Sol Reklam
Sağ Reklam

AdminGUI - Konsol Kullanmadan Kolayca Sunucu İşlerini Hallet!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RaggyEU

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ahmet#1249

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
AhmetYuce
Merhaba! Bugün sizlere yapmış olduğum "AdminGUI" Skriptini paylaşmak istedim. Tamamını okumanız rica olur.

Bu skript ne işe yarar? Bu skript ile, konsol kullanmadan, oyun içi size sunulan GUI ile işlerinizi yapabilirsiniz.
Neden bu Skripti indirmeliyim? Eğer Konsol kullanmak istemiyorsanız, veya acele etmeniz gerekiyorsa, oyun içi /admingui yazarak işlerinizi halledebilirsiniz.
Bu Skriptin İçinde Neler Var? Bu Skript İçinde; Whitelist aç/kapa , Yetkili Cezalandırma , Zamanı Değiştirme , Sunucuya tek tıkla reload atmak , Skript Reload atmak , restart atmak , Oyuncu yasaklamak , Mutelemek , Genel Chat'i Susturmak , Oyuncuyu dondurmak bulunmaktadır.
Sizin Sorumluluklarınız: Öncelikle, hiçbir komutun temeli yoktur. Mesela, "Genel Chat'i Sustur"a tıklayınca "/help" hatası alırsınız. Bu komutları sizin oluşturup, editlemeniz gerekmektedir!
Adnonlar: SkQuery indirmeniz gerekmektedir, başka bir adnon'a gerek yoktur.

Skript Kodları:
Tıkla!

Umarım Paket Sizler İçin Yararlı Olmuştur, Vaktinizi ayırdığınız için Teşekkür Ederiz. #XLearnZ Ekibi. UYARI!: Ana Komut: /admingui.
Eğer Bu Konuya Güzel Yorumlar Gelirse 1.7.10 & 1.8x FFA sistemi paylaşacağım (Skript) İyi Günler!

Son düzenleme:

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
konu düzeni daha açık olabilirdi , skriptin benzerleri zaten var basit ve klasik

RaggyEU

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ahmet#1249

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
AhmetYuce
konu düzeni daha açık olabilirdi , skriptin benzerleri zaten var basit ve klasik
Türkiye'de Skripti Hala Anlamayan Arkadaşlar Vardı, Onlar İçin Böyle Basit Bir Şey Yapmak İstedim

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX

MrBerkayWinner

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
74
Puanlar
6.470
Yer
Ankara
Minecraft
2kwk
Hastebin yerine normal Kod olarak koyarsan iyi olur.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Kimse dememiş ki bu sistem kime nasıl herhangi bir yaptırımda bulunuyor. Line 9'daki tuşa tıklarsa kendini regular yapar. Line 14, 15 ve 16'daki tuşlara tıklar ise karşıdaki oyuncuyu komuta girmediği için yaptırımda bulunamaz. Ya her /mute, /ban gibi komuta birer gui daha ekleyip her birinin içine oyuncuları liste edersin ya da skriptin bozuk kalır. Ha bir de notuna değinecek olursam zaten adam bu kadar basit bir sistemi bile hazır alıyorsa zaten dediğim sistemi yapamayacağı ortadadır.

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Dostum konu şartlarını yerine getirmelisin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı