Süre Bitim: Süresiz Süre Bitiş: 03.07.2018
Süre Bitiş: 07.07.2018 Süre Bitiş: 08.07.2018
Süre Bitiş: 13.07.2018 Süre Bitiş: 13.07.2018
Süre Bitiş: 16.07.2018 Süre Bitiş: 19.07.2018

Tanıtım Aklımda Olan Bi Proje İçin Yardım Edebilecek Arkadaşlar Aranıyor (Sunucu Tasarlama)

Sizce Bu Fikir İyi Yerlere Gelirmi ?

• Bence Çok Zor

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    1
  • Anket Kapalı .

BD'Kanze-i

Agaç Yumruklayıcı
14 Nisan 2017
25
19
180
20
wwwminecraftbd10tr.10tl.net

Undertales T.G. Server

Öncelikle Herkeze Merhaba Elimde GiveNW'den Alınmış Bir Sunucu Var Ve Bu Sunucuyu Değiştirip İlk Halinden Eser Bırakmamak Şartıyla Düzenledik Yeni Şeyler Ekledik Ama uzun Zamandır Projeyi Tek Ben Yönetiyorum Ve Bu İş Sıkmaya Başladı Harita Tasarımcı Veya Sunucu İşlerinden İyi Anlayan Birileri Yardımcı Olursa Gayet İyi Olur.

Hounds The Last Hope Oynayanlar Bilir Ve O Oyuna Benzer Bi Sunucu Hazırlıyorum ama Bazı Eksikler Var.

Aklımdaki Fikiri Anlatıcak Olursam

Öncelikle 3 Adet Hikaye Tabanlı Haritalar Yaptım,6 Adet Pvp Haritası ve 4 Adet Özel Operasyon Haritası ve 3 Adet Parkur Haritası Yaptım
6 çeşit item kalitesi (Standart,Gelişmiş,EşşizT1,EşsizT2,EfsaneviT1,EfsaneviT2,Özel Silahlar EfsaneviT3,T4 Mevcut)
Kasaba Yöntemi Bulunuyor Ve Kasabada Mağaza,Silah Geliştirme Ve Bazı Bölgeler Bulunuyor
Görsel Temalı Silahlar Ve Her Bi Çeşit İtemi İsimlendirdim (Zırhlar,Silahlar Vb.)

Gerekli Pluginleri ve Vb. Şeyleri Tamdır.
Sunucuya Özel Resourcepack'te Yaptım Ne kadar Başarılı olurum Bilmek istedim Anlayan kişiler Yardım ederse İyi olur.
Resim Kasabadan Alınmadır.Ve Sunucuyu Hounds The Last Hope Mantığıyla Yapmaya Çalıştım
(Kasaba'da POSTA,SİLAH,MAĞAZA,ZIRH SİLAH TAMİR,PARA ALABİLCEK YER MEVCUT)

Yenilikler : Eşsiz T1,Eşsiz T2,EfsaneviT1 Silahları Artı Basıp Gücünü Artırabilceksiniz.

Şimdiden Teşekkürler!

(Her Şeyi Kendim Hazırladım,Plugin Skript Dışında)

Ekler

Son düzenleme:

UsainSrht

Skripter & Pluginer Skype » UsainSrht
Premium
9 Nisan 2017
954
371
1.190
Adana
Minecraft
UsainSrht
Steam
UsainSrht

helal olsun herşeyi senin hazırlaman güzel bende bu ekibe dahil olmak isterim skype: HxBpVu
oyun içi nickname: _D1NPro_
senle görüşelim ben skriptten anlarım skript yazabilirim :)
pluginleri editleyebilirm azıcık her neyse ekibe dahil olmak istiyorum :)
Builder Olarakta @LySoon u öneririm çok iyi profesyonel builder

BD'Kanze-i

Agaç Yumruklayıcı
14 Nisan 2017
25
19
180
20

helal olsun herşeyi senin hazırlaman güzel bende bu ekibe dahil olmak isterim skype: HxBpVu
oyun içi nickname: _D1NPro_
senle görüşelim ben skriptten anlarım skript yazabilirim :)
pluginleri editleyebilirm azıcık her neyse ekibe dahil olmak istiyorum :)
Builder Olarakta @LySoon u öneririm çok iyi profesyonel builder
Güzel Yorumun Ve Yardım Teklifin İçin Teşekkür Ederim Yardım Edersen Çok İyi Olur Bu Konu Hakkında Daha Detaylı Konuşabiliriz Skype Eklicem :)

Son düzenleme:

UsainSrht

Skripter & Pluginer Skype » UsainSrht
Premium
9 Nisan 2017
954
371
1.190
Adana
Minecraft
UsainSrht
Steam
UsainSrht

Güzel Yorumun Ve Yardım Teklifin İçin Teşekkür Ederim Yardım Edersen Çok İyi Olur Bu Konu Hakkında Daha Detaylı Konuşabiliriz Skype Eklicem :)
SkypeTan isteği kabul ettim Yarın en kısa zamanda detaylı bir şekilde konuşmayı ümit ediyorum

Green

</ MineWeb > & mc.MineTurkMC.com
6 Ağustos 2014
277
226
640
17
İstanbul
FurkanZhlp.com

Texture Pack İşini Ben Hallediyorum Ama Sunucuyu Güzelleştirecek Ve Plugin ve script İşlerinden İyi Anlayan birilerini Arıyorum
Hevesini kırmak istemem fakat bu tür projelere Türkiye'de değer verilmiyor ve tutmuyor. Projen'de başarılar dilerim.

BD'Kanze-i

Agaç Yumruklayıcı
14 Nisan 2017
25
19
180
20

Hevesini kırmak istemem fakat bu tür projelere Türkiye'de değer verilmiyor ve tutmuyor. Projen'de başarılar dilerim.
Yorumun İçin Teşekkür Ederim,Öncelikle Bu Proje için 6 Aydır Tek Başıma Uğraşıyorum Ve Eğer Proje Tutmazsa Üzülmem Sunucu İşlerinden Anlıyorum Yardım Gereken Arkadaşlara Yardımcı olmak İçin Çalışırım.

Green

</ MineWeb > & mc.MineTurkMC.com
6 Ağustos 2014
277
226
640
17
İstanbul
FurkanZhlp.com

Yorumun İçin Teşekkür Ederim,Öncelikle Bu Proje için 6 Aydır Tek Başıma Uğraşıyorum Ve Eğer Proje Tutmazsa Üzülmem Sunucu İşlerinden Anlıyorum Yardım Gereken Arkadaşlara Yardımcı olmak İçin Çalışırım.
O zaman sana projen'de başarılar ve iyi forumlar diliyorum.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Onaylı Satıcı
8 Şubat 2017
1.173
639
1.390
18
Suriye

Bence iyi ancak kadro düzenini iyi ayarlaman lazım.

BD'Kanze-i

Agaç Yumruklayıcı
14 Nisan 2017
25
19
180
20

Script bilgim fazla yok. Fakat Pluginler'den iyi anlıyorum. Özel plugin kodlayabilirim. İstersen bir görüşelim.

Discord: PlayersOfNewAge#6196
E-Mail: [email protected]
Teşekkür Ederim Skype Eklicem Oradan Daha Detaylı Görüşebiliriz[DOUBLEPOST=1511555224,1511466080][/DOUBLEPOST]
Undertale Sunucusu Cadılar Bayramı Teması Özel Texture Pack'i İsteyen İndirip Oyununa Katabilir :
Paketi İzinsiz Paylaşmayınız...
(Görsel Silahlar İçerir HD ve 1.8 İçindir.)

Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Virüs Total Linki :

Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.