Sol Reklam

Bulundu 1.16 İçin Anti X-Ray Koruması

• Konuyu başlatan Onur1337
  • Başlangıç Tarihi
  • 5.691
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O

Onur1337

Ziyaretçi
Öncelikle konuyu araştırmadan açmadığımı bilmenizi isterim haliyle google'a benim yazdığımı yazıp çıkan linkleri atmazsanız ne siz ne ben vakit kaybederiz diye düşünüyorum.

Vanilla bir minecraft sunucum var (Spigot ama vanilla gibi oynuyoruz) sunucuda her ne kadar maden yapanları izlesekte build amaçlı oynanan oyunda elmas kazmak için hileye başvuranlar oluyor. Tek isteğim iyi bir hile koruması. Lütfen 2 yıl önce açılan spigot.yml içerikli konunun linkini atmayın 1.16.3 için öyle bir şey yok spigot.yml'nin içi değişti ve antixray komutlarını ekleyebileceğim bir yer yok ekleme yapıp yazmak istemedim çünkü yanlışlıkla bozmaktan korkuyorum ve lütfen maden puanlı xray koruması önermeyin (30 saniyede 8 elmas bulunca banlama) gibi bunları denedim ve hile olmayan yönetim ekibi bile sorun çekiyor.

Şimdiden teşekkür ediyorum^^

Not: Konuyu ek olarak açmamın sebebi internetteki çoğu korumaların 1.8-1.16 için geçerli olması ve diğer koruma pluginlerinin pahalı olması zaten 1.16.3 ve survival olduğu için tps sorunu yaşıyoruz sunucuya ciddi miktarlar döküyorum bir de 20-30 dolara eklenti satın almak bütçeme uygun değil lütfen korsan eklenti de önermeyin.

O

Onur1337

Ziyaretçi
Sorun güncel :/

tanersins

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Taner:5253

Elmaslar
18
Puanlar
1.335
Minecraft
tanersins
Orebfuscator Eklentisini kullanarak %100 şekilde bu sorundan kurtulabilirsiniz.
Tek sorun çok fazla cpu kullanıyor.

O

Onur1337

Ziyaretçi
Orebfuscator Eklentisini kullanarak %100 şekilde bu sorundan kurtulabilirsiniz.
Tek sorun çok fazla cpu kullanıyor.

Evet ben de onu buldum onu denemeyi deniyordum ama ne kadar cpu kullanıyor acaba bilginiz var mı? Çünkü zaten tps sorunu yaşıyoruz :/

A

Atakent_Network

Ziyaretçi
Orebfuscator ideal ama fazla doku yüklediği için sıkıntı yaşayabilirsin ama bir sunucunun hile koruması bel kemiğidir illaki insanların emeğini ve hakkını göz önünde bulundur.

O

Onur1337

Ziyaretçi
Orebfuscator ideal ama fazla doku yüklediği için sıkıntı yaşayabilirsin ama bir sunucunun hile koruması bel kemiğidir illaki insanların emeğini ve hakkını göz önünde bulundur.

Şu an onu kullanıyoruz bi sıkıntı yaşamadık bakalım.

graffie

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

graffie#5512

Elmaslar
18
Puanlar
6.525
Yer
Izmir
Minecraft
graffie
Confiscate önerecektim fakat ücretsiz arıyormuşsunuz. Yine de yazıyorum sıkıntı çeken ve eklenti arayan biri varsa faydalansın :)

TKSZCraft

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
16
Puanlar
6.505
Paper spigot kullan? paper.yml için de anti xrayı aç engine mode yi 2 yap

O

Onur1337

Ziyaretçi
O

Onur1337

Ziyaretçi
Confiscate önerecektim fakat ücretsiz arıyormuşsunuz. Yine de yazıyorum sıkıntı çeken ve eklenti arayan biri varsa faydalansın :)

O zamanlar bütçe sıkıntım vardı da zaten bulmuştum. Confiscate biraz daha kapsamlı bi eklentiye benziyor aslında düşünülebilir...

Ejdzeys

RuinCraft

Discord:

.ejdzey

Elmaslar
10
Puanlar
4.020
Paperspigot kullanamıyorum garip bi şekilde TPS'imi aşırı düşürüyor.
TPS düşme sebebi makineden veya kullandığınız pluginlerden kaynaklı olabilir bende paper kullanıyorum lakin böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.

O

Onur1337

Ziyaretçi
TPS düşme sebebi makineden veya kullandığınız pluginlerden kaynaklı olabilir bende paper kullanıyorum lakin böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.

Paper kurunca anlamsız bi şekilde tps'im 10'a düşüyor eklenti olmayan yerde pluginlerden nasıl kaynaklı olabilir :)

Ejdzeys

RuinCraft

Discord:

.ejdzey

Elmaslar
10
Puanlar
4.020
Paper kurunca anlamsız bi şekilde tps'im 10'a düşüyor eklenti olmayan yerde pluginlerden nasıl kaynaklı olabilir :)
Bana ulaşırsanız size atacağım 1.16.3 Spigot Sürümünü kurmayı deneyebilirsin.

O

Onur1337

Ziyaretçi
Bana ulaşırsanız size atacağım 1.16.3 Spigot Sürümünü kurmayı deneyebilirsin.

Hocam spigot sürümünü değiştirince chunklar yeniden açılmış gibi oluyor evlerinin önünde farmlarda inek falan spawnlanıyor. Şimdilik iyi kötü idare ediyoruz mutluyuz gene de teklifin için teşekkür ederim <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı