Sol Reklam

Paylaşım 20 - 100 Kişi Arasında Survival Oynamak !

Sizde nostalji yapmak istermisiniz ?

• EVET!!

Oylar: 4 100,0%
  • Teşekkür Ederim...

Oylar: 0 0,0%

• Oy Verenler
    4
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yiğiy34

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
8.750
Öncelikle Herkese Merhaba Arkadaşlar,

Çok küçük yaşlarda iken ben Minecraft'ı sadece ONLINE oyun sanardım. Trailer'inde bir oyuncu başka bir oyuncuyu buluyordu. Küçüklük hayalimi şu anda gerçekleştirmek istiyorum!

Ne kadar Küçük şeylere takılsamda asla ama asla onları unutmam. Eskiden arkdaşlarımla survival oynamak için Hamachi indirirdim. 5 Kişi Survival oynardık. Ama her zaman bir eksik vardı. Koskaca dünyada neden sadece 5 kişi vardı ? Üstüne araştırma yaparak 7 / 24 sunucu kurulabileceğini fark etmiştim. Amacım şuydu :

Kocaman bir dünyada 20 - 100 kişi arasında oyuncu olacaktı. Herkes kendi şehrini kuracaktı. Zor zamanlarda yardım edeceklerdi. Daha sıkı arkadaşlıklar kurulacaktı. Artık sıkıcı olan Faction Veya Plug-in'li sunuculardan uzak kalıp biraz daha bu oyunu amacına uygun olarak kullanmak çok mu zordu ?

Bundan 1 hafta önce 12 kişilik bir Axitr sunucusu aldım ve sonuç olumluydu. Sunucuyu 12 de 12 doldurmuştum. Herkes arkadaşlarını çağırıp topluca oyun oynuyorlardı. Herkes yeni arkadaşlar ediniyordu. Discord'da sunucuya gelmek isteyenler olduğunu fark edince hemen buraya koştum. Eğer arkadaşlarınızla nostalji yapmak isterseniz ve bu konuya çok yorum gelirse sunucuyu 50 kişiye büyüteceğim. Herkesin Desteklerini Bekliyorum.

Not: Oyun sadece klasik minecraft değil isterseniz şehir bile kurabilirsiniz!!! Tarlalar , Evler , Binalar her şey SERBEST!!!!

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Bende eskiden survival oynardım arkadaşlarımla. Bu dediğinde çok çılgın birşey olsa gerek. Ben sizin aranıza katılmak isterim.

Discord : ⚡ Yunus Can Güngördü ⚡#5087

beratskra

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
55
Puanlar
6.420
Yer
Ankara
Öncelikle Herkese Merhaba Arkadaşlar,

Çok küçük yaşlarda iken ben Minecraft'ı sadece ONLINE oyun sanardım. Trailer'inde bir oyuncu başka bir oyuncuyu buluyordu. Küçüklük hayalimi şu anda gerçekleştirmek istiyorum!

Ne kadar Küçük şeylere takılsamda asla ama asla onları unutmam. Eskiden arkdaşlarımla survival oynamak için Hamachi indirirdim. 5 Kişi Survival oynardık. Ama her zaman bir eksik vardı. Koskaca dünyada neden sadece 5 kişi vardı ? Üstüne araştırma yaparak 7 / 24 sunucu kurulabileceğini fark etmiştim. Amacım şuydu :

Kocaman bir dünyada 20 - 100 kişi arasında oyuncu olacaktı. Herkes kendi şehrini kuracaktı. Zor zamanlarda yardım edeceklerdi. Daha sıkı arkadaşlıklar kurulacaktı. Artık sıkıcı olan Faction Veya Plug-in'li sunuculardan uzak kalıp biraz daha bu oyunu amacına uygun olarak kullanmak çok mu zordu ?

Bundan 1 hafta önce 12 kişilik bir Axitr sunucusu aldım ve sonuç olumluydu. Sunucuyu 12 de 12 doldurmuştum. Herkes arkadaşlarını çağırıp topluca oyun oynuyorlardı. Herkes yeni arkadaşlar ediniyordu. Discord'da sunucuya gelmek isteyenler olduğunu fark edince hemen buraya koştum. Eğer arkadaşlarınızla nostalji yapmak isterseniz ve bu konuya çok yorum gelirse sunucuyu 50 kişiye büyüteceğim. Herkesin Desteklerini Bekliyorum.

Not: Oyun sadece klasik minecraft değil isterseniz şehir bile kurabilirsiniz!!! Tarlalar , Evler , Binalar her şey SERBEST!!!!
Seni tanımak isterim yiğidim :D
Al beni aranıza al <3

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Pluginsiz sunucumu oynuıcaz onu anlamadım authme felan olacak herhalde

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Pluginsiz sunucumu oynuıcaz onu anlamadım authme felan olacak herhalde
Adam ne demiş sen ne diyorsun? Adam "eski günlerdeki gibi insanlar eklenti olmadan sunuculardan uzak bir şekilde birlikte survival oynayalım" diyor..

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Adam ne demiş sen ne diyorsun? Adam "eski günlerdeki gibi insanlar eklenti olmadan sunuculardan uzak bir şekilde birlikte survival oynayalım" diyor..
yav hadi bi adam çıktı bi adamın itemini çaldı ee ne anladık bi authme koyar herhalde bide name bugu küçük harfle isim girip itemlerini çalarsa 2 pl ile süper sw olr

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
yav hadi bi adam çıktı bi adamın itemini çaldı ee ne anladık bi authme koyar herhalde bide name bugu küçük harfle isim girip itemlerini çalarsa 2 pl ile süper sw olr
Ah,ah... :(:|-_-'':/''

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520

Irfan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Irfan#2591

Elmaslar
91
Puanlar
8.970
Yer
Offenburg
Minecraft
irfii01
Bende girmek isterdim :) bunun için özel pluginler kodlanabilir eğleceyi artırmak iiçn.

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Discord'dan ulaşır mısın? M3teAYDN#1337

LySoon

Level Designer

Discord:

ImKami#9999

Elmaslar
989
Puanlar
17.145
Minecraft
KamiSensei
Ekipçe gelsekmi ._. 27 kişi
Şehir kurarız xd

bioflugel

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
7
Puanlar
3.385
Ekle sen hele ekle Bioflugel#5738

twond.

愛を作ろう
Elmaslar
361
Puanlar
14.480
Yer
İstanbul
Minecraft
metebae
Eklemeni bekliyorum... Aklımda değişik ve çok tutacak fikirler var, ortak bir yatırım ile çok güzel şeyler yapabiliriz :)

yiğiy34

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
8.750
Bende eskiden survival oynardım arkadaşlarımla. Bu dediğinde çok çılgın birşey olsa gerek. Ben sizin aranıza katılmak isterim.

Discord : ⚡ Yunus Can Güngördü ⚡#5087

Öncelikle ilgin için çok teşekkür ederim !! Discordunu bulamadım fakat ben benimkini verebilirim: HaFX#5083[DOUBLEPOST=1523297247,1523297207][/DOUBLEPOST]
Eklemeni bekliyorum... Aklımda değişik ve çok tutacak fikirler var, ortak bir yatırım ile çok güzel şeyler yapabiliriz :)

Discordum : HaFX#5083

Skypem : live:yigityilmaz1923_1[DOUBLEPOST=1523297373][/DOUBLEPOST]

Evet tamamen sana katılıyorum!! sadece authme pluginini düşünüyorum adamlar zaten senin yerini kıracağını sanmıyorum :) Eğer sıkıntı çıkarsa destekleyebiliriz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı