Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü 1.8.9 Sunucu için hangi sunucu yazılımını seçmeliyiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

zweig

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

zweig#3896

Elmaslar
2
Puanlar
85
Minecraft
alkrnz
Merhaba MC-TR kullanıcıları,

İçinde bir oyun modunun bulunacağı Minecraft sunucumda hangi yazılımı kullanmalıyım.
PaperSpigot 1.8.8 sürümünü kullanmayı denedim fakat bazı hatalarla karşılaştım.
Örnek olarak Essentials eklentisinin "chat format" özelliği çalışmıyor, MultiverseCore yeni sürüm ve 1.8 için olan özel sürümü çalışmıyordu. Günümüz eklentileri için iş gören bir yazılım önerebilir misiniz? Ve ya aldığım hataların sebepleri hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

P

Proomp

Ziyaretçi
Merhaba,
Merhaba MC-TR kullanıcıları,

İçinde bir oyun modunun bulunacağı Minecraft sunucumda hangi yazılımı kullanmalıyım.
PaperSpigot 1.8.8 sürümünü kullanmayı denedim fakat bazı hatalarla karşılaştım.
Örnek olarak Essentials eklentisinin "chat format" özelliği çalışmıyor, MultiverseCore yeni sürüm ve 1.8 için olan özel sürümü çalışmıyordu. Günümüz eklentileri için iş gören bir yazılım önerebilir misiniz? Ve ya aldığım hataların sebepleri hakkında yardımcı olursanız sevinirim.
1.8.8 için kullanabileceğiniz ücretsiz yazılım olarak Paper'a devam etmenizi tavsiye ederim. Almış olduğunuz hatalrın Paper'la ilgili olduğunu düşünmüyorum çünkü ben de bunu kullanıyorum ve ben de herhangi bir vermiyor. Ayrıca bir eklentiyi kullanmadan önce hangi sürümlerle uyumlu onu kontrol etmelisin. MultiverseCore'nin yeni sürümü 1.8 desteklemiyor. Sunucu sürümün 1.8.8 ise 1.8 uyumlu eklentiler kullanmaya özen göstermelisin.

Aldığın hataları ayrıntılı anlatırsan yardımcı olmaya çalışırız. latest.log dosyanı atar mısın?

Son düzenleme:

zweig

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

zweig#3896

Elmaslar
2
Puanlar
85
Minecraft
alkrnz
Bir dünya eklentisine ihtiyacım var ayrıca Essentials Chat formatı çalışmıyor. Bukkit'teki sürüm de dahil. Siz essential veya multiverse core'in hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

P

Proomp

Ziyaretçi
Bir dünya eklentisine ihtiyacım var ayrıca Essentials Chat formatı çalışmıyor. Bukkit'teki sürüm de dahil. Siz essential veya multiverse core'in hangi sürümünü kullanıyorsunuz?
Hata alıyorum demek yerine hatayı paylaşırsan daha fazla yardımcı olabilirim.

EssentialsX indirmek için (tıkla)
Multiverse-Core indirmek için (tıkla)

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
1.8 sürümleri için en iyi ücretsiz server jarı FlamePaper'dır.

TigerMC

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
125
@BlackKpoT ‘ a katılıyorum, Paper‘ın üzerine çeşitli optimizasyonlar ve korumalar eklenmiş hali. Ücretli olarak bir öneri ise AtomSpigot, knockback ayarlamaları yine korumalar ve optimizasyonlar bulunuyor. Davet ile de alınabiliyor.

SoundOfHeaven

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

SoundOfHeaven#4355

Elmaslar
5
Puanlar
3.970
Yer
Çorum
Minecraft
SoundOfHeaven
@BlackKpoT ‘ a katılıyorum, Paper‘ın üzerine çeşitli optimizasyonlar ve korumalar eklenmiş hali. Ücretli olarak bir öneri ise AtomSpigot, knockback ayarlamaları yine korumalar ve optimizasyonlar bulunuyor. Davet ile de alınabiliyor.
AtomSpigot da problemler olduğunu duydum.
En sağlam spigot SpaceDelta şuanda

P

Proomp

Ziyaretçi
Arkadaşlar burası tartışma yeri değildir. Mesajımı düzenledim, devam etmeyin.

atomion

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

atomion#0058

Elmaslar
2
Puanlar
135
Minecraft
atomion
1.8.8 PaperSpigot (Legacy)

sürümünde herşey mevcut eklentilerinizde hata olabilir.

en verimli ve en güzel spigot bence budur

2 yıldır sürdürülebilir olarak bunu kullanmaktayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı