Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü ADALANCES TAG SİSTEMİ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında
Arkadaşlar adalances sunucusunda ki tag sistemini nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz.
gayet şık ve hoş bir tasarımı var bence ondan lazım o

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Arkadaşlar adalances sunucusunda ki tag sistemini nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz.
gayet şık ve hoş bir tasarımı var bence ondan lazım o
Merhabalar, tag sistemi derken isteğinizi biraz daha açabilirmisiniz? (Adalances sunucusu üzerinden örnek verdiğiniz için ben de adalances sunucusunu oynamadığım için isteğinizi tam anlamadığım için biraz daha açmanızı istedim.)

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında
Merhabalar, tag sistemi derken isteğinizi biraz daha açabilirmisiniz? (Adalances sunucusu üzerinden örnek verdiğiniz için ben de adalances sunucusunu oynamadığım için isteğinizi tam anlamadığım için biraz daha açmanızı istedim.)
merhaba
1675344742306.png

internetten buldugum bir ssdir kusura bakmayın kalitesine halk yazan yerde ki şekil tag istiyorum tabda ve oyuncu üstünde

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
merhaba
Eki Görüntüle 216308
internetten buldugum bir ssdir kusura bakmayın kalitesine halk yazan yerde ki şekil tag istiyorum tabda ve oyuncu üstünde
Merhabalar, ben bunu önceden bir konuda anlatmıştım. Oradan bakıp yapabilirsiniz. Sadece oluşturacağınız unicode u tab eklentisinin groups.yml dosyasından tabprefix, tagprefix bölmüne o kodu yerleştirmeniz olucaktır. Ekstradan görseli fonts klasörüne yerleştirmenizi önermem. Texturepack de fonts klasörünün olduğu yer de (Görseli atacağınız yer de) ranklar diye bir klasör oluşturup oraya atmanızı öneririm. Üstte dediğim şeyler biraz karışık gibi gelmiş olabilir ilgili konuyu okuduktan sonra bu yorumu mu okursanız daha faydalı olacağını düşünüyorum. İyi forumlar dileriz.

İlgili konu: https://www.mc-tr.com/konu/scoreboarda-item-gorunumunu-eklemek.111033/

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında
Merhabalar, ben bunu önceden bir konuda anlatmıştım. Oradan bakıp yapabilirsiniz. Sadece oluşturacağınız unicode u tab eklentisinin groups.yml dosyasından tabprefix, tagprefix bölmüne o kodu yerleştirmeniz olucaktır. Ekstradan görseli fonts klasörüne yerleştirmenizi önermem. Texturepack de fonts klasörünün olduğu yer de (Görseli atacağınız yer de) ranklar diye bir klasör oluşturup oraya atmanızı öneririm. Üstte dediğim şeyler biraz karışık gibi gelmiş olabilir ilgili konuyu okuduktan sonra bu yorumu mu okursanız daha faydalı olacağını düşünüyorum. İyi forumlar dileriz.

İlgili konu: https://www.mc-tr.com/konu/scoreboarda-item-gorunumunu-eklemek.111033/
ilgili konuya bakmadan anladım fakat ben plugin olarak yapmak istiyorum resourcepack falan uğraşmadan
itemsadded ve oraxen gibi pluginler varmış fakat onların içinde de bin bir türlü şey var lag olsun istemeyiz :)

yasin3453

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
2.210
ilgili konuya bakmadan anladım fakat ben plugin olarak yapmak istiyorum resourcepack falan uğraşmadan
itemsadded ve oraxen gibi pluginler varmış fakat onların içinde de bin bir türlü şey var lag olsun istemeyiz :)
itemsadder dediğiniz pluginde de texturepack kullanacaksınız değişen bir şey olmayacak en stabil çözüm arkadaşın dediği gibi yapmak

xLenny

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
160
Yer
izmir
Minecraft
Wuzzy
2 yıllık oraxen kullanıcısıyım doğru şekilde kullanıldığı zaman hiçbir lag vesaire oluşturmaz.

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında
2 yıllık oraxen kullanıcısıyım doğru şekilde kullanıldığı zaman hiçbir lag vesaire oluşturmaz.
texture pack falan gerekiyor mu kral ben sadece tag sistemini kullanacağım

xLenny

Elmaslar
5
Puanlar
160
Yer
izmir
Minecraft
Wuzzy
photoshopdan bu tarz tasarımlar yapıp kolayca kullanabilirsiniz. oraxeni ilk defa kullanıyorsanız yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.
1675947575081.png

ProEdo

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
72
Puanlar
9.405
Minecraft
pBooom
Facebook
Yok
Twitter
Yakında

xLenny

Elmaslar
5
Puanlar
160
Yer
izmir
Minecraft
Wuzzy
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı