Sol Reklam
Sağ Reklam

▸ Ali Usta'nın haksız yere suç duyurusu açılması.

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980

KeremWho

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

KeremWho#0782

Elmaslar
106
Puanlar
13.580
Yer
İstanbul (Avrupa)
Minecraft
KeremWho
Para ver, kısır ye, alırken hakareti, dayağı da ye. "ALO OSTO HOKLO BONDO DOVORDOM"

giresun283428

Örümcek Hoşt!

Discord:

Mert#4420

Elmaslar
286
Puanlar
14.375
Yer
Türkiye
Minecraft
giresun28
Kesinlikle Ali Usta'nın yaptığı doğru birşey değil. Gitarcı çocukların yaptığı da doğru birşey değil. Fakat yaptığı zorbalık, o kadar kişi arasında çocuklara vurması ne olursa olsun kabul edilemez birşey diye düşünüyorum. Çocukların yerine koyun kendizi. Ne kadar utanmışlardır. Zorbalık hiç birşeye çözüm değil. Adam gibi uyarabilirdi orada çocukları döveceğine. Benim şahsi görüşüm suç duyurusunu hak ettiği yönündedir.

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Güzel kardeşim adamın ekmeğiyle oynuyolar, adamı kışkırtıyolar adam kim bilir her gün kaç kişiyle uğraşıyor. Vurması doğru bir şey değil ama çocukların da yaptığı doğru değil ama bana göre bence orda vurması güzel olmuş ellerine sağlık Ali Usta'nın.

Sherlock

Her usta, eserinde kendinden izler bırakır.

Discord:

Veritatis#1050

Elmaslar
64
Puanlar
6.370
Yer
İzmir
Minecraft
Efeturk
Güzel kardeşim adamın ekmeğiyle oynuyolar, adamı kışkırtıyolar adam kim bilir her gün kaç kişiyle uğraşıyor. Vurması doğru bir şey değil ama çocukların da yaptığı doğru değil ama bana göre bence orda vurması güzel olmuş ellerine sağlık Ali Usta'nın.
Cidden böyle düşünüyor olmana üzülüyorum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Para ver, kısır ye, alırken hakareti, dayağı da ye. "ALO OSTO HOKLO BONDO DOVORDOM"
Bundan zevk alanlar var bir de maalesef. :(

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Boş bir konu, neden girdim onu bile bilmiyorum.

giresun283428

Örümcek Hoşt!

Discord:

Mert#4420

Elmaslar
286
Puanlar
14.375
Yer
Türkiye
Minecraft
giresun28
Cidden böyle düşünüyor olmana üzülüyorum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bundan zevk alanlar var bir de maalesef. :(
Haberlere gir izle mübarek, çocuklar kendileri de söylüyor like almak için yaptıklarını ve gidip özür diliyorlar asıl sana üzülüyorum.

Sherlock

Her usta, eserinde kendinden izler bırakır.

Discord:

Veritatis#1050

Elmaslar
64
Puanlar
6.370
Yer
İzmir
Minecraft
Efeturk
Haberlere gir izle mübarek, çocuklar kendileri de söylüyor like almak için yaptıklarını ve gidip özür diliyorlar asıl sana üzülüyorum.
Ne olursa olsun, dayak atmak çözüm değil. Bunu savunmuyorum. Bu benim kendi görüşüm. Katılmak zorunda değilsin.

ome2

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
12
Puanlar
13.270
Yer
Ottomanmc.com
Nar ekşisi istermisin çocuk adam

giresun283428

Örümcek Hoşt!

Discord:

Mert#4420

Elmaslar
286
Puanlar
14.375
Yer
Türkiye
Minecraft
giresun28

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
İnsanlara/İnsana fiziksel müdahelede bulunması tabi ki iyi değil. Ancak çocukların yapmış olduğu da iyi bir davranış değil. Normal bir şekilde gitar çalarsınız insanları rahatsız etmeden ve insanları bunaltmadan, fakat burada insanları bunaltıyorlar gibime geldi yani resmen yüksek bir ses tonuyla böyle şarkı söylemeleri ne bileyim? Ha! sorarsanız kim haklı diye iki taraf da haksızdır. Ali usta çocuğa vurduğu için düzgün bir uslüp ile dile getirmediği için haksız konuma düşmüştür haklı iken gitarcı çocuklar ise bu yüksek ses tonuyla trollemeye çalıştıkları için haksız buluyorum kendilerini her insan aynı değildir. Bazıları işine karışılmadan yapmayı sever bazıları da işine karışılıp yapmayı sever kişiye göre değişir.
ama Ali ustayı tanıyoruz zaten işinin ortasında rahatsız edildiğinde sinirlenebiliyor. ama normalde iyi bir insan ve çocukları seven bir kişiliğe sahiptir. Bence burda iki tarafında anlayış gösterip birbirinden özür dilemesi gerekip konunun kapanması gerekiyor. İlk özürü Ali ustanın söylemesi daha doğru olur çünkü çocuğa vurarak baştan hatayı yaptı dışardan bir çiğ köftecinin size vurması nasıl hoşunuza gitmiyor ise burda da öyle bir durum söz konusu. Herkes anlayışlı olursa ortada sorun felan kalmaz. İyi forumlar!

giresun283428

Örümcek Hoşt!

Discord:

Mert#4420

Elmaslar
286
Puanlar
14.375
Yer
Türkiye
Minecraft
giresun28
İnsanlara/İnsana fiziksel müdahelede bulunması tabi ki iyi değil. Ancak çocukların yapmış olduğu da iyi bir davranış değil. Normal bir şekilde gitar çalarsınız insanları rahatsız etmeden ve insanları bunaltmadan, fakat burada insanları bunaltıyorlar gibime geldi yani resmen yüksek bir ses tonuyla böyle şarkı söylemeleri ne bileyim? Ha! sorarsanız kim haklı diye iki taraf da haksızdır. Ali usta çocuğa vurduğu için düzgün bir uslüp ile dile getirmediği için haksız konuma düşmüştür haklı iken gitarcı çocuklar ise bu yüksek ses tonuyla trollemeye çalıştıkları için haksız buluyorum kendilerini her insan aynı değildir. Bazıları işine karışılmadan yapmayı sever bazıları da işine karışılıp yapmayı sever kişiye göre değişir.
ama Ali ustayı tanıyoruz zaten işinin ortasında rahatsız edildiğinde sinirlenebiliyor. ama normalde iyi bir insan ve çocukları seven bir kişiliğe sahiptir. Bence burda iki tarafında anlayış gösterip birbirinden özür dilemesi gerekip konunun kapanması gerekiyor. İlk özürü Ali ustanın söylemesi daha doğru olur çünkü çocuğa vurarak baştan hatayı yaptı dışardan bir çiğ köftecinin size vurması nasıl hoşunuza gitmiyor ise burda da öyle bir durum söz konusu. Herkes anlayışlı olursa ortada sorun felan kalmaz. İyi forumlar!
Bu olay çoktan çözüldü zaten, tekrar diyorum bilmeyenler de bilsin;

Bu gitar çalan 2 veled gidip Ali Usta'yı bilerekten kışkırtıyolar hatta haberlere bile çıktılar bugün kendileri de bilerek like almak için yaptıklarını dile getirdi ve Ali Usta'nın yanına gidip özür bile dilediler videosu var azıcık araştırın.

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Ali ustayı kışıkırtıp sadece çıldırdığı anları videoya çekip istedikleri üne kavuştular mı ? İstediklerinden daha az üne kavuştular, ama yine de ünlü oldular.
Sonra gidip şikayet etmediler mi ? Evet ettiler.Bir haber kanalı da bunu haber yaptı ve o haber 943.045 görüntülenme aldı.
Sonuç: İstedikleri üne kavuştular

Son düzenleme:

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
Ne olursa olsun, dayak atmak çözüm değil. Bunu savunmuyorum. Bu benim kendi görüşüm. Katılmak zorunda değilsin.
Videoyu paylaşmasalar tamamda video paylaşılmış, like için yapılmış (prim). Hak etmişler şahsen dövmek isterdim xd

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Bu olay çoktan çözüldü zaten, tekrar diyorum bilmeyenler de bilsin;

Bu gitar çalan 2 veled gidip Ali Usta'yı bilerekten kışkırtıyolar hatta haberlere bile çıktılar bugün kendileri de bilerek like almak için yaptıklarını dile getirdi ve Ali Usta'nın yanına gidip özür bile dilediler videosu var azıcık araştırın.

Olayın çözülmesi ile benim fikrim aynı şey mi peki? Yani ben sadece kendi fikrimi ve yapılması gerekeni izah ettim. Olayın çözülüp çözülmemesi veyahut olayın yeni güncellemelerini bana anlatmanıza gerek yok.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı