Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım 50x50 Ox Event Alanı (Kale Teması)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SnowySushi

Üzgünüm, dengim değilsin.

Discord:

SnowySushi#1869

Elmaslar
232
Puanlar
1.855
Yer
Cehennem
Yakın zamanda TaşCraft NW sunucusu için yaptığım event alanını sizinle paylaşmak istedim. Görsellerini buraya bırakıyorum. Nasıl olmuş fikirlerinizi merak ediyorum.

50x50 Ox Event Alanı;

Görseller

200x200 Spawn ve 30x30 Lobi Konusu;

Haritayı paylaşmamın sebebi güzel bir mantıkla yapılmış olması, yarışmadan elenen oyuncular tekrardan event alanına gelerek hem gezebiliyor hem de istedikleri yerden ox eventini izlemeye devam edebiliyorlar.

S

Silinen üye 147516

Ziyaretçi
Gelişimini izlemek mükemmel bir şey. Ellerine sağlık, fıstık gibi bir şey çıkarmışsın ortaya. Bu tarzda Hub Spawn tasarımı yapabilirsin, felaket tutacaktır.

SnowySushi

Discord:

SnowySushi#1869

Elmaslar
232
Puanlar
1.855
Yer
Cehennem
Gelişimini izlemek mükemmel bir şey. Ellerine sağlık, fıstık gibi bir şey çıkarmışsın ortaya. Bu tarzda Hub Spawn tasarımı yapabilirsin, felaket tutacaktır.
Büyük ve ücretsiz bir harita yapmak istiyorum ancak ikinci monitörüm bozuldu :(

Bu arada teşekkür ederim.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.491
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Mimari cidden çok güzel ama, kırmızı ve yeşil olan kısımları beğenmedim. Beğenmedim ama başka nasıl yapılabilirki daha farklı nasıl yapılabilir??
ELLERİNE SAĞLIK.

SnowySushi

Discord:

SnowySushi#1869

Elmaslar
232
Puanlar
1.855
Yer
Cehennem
Mimari cidden çok güzel ama, kırmızı ve yeşil olan kısımları beğenmedim. Beğenmedim ama başka nasıl yapılabilirki daha farklı nasıl yapılabilir??
ELLERİNE SAĞLIK.
Belki yeşil ve kırmızının başka tonları kullanılabilir ama fotoğraf çekimi için bu tonlar daha iyi. Bu arada teşekkürler :)

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı