Sol Reklam

Tanıtım Altered Carbon'un 2. Sezonun İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul

Altered Carbon'un 2. Sezonun İlk Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Merhaba değerli forum üyeleri bu konuda sizlere Altered Carbon dizisinin 2. sezonunun ilk tanıtım videosu
yayınlandı gerçekten çok güzel bir dizi 1. sezonunu severek izlediğim bir dizi, Bilim kurgu sever arkadaşlara
tavsiyemdir gerçekten soluksuz izleye bileceğiniz bir dizi boş vaktiniz varsa değerlendire bilirsiniz daha önce
hiç bu diziye denk gelmediyseniz şimdi dilerseniz size tanıtım videosunu aktarmadan önce aklınız da bir
tema ve belirli bir fikir oluşturması için dizinin konusunu siz okuyuculara aktaracağım dizinin konusu şu şekilde;
insanların karakterlerini ve ruhlarını yeni bedenlere transfer edebildikleri alternatif bir gelecekte geçiyor.
Takeshi Kovacs, yıldızlararası savaşçılardan oluşan seçkin bir time mensup bir askerdir. Ancak takım,
filizlenen bir isyan sonrası ağır bir yenilgi alınca hayatta kalmayı başaran tek asker Takeshi olur. Takeshi’nin
zihni “buz içerisinde” hapsedilir ve yüzyıllar sonra Laurens Bancroftm adında son derece varlıklı bir adam
ortaya çıkana kadar dondurulur. Laurens, Takeshi’ye tekrar hayata dönebilmesi için bir şans sunar.
Ancak karşılığında son derece zorlu bir cinayeti çözmesini isteyecektir.

altered-carbon-2-stagione-teaser.jpg

Dizinin ilk sezonu Netflix'de. Toplamda on bölüm ve ortalama bölüm uzunluğu 51, 50, 50, 41 dakika olan dizinin
size aktardığım konusu ilk sezonun konusudur muhtemelen 2. sezonun konusu farklı olacaktır.

Türkçe Alt yazılı 2. sezon tanıtım videosu;

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Bu güzel dizi serisinin ilk sezonu birçok izleyici tarafından oldukça sevilmişti ki dizinin 2. sezonun da çıkıyor olması beni sevindirdi. Aynı zamanda böyle bir konu açarak gerek beni gerekse de bu dizinin kitlesine haber verdiğiniz için ayrı teşekkür ederim. Elinize, emeğinize ve kaleminize sağlık.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Bu güzel dizi serisinin ilk sezonu birçok izleyici tarafından oldukça sevilmişti ki dizinin 2. sezonun da çıkıyor olması beni sevindirdi. Aynı zamanda böyle bir konu açarak gerek beni gerekse de bu dizinin kitlesine haber verdiğiniz için ayrı teşekkür ederim. Elinize, emeğinize ve kaleminize sağlık.
Evet gerçekten güzel bir dizi 2. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum doğrusu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı