Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü 1.18.1 sunucum başlamıyor(pluginler disabling oluyor)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CenturisNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
910
Şimdiden teşekkürler

Ekler

• 2022-07-05-5.log.txt
    108,2 KB · Görünt.: 193

ihalitisbackk

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

ihalitisbackk#7699

Elmaslar
60
Puanlar
1.670
Yer
Antalya - Muratpaşa
Minecraft
halitisbackk
aynı sorun bende de vardı dostum bir eklenti sunucunun çalışmasına engel oluyor olabilir ben citizens pluginini çıkarınca sorun çözülmüştü sende citizens varsa bir de plugini çıkarıp deneyebilir misin ? belki sorun çözülür.

CenturisNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
910
aynı sorun bende de vardı dostum bir eklenti sunucunun çalışmasına engel oluyor olabilir ben citizens pluginini çıkarınca sorun çözülmüştü sende citizens varsa bir de plugini çıkarıp deneyebilir misin ? belki sorun çözülür.
Pcden çıktım, yarın deneyeceğim. Tesekkürler şimdiden.

CenturisNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
910
olmadı

yunanmadenci

Eküidistans

Discord:

yunanmadenci

Elmaslar
328
Puanlar
3.580
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
yunanmadenci
Sorunu Songoda eklentileri oluşturuyor, Songoda tarafından üretilmiş hiçbir eklentiyi kullanmayın. Kendileri zararlı ve virüslü kodlamalar yaparak sağlıklı olmayan işlere başvuruyorlar. UltimateTimber ve EpicFurnaces eklentilerini kaldırın.

CenturisNetwork

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
910
Sorunu Songoda eklentileri oluşturuyor, Songoda tarafından üretilmiş hiçbir eklentiyi kullanmayın. Kendileri zararlı ve virüslü kodlamalar yaparak sağlıklı olmayan işlere başvuruyorlar. UltimateTimber ve EpicFurnaces eklentilerini kaldırın.
sorun onlarda değilmiş, sürümü uygun olmayan eklentiler vardı, çıkarttım ve düzeldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı