Sol Reklam

Ajdar Team - Dünya'nın En İyi Satış Ekibi ( Mizah Amaçlı! )

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Ne Satıyoruz?

Ne varsa satıyoruz be abim. En çok sattığımız konu tasarımı zaten bu konu üstünde bizim ekipten daha iyi olacak yoktur.
Konu tasarımından çok fazla gelir elde ettikten sonra kodlama (skript) işine yöneldik ve o konuda efsane çıktık.
Ondan sonra eklenti yaptık ve Hypixel eklentimizi aldı. Şu anda bir tane daha yapılıyor ve yakın zamanda bitecektir.

Bunun dışında tüm ekip olarak çok iyi bir şekilde boş yapabiliyoruz, bu işin kralıyız diyebilirim...

Para Dağıtım Sistemi Nasıl?

Biz çok fazla cana yakın insanlar olduğumuz için bu bilgiyi sizler ile paylaşıyorum. Ayda düzenli olarak bir gelirimiz yoktur. Her ay bu para miktarı değişir fakat ortalama olarak 8000 TL filan geliyor. Ekipte 3 kişiyiz ve bunu paylaştığımızı mı düşünüyorsunuz? Şimdi birçok kişi hesapladı ve 2666 TL kişi başı diyor. Ama öyle değil ben ekibimden bu miktarı saklıyordum. Yani 3000 TL geldi diyordum ve bunu 3 kişiye pay ediyorduk. Diğer paraları kendim aldım yani. Bu konuya umarım bakmazlar dostlarım. :(

Yetkili Ekibi (Ajdar Team)

@RebelZone - Boş İşler Müdürü + Eklenti Ustası
@OFEZA - Tasarım Ustası + Eklenti Ustası
@SoulX - Kod Ustası + Eklenti Ustası
@YAKINDA! -
@YAKINDA! -

Sizde bu efsane ekibe katılmak ister misiniz?
Tam 2 kişilik yerimiz bulunmaktadır. Yorumlara yaz ve biz bakarız ve cevap veririz.
Ben olamamam deme ve şansını deneme. :D

Görseller

Görsel eklemeyi düşünmüyoruz. Birçok kişi yaptığımız şeyleri taklit etmeye çalışıyor fakat aslında bizim kuklalarımız.
Her neyse zaten alacaksınız siparış verirsiniz satmıyoruz demiyoruz. +10.000 mutsuz müşterimiz bulunmaktadır çünkü çok iyi dolandırıyoruz. Yani adam olun aklınızı alırız! Kıskanmayın hahaha, belki ilerde sizinde olur...

Ajdar Team Resmi Şarkısı

Burada hiç kimseye gönderme yapılmamıştır! Yani aaa lan bu bana mı gönderme yapıyor? Gibi şeyler düşünmenize gerek yoktur. Bu konuyu açma sebebim birçok ekip ortaya çıktı ve kime sorsam başka başka ekiplerde. Niye bu kadar çok ekip var? Anlamadım gitmedi. Bu işini her zaman iyi yapanlar kazanır örnek vermek gerekirse @Cylonce bu işin ustalarından diyebilirim. Tabii ki bu benim şahsi görüşümdür. Birçok şeyi açıklamaya çalıştım umarım bir yerden bir şey çıkartmaya çalışmazlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Purham

İlim ilim bilmektir, ilim kendini bilmektir.
Emekli

Discord:

Furkans#9603

Elmaslar
180
Puanlar
9.780
Yer
İstanbul
Ajdar Team ekibine katılmak isteyen ilk 5 kişiye ban hediye :D (ironidir.)

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
745
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu

OFEZA

MÜSLÜMAN

Discord:

ofez #6281

Elmaslar
1.990
Puanlar
16.035
Yer
Afyon
Minecraft
byfatih
Bakınız burada benim sözüm geçer. Minecraftta muz getireceğim mojang ile konuştum. ismi nerden kopardığına bağlı ama genelde ajdar biyomunda olacak.

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı