleri | DDoS Korumalı - Serverscity.net

ServersCity

Serverscity.net | Performans Garantili Sunucular
Elmaslar
1
Puanlar
135
Yeni nesil ve sıfır cihazlardan oluşan kiralık sunucu modellerimiz. Performas garantili ve uygun sunucular | Serverscity.net

66ce660f-4931-4cde-86f4-d5cac6bdd3f9.jpg

Firma ve iletişim bilgileri:
Whatsapp: 538 570 02 55
Telefon: 538 570 02 55
Firma bilgileri ve canlı destek için: https://www.serverscity.net/iletisim

bor4_

play.destrada.pw!

Discord:

bor4#0204

Elmaslar
109
Puanlar
520
Minecraft
bor4
Gördüğüm kadarıyla profesyonel olarak sunucu barındırmak isteyenlere hizmet vermek istiyorsunuz, bu alanda yüksek oyunculu sunucuların tercih edebileceğini düşünüyorum. Sitenizi gezdiğimde fiyatların diğer hostinglere nazaran biraz daha pahalı olduğunu görüyorum. Takımınızda çalışan arkadaşlara ve markanıza başarılar diliyorum.

ServersCity

Serverscity.net | Performans Garantili Sunucular
Elmaslar
1
Puanlar
135
Gördüğüm kadarıyla profesyonel olarak sunucu barındırmak isteyenlere hizmet vermek istiyorsunuz, bu alanda yüksek oyunculu sunucuların tercih edebileceğini düşünüyorum. Sitenizi gezdiğimde fiyatların diğer hostinglere nazaran biraz daha pahalı olduğunu görüyorum. Takımınızda çalışan arkadaşlara ve markanıza başarılar diliyorum.

Bir çok oyun firmasıyla beraber çalıştığımız için rakip olmak istemiyoruz.

bademkiran

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

bademkiran#9014

Elmaslar
7
Puanlar
145
Minecraft
bademkiran
Site tasarımı gayet sade ama tasarımlar hoşuma gitti. Başarılar.

ColdNetwork

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

nommeh#6881

Elmaslar
2
Puanlar
400
Minecraft
_nommeh
Site tasarımı sade ve hoş olmuş başarılar diliyorum.

karpuzgibisin

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
75
LoL botlarımı barındırmak için 3 kere dedicated almıştım önceden, sahibi olan abi sağlam bi insan. Telefonla wpden yazıyodum tak diye cevap alıyordum. Eskiden büyük bir firma değilken bile sağlam iş yapıyorlardı, şuan gerçekten büyüdüler güvenebebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hyphelix

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

! Anıl.sh#8627

Elmaslar
116
Puanlar
4.270
Yer
İstanbul Üsküdar Selamsız
Minecraft
KeskinCan
Merhabalar öncelikle Kaan bey mc piyasasına hoş geldiniz MC-TR ye gelmeniz beni mutlu etti fakat sadece veri merkezi koruması kullanmaktasınız aktif olarak Mikrotik kurulumu bile yapacak adamınız yok Minecraft üzerinde Comnet secure uplink in bir yararı olacağını sanmıyorum MC Layer7 üzerinde botlar vb sadece aegisle tutulması da zor umarım en yakın sürede r10 dan kendinize bir network uzmanı bulabilirsiniz

S

Silinen üye 66370

Ziyaretçi
Merhabalar öncelikle Kaan bey mc piyasasına hoş geldiniz MC-TR ye gelmeniz beni mutlu etti fakat sadece veri merkezi koruması kullanmaktasınız aktif olarak Mikrotik kurulumu bile yapacak adamınız yok Minecraft üzerinde Comnet secure uplink in bir yararı olacağını sanmıyorum MC Layer7 üzerinde botlar vb sadece aegisle tutulması da zor umarım en yakın sürede r10 dan kendinize bir network uzmanı bulabilirsiniz
Haksızsın diyemem fakat koruma'dan kısıp, diğer şeylere yatırım yapmış gibi görünüyor

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı