Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RealyRevenge

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
28
Puanlar
3.820
Merhabalar bu konumda sunucu sahipleri alımları nasıl yapmalı,nasıl yapmamalı bundan bahsettim.
Duyuru
Serverinizde alım olup olmadığını duyurarak başlayabilirsiniz.Alım olup olmadığını serverenizde AutoBroadCast ile duyurabilirsiniz.Eğer sunucunuzda online kişi yoksa veya daha açılmadıysa Sunucu yetkili alımları 'na konu açarak alımlarınız aktif olduğunu duyurabilirsiniz.
Alıcağım kişilerin kriterleri nasıl olmalıdır?
Yaş konusunda fazla birşey demiyorum ama +12 olmasında fayda var fakat alacağınız kişinin görevinde başarılı olması,Yalan söylememsi,olgun davranması,egoist olmaması,torpil yapmaması,ve aktif olmasına dikkat etmelisiniz.
Kimleri seçmeliyim?
Tecrübeli,yalan söylemediğinden emin olduğunuz,güvenilir,profesyonel birini seçmelisiniz.Kesinlikle sunucuma ilk giren admindir vesayre yapmayın ve tanımadığınız kişilere OP Yetki vermeyiniz,Group Manager iniz bozuksa ayarlarını yapınız veya yaptırınız.
Oyuncu takibi
Alım yapmanın bir diğer yoluda oyuncuyu sunucu içi davranışlarına takip ederek kararlaştırıp fikrini sormaktır.
Kod:
Ad:Burak
Soyad:Şahin
Minecraft Nickname:BurakSahin01
Neden sizi seçmeliyiz?:Uzun zamandır Minecraft alemindeyim Size yardımcı olabilirim
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?:14

Kod:
Ad:Arda
Soyad:Kalas
Minecraft Nickname:Arda_K
Neden sizi seçmeliyiz?:Dürüstüm,Oyuncularla aram iyidir,Deneyimim vardır,Saygılıyımdır :şapka:
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?:3

Kod:
Ad:Mehmet
Soyad:Bıyıklı
Minecraft Nickname:MehmetBiyikliPro
Neden sizi seçmeliyiz?:Abi nolur seç Admin yap
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz?:5

Eğer konunuza böyle formlar geldiyse kimi neden elemeniz gerektiğini ve kimi seçmenizi söyleyeyim
Mehmet Bıyıklı:Yetkili olmak için uygun birisi değildir ayrıca 15 yaşındaki biri "Abi nolur seç Admin yap " Demez yalan söyleme ihtimali yüksek
Burak Şahin:Yalan söylüyor Minecraft çıkalı 14 Yıl olmadı.
Arda Kalas:Eğer yaş konusunda sıkıntı yapmıyorsanız sunucunuza alacağınız kişi büyük ihtimal bu formlar arasından Arda Kalas olurdu.

Konum bu kadardı başka bir konuda görüşmek dileğiyle... :şapka:

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Güzel bir rehber olmuş, çoğu sunucuda görüyorum yetki kavgası edenler var xd

FurKqnTR

FURKAN

Discord:

Furkqn

Elmaslar
162
Puanlar
14.375
Minecraft
Furkqn
Böyle bir konu vardı diye hatırlıyorum

TakıntılıOyuncu

Skript İsteklerinizi Özelen Bildirebilirsiniz..!
Elmaslar
60
Puanlar
0
Klavyene sağlık :D sunucu işlerinde henüz yeni olanlar için yararlı.

FurKqnTR

FURKAN

Discord:

Furkqn

Elmaslar
162
Puanlar
14.375
Minecraft
Furkqn

Dantero47

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Olgunluk, Türkçe'yi düzgün kullanmak gibi faktörlerde dikkat edilecek unsurlar arasına alınabilir. Çoğu sunucuda görüyorum, sürekli çocukda tavırlar sergileyen yetkililer oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı