Sol Reklam

[24.07.2021 16:00 AÇILIŞ] Zion Craft | 1.8.9/Faction sıradan olmayan sistemleri ile efsane! | KoTh Envoy Rapor Sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Sizinde dahil olduğunuz piyasaya dedim, Tek tek tüm sunucuların nası kotu olduğunu saymaya gerek yok
Ancak benim dediğim şu, neden tüm sunucuların altına (kendi sunucunuzda dahil) bunları yazmazken gelip bu adamın sunucusuna yazıyorsunuz, Yaptığınız baltalamanın farkına varın, Ve az cesur ol benim sunucumda boyle de düzeltmeye çalış, Korkak olan sizlersiniz

S

Silinen üye 66370

Ziyaretçi
Sizinde dahil olduğunuz piyasaya dedim, Tek tek tüm sunucuların nası kotu olduğunu saymaya gerek yok
Ancak benim dediğim şu, neden tüm sunucuların altına (kendi sunucunuzda dahil) bunları yazmazken gelip bu adamın sunucusuna yazıyorsunuz, Yaptığınız baltalamanın farkına varın, Ve az cesur ol benim sunucumda boyle de düzeltmeye çalış, Korkak olan sizlersiniz
yemin ederim konuya bakınca gümledim beyaz. ne dengesiz, sözünde durmayan, dediğinin çelişkisinde kalan bir çocuksun lan sen java dev ÜĞCĞÜPWCPÜĞRWQĞPÜCRĞPÜCWQĞPÜRPĞCWQĞPRCQWĞPR

Admin OUa:

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

MrMistry#5436

Elmaslar
208
Puanlar
5.505
Yer
Şanlı Urfa - Viranşehir
Minecraft
LifeLesS
yemin ederim konuya bakınca gümledim beyaz. ne dengesiz, sözünde durmayan, dediğinin çelişkisinde kalan bir çocuksun lan sen java dev ÜĞCĞÜPWCPÜĞRWQĞPÜCRĞPÜCWQĞPÜRPĞCWQĞPRCQWĞPR
Hey Beyler, Aranıza bi sıkıntılı daha geldi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı