Sol Reklam

Çözüldü ajlb ile kill - para hologramla sıralama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BEV1NS

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

'Cassé.#0769

Elmaslar
1
Puanlar
2.010
Minecraft
BEV1NS
Merhaba, placeholder ile kurulup yapıp 1. ci 2. ci 3. ci gibi kill sıralaması yapmak istiyorum binevi öldürme ölme sayılarını hologram ile göstermeyi detaylı anlatabilirmisiniz? bide bunun para halini

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
189
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Merhaba, placeholder ile kurulup yapıp 1. ci 2. ci 3. ci gibi kill sıralaması yapmak istiyorum binevi öldürme ölme sayılarını hologram ile göstermeyi detaylı anlatabilirmisiniz? bide bunun para halini
Merhabalar,

Öldürme sıralaması için;

Kod:
%ajlb_lb_statistic_player_kills_1_alltime_name% - %ajlb_lb_statistic_player_kills_1_alltime_value%
%ajlb_lb_statistic_player_kills_2_alltime_name% - %ajlb_lb_statistic_player_kills_2_alltime_value%
%ajlb_lb_statistic_player_kills_3_alltime_name% - %ajlb_lb_statistic_player_kills_3_alltime_value%

Para Sıralaması için;

Kod:
%ajlb_lb_vault_eco_balance_1_alltime_name% - %ajlb_lb_vault_eco_balance_1_alltime_value%
%ajlb_lb_vault_eco_balance_2_alltime_name% - %ajlb_lb_vault_eco_balance_2_alltime_value%
%ajlb_lb_vault_eco_balance_3_alltime_name% - %ajlb_lb_vault_eco_balance_3_alltime_value%

İyi forumlar dileriz.

BEV1NS

Discord:

'Cassé.#0769

Elmaslar
1
Puanlar
2.010
Minecraft
BEV1NS
Merhabalar,

Öldürme sıralaması için;

Kod:
%ajlb_lb_statistic_player_kills_1_alltime_name% - %ajlb_lb_statistic_player_kills_1_alltime_value%
%ajlb_lb_statistic_player_kills_2_alltime_name% - %ajlb_lb_statistic_player_kills_2_alltime_value%
%ajlb_lb_statistic_player_kills_3_alltime_name% - %ajlb_lb_statistic_player_kills_3_alltime_value%

Para Sıralaması için;

Kod:
%ajlb_lb_vault_eco_balance_1_alltime_name% - %ajlb_lb_vault_eco_balance_1_alltime_value%
%ajlb_lb_vault_eco_balance_2_alltime_name% - %ajlb_lb_vault_eco_balance_2_alltime_value%
%ajlb_lb_vault_eco_balance_3_alltime_name% - %ajlb_lb_vault_eco_balance_3_alltime_value%

İyi forumlar dileriz.
Sanırım bişey kurmadık hd ye eklediğim zaman BONE şeklinde yazı cıkıyor

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
189
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Sanırım bişey kurmadık hd ye eklediğim zaman BONE şeklinde yazı cıkıyor
/ajlb add %vault_eco_balance% /ajlb add %statistic_player_kills /papi ecloud download vault /papi ecloud download statistic komutlarını kullandınız mı?

BEV1NS

Discord:

'Cassé.#0769

Elmaslar
1
Puanlar
2.010
Minecraft
BEV1NS
/ajlb add %vault_eco_balance% /ajlb add %statistic_player_kills /papi ecloud download vault /papi ecloud download statistic komutlarını kullandınız mı?
geç gördüm mesajınızı bunları bi kaç dakika önce kurdum --- --- kaldı .

BEV1NS

Discord:

'Cassé.#0769

Elmaslar
1
Puanlar
2.010
Minecraft
BEV1NS
Hocam bişey fark ettim sizin kur dediklerinizi ben kurduktan sonra /baltop kısmı bozulmuş yani %vault_eco_balance% şeklinde gözüküyor kaldırdım gene bozuk görünüyor ve baya baktım hala --- --- şeklinde duruyor hologram hem kill de hem para da

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı