Sol Reklam

Bulundu Aeseria | Çekirdek Sunucu Alımlarımız Aktif!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
630
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Merhaba değerli MC-TR forum sakinleri. Aeseria Hub Sunucusu projemiz için yetkili alımları başlamıştır ! Yetenekli arkadaşlarımızı ekibimizde görmek isteriz.
Yaş sınırımız 15 yaş üstüdür. Neden diye sorarsanız ekibimizde olgun kişiler görmek isteriz.

73807

İletişim Adreslerimiz
1. Discord:
Aeseria#7873
2. Discord: ⍣ Aronshire#7244
Email: [email protected]

73804

Başvuru Formu
Ad/Soyad;
Yaş;
İletişim adresi (Discord/E-mail vb.)
Tecrübeleriniz;

Not: Logo tasarımcısı Tecrübeleriniz bölümüne birkaç çalışmasını göstersin.

73805

Ekibimizde Alım Yapılacak Bölümler
➸ 6x Yardımcı
➸ 2x Destek Ekibi
➸ Sponsor
➸ 3x Logo Tasarımcısı

73806

Değerli forum sakinleri konumuz burda bitmiştir. İlgili arkadaşları yorumlar kısmına ve iletişim adreslerimize bekliyoruz.
İyi Oyunlar Dilerim

Son düzenleme:

OneTouch

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
ekipteki bölümlerin görevlerini de yazmalısın

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Direk olarak hub sunucu kurmak mantıksız geliyor öncelikle bir bölüm açıp o bölümü bitirip diğer bölümlere geçmek mantıklıdır başarılar

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
630
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
ekipteki bölümlerin görevlerini de yazmalısın
Bende bir eksiklik hissediyordum demekki buymuş çok saol :D

Direk olarak hub sunucu kurmak mantıksız geliyor öncelikle bir bölüm açıp o bölümü bitirip diğer bölümlere geçmek mantıklıdır başarılar
Daha sunucu açmadan discord sunucumuzda baya bir kişi oldu herkes bize destek çıkacağını söyledi bizde gaza geldik direk hubdan başlayak oyuncularda destek çıkacak dedik kendi aramızda. Ama dediğin gibi olması lazım bende direk hub açmaya karşıyım ama oyuncular destek verince hadi hub açalım dedik.

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
@ZedialpBack sizide biliyoruz en ufak sorunu çözemeden hemen batihosta koşarken biz kendimiz yapıyorduk demek oki sen burda bizi tanımadan ekibimi görmeden abilik tavsiyesinde bulunamazsın benim bugüne kadar sayısısız sunucu açtım hepside başka isimlerle büyük yerlere geldiler
Kötü birşey dememiş adam sakin ol :D

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Başvuru Formu
Ad/Soyad; Metehan Gezer
Yaş; 15
İletişim adresi: DC: metehngzr#2248 Mail: [email protected]
Tecrübeleriniz;
Daha önceden birsürü sunucum oldu ilk başta nitrado ile birkaç arkadaşımla da birlikte bir survivalgames sunucusu açmıştık portaldan giriyordun oyuna aktarıyordu falan çok online olmuyordu çünkü nerde reklam yapacağımızı falan bilmiyorduk çok uzun süre açık kalmadı sunucu
daha sonra BuzOyuncu adlı sunucuyu açtım hazır bir paketle hub sunucuydu fakat sadece 1 sunucu halindeydi :( acemiydim o zamanlar tabi bungeecord falan bihaberiz onlardan daha sonra öğrendim BungeeCord diye birşey olduğunu. Tekrarda BuzOyuncu adında factions bir sunucu açtık. Sunucu arkadaşlarımın birinin kendi arkadaşına op vermesiyle patlatıldı ve yedek almıyordum ondan sonra zaten her yaptığım şeyde yedek alır oldum birsürü şey öğrendim tecrübem baya vardır bu aralar java kodlama öğreniyorum basit şeyleri yapabiliyorum komutlardır falandır filandır birşeyler yapabiliyorum. En son 2 yıl önce sunucu açtım yine BuzOyuncu fakat bu sefer çok geliştirdim hubdu çakmalobisi vardır sitesi vardı siteden kayıt vardı lobide menüsü vardı eğlence aletleri falan vardı lobide. Fakat yetkili yetersiz olduğu için sunucuyu kapatmak zorunda kaldım. Bilgim çoktur sizinle birlikte böyle büyük bir projeye imza atmak isterim gerçekten! Discorddan arkadaşlık attım kabul ederseniz ordan da görüşebiliriz

Eğer sunucuya alınırsam TNT Run Plugininiz benden :) profilimde bir konuda tanıtımını yapmıştım bakabilirsiniz

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
630
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Başvuru Formu
Ad/Soyad; Metehan Gezer
Yaş; 15
İletişim adresi: DC: metehngzr#2248 Mail: [email protected]
Tecrübeleriniz;
Daha önceden birsürü sunucum oldu ilk başta nitrado ile birkaç arkadaşımla da birlikte bir survivalgames sunucusu açmıştık portaldan giriyordun oyuna aktarıyordu falan çok online olmuyordu çünkü nerde reklam yapacağımızı falan bilmiyorduk çok uzun süre açık kalmadı sunucu
daha sonra BuzOyuncu adlı sunucuyu açtım hazır bir paketle hub sunucuydu fakat sadece 1 sunucu halindeydi :( acemiydim o zamanlar tabi bungeecord falan bihaberiz onlardan daha sonra öğrendim BungeeCord diye birşey olduğunu. Tekrarda BuzOyuncu adında factions bir sunucu açtık. Sunucu arkadaşlarımın birinin kendi arkadaşına op vermesiyle patlatıldı ve yedek almıyordum ondan sonra zaten her yaptığım şeyde yedek alır oldum birsürü şey öğrendim tecrübem baya vardır bu aralar java kodlama öğreniyorum basit şeyleri yapabiliyorum komutlardır falandır filandır birşeyler yapabiliyorum. En son 2 yıl önce sunucu açtım yine BuzOyuncu fakat bu sefer çok geliştirdim hubdu çakmalobisi vardır sitesi vardı siteden kayıt vardı lobide menüsü vardı eğlence aletleri falan vardı lobide. Fakat yetkili yetersiz olduğu için sunucuyu kapatmak zorunda kaldım. Bilgim çoktur sizinle birlikte böyle büyük bir projeye imza atmak isterim gerçekten! Discorddan arkadaşlık attım kabul ederseniz ordan da görüşebiliriz

Eğer sunucuya alınırsam TNT Run Plugininiz benden :) profilimde bir konuda tanıtımını yapmıştım bakabilirsiniz
Discorddan iletişime geçersen iyi olur birkaç sorumuz olucak. Birde biz uzun vadeli oyunlarla açıcaz bu sunucuyu minigamesler arka planda olcak. Mesela skyblock , factions ve survival la başlicaz.

Wisarts

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

yok kanka

Elmaslar
151
Puanlar
4.325
Yer
Burdur
Minecraft
Wisart

картофель

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Buğra#6890

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
xForbidden
Ad/Soyad;Buğra Bölükbaşı
Yaş;15
İletişim adresi (Discord/E-mail vb.)Discord: Buğra#6890
Tecrübeleriniz; Daha önce 4 tane serverim oldu hepsini çok güzel yönettim ancak süresi bitince benimde param bitince artık servr açpmadım açılan serverele yardım edeyim dedim ve bir çok sw de admin mod rehber oldum en sonunda buraya geldim umarım buradada güzel yerlere ulaşabilrim umarım sizlerle birlikte olabilriim sizinle birlikte olmayı çok istiyorum!
Destek Ekibine Katılmak İstiyorum!

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
630
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Ad/Soyad;Buğra Bölükbaşı
Yaş;15
İletişim adresi (Discord/E-mail vb.)Discord: Buğra#6890
Tecrübeleriniz; Daha önce 4 tane serverim oldu hepsini çok güzel yönettim ancak süresi bitince benimde param bitince artık servr açpmadım açılan serverele yardım edeyim dedim ve bir çok sw de admin mod rehber oldum en sonunda buraya geldim umarım buradada güzel yerlere ulaşabilrim umarım sizlerle birlikte olabilriim sizinle birlikte olmayı çok istiyorum!
Destek Ekibine Katılmak İstiyorum!
Discorddan eklersen sevinirim.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Umarım güzel bir yetkili ekibi,iyi bir kadro ile sunucu dünyasına giriş yaparsınız. Başarılar !

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Bakın gençler bu forumda çok fazla boş yapanlar var ayrıca Wisart adlı arkadaş bizi kendince ezmiş!

Bak bizim ekibimizi tanımadan sizden üstün olan birşeye el uzatmadan önce 3 kere düşünün ayrıca arkadaş orda boş yapmış kendi sunucusunu dillere sığdıramayan arkadaşlar kendileri birşey yapamıyorken biz onlara yardım ediyorduk ayrıca beni tanımadan adıma söylenen tüm lafları arkadaşlara iade ediyorum 2. olarakta biz zaten başarılı bir ekibiz senin görmediğin özel hayatlarımız var ondan kimseyi bir tutmayın burda minecraft üzeri durmuyoruz benim bazı oyunlarda E-Spor kariyerim var yani sizin boş kelimelere zaman harcayamam :)

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Umarım güzel bir yetkili ekibi,iyi bir kadro ile sunucu dünyasına giriş yaparsınız. Başarılar !
Zaten amacımız o birçok arkadaş önünü görmüyrken biz 2 yıllık projemizi hazırladık ayrıca sponsor host vb kişiler var kapanma ihtimali olmayan bir sunucu özellikle özel kodlama olucak bir sunucuyu sıradan gibi göstermeleri yanlıştır diye düşünüyorum.

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
630
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Alımlar Hala aktif

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı