Sol Reklam

[1.15.2] Oyna.TeknoKlan.com | TeknoKlan Survival | Ozel Kodlanmış Sistemler | Emek-Orta || Chunk Toplama | Ozel Itemler! | Upgrade Sistemi| Acildi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TeknoKlan

play.teknoklan.com

Discord:

PaZee#5177

Elmaslar
76
Puanlar
585
Minecraft
PaZeeBey
@TheManager Elimizden gelen herşeyi yapmaktayız <3, her gün bir güncelleme fikriyle nasa biliminsanları gibi çalışıyoruz ! :)
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Mevsimler eklendi teknoland eklendi.

TeknoLand herkesin kullanımına açıldı Ruh puani sistemi şuanlık bakımda, yakında eklenecek tekrardan, TeknoLand şuanlık PVP yeri fakat yakında Boss ve yaratıklar eklenecektir, Yetenek puani ve karakter gelişimi ile alakalı güncellemelerin fikirlerini biriktiriyoruz tüm fikirler bitince yazılımı kısmına geçecegiz iyi oyunlar ! :)

Son düzenleme:

TheRadiance

SacredCraft.keyubu.com
Premium

Discord:

TheRadiance#5723

Elmaslar
14
Puanlar
885
Minecraft
TheRadiance
Genel olarak sunucunuzu beğenmeyenlerin muhteşem plugin yapımcıları olduğunu düşünüyorum.Nedense icraata gelince ortada size yapılandan daha kötü eser çıkardıklarına eminim.

BordoMavi

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BordoMavi#9396

Elmaslar
83
Puanlar
0
Minecraft
BordoMavi
Bu yorumu yapma gereksinimi duydum. Yaklaşık forumda sizi 3-4 aydır görüyorum ve sizi tebrik etmek istiyorum. Çevrim içi sayınız az olsa bile (başlarda) sunucuyu aylar boyunca kapatmadınız. Konu tasarımını herhalde siz yapmışsınız, olsun yine de uğraşmışsınız. Önemli olan has kitle diyorum ve başarılar. Umarım dilediğiniz yere gelirsiniz.​

TeknoKlan

play.teknoklan.com

Discord:

PaZee#5177

Elmaslar
76
Puanlar
585
Minecraft
PaZeeBey
Genel olarak sunucunuzu beğenmeyenlerin muhteşem plugin yapımcıları olduğunu düşünüyorum.Nedense icraata gelince ortada size yapılandan daha kötü eser çıkardıklarına eminim.
Bu yorumu yapma gereksinimi duydum. Yaklaşık forumda sizi 3-4 aydır görüyorum ve sizi tebrik etmek istiyorum. Çevrim içi sayınız az olsa bile (başlarda) sunucuyu aylar boyunca kapatmadınız. Konu tasarımını herhalde siz yapmışsınız, olsun yine de uğraşmışsınız. Önemli olan has kitle diyorum ve başarılar. Umarım dilediğiniz yere gelirsiniz.​
Teşekkür ederim gerçekten, Elimden geldigince, kod yazacagim her türlü fikire açıgım her türlü fikri degerlendiriyorum oyuncularımla bizzat birebir sistemleri tartışıyoruz bu gerçekten çok iyi bir proje olacak gibi, tek başımayım yazılımda skriptdir,eklentidir hepsini halletmeye çalışıyoruz, inat ettim oyuncu bulmak için illa 1.8 veya skyblock açmadan bir şeyler başarmaya çalışacagım, yorumlarınız için tekrardan teşekkür ederim <3 fikirlerinizi bana bildirebilirsiniz :)

Mandaalina

İnsanlara Yardım Eden Bir Mandalina
Elmaslar
39
Puanlar
13.280
Yer
Turkey
Minecraft
5NKK
Gerçekten Sürekli Geliştirilen, Oyuncularına Değer Verilen, Yetkililerine Saygılı Olan Bir Kitlesi Var Başlarında Kerim Abi, Oğuz Abi buğra ve quarex vb yöneticiler olduğu için teknoklanın şanslı olduğunu düşünüyorum şahsen sunucuda hertür insanların nefret edeceği eylemler yaptığımı düşünüyorum, kavgalar çıkarttım , küfürler ettim, kışkırtmalar yaptım , saygısızlık ettim fakat hep bir şans daha verdiler Gerçekten Kalıcı Bir Sunucu Oynamak istiyorsanız bu sunucu oynamanızı tercih ederim Hem Sürekli Geliştiriliyor dediğim gibi Eklenmesini İstediğiniz birşeyi discorddan iletin zaten birkaç saat içinde kerim abi geri dönüş sağlayıp olunabirliğini oyunculara sorup ya eklenir yada eklenmez tarzı oylamalar yapıyor Sunucuya Gelirsek Kerim Abi Yani PaZee kaç yıldır bu işin içinde olduğu için işini biliyor o yüzden sunucuya farklılık getirebilecek herşeyi Getirmeye Çalışıyor Bu Adamı Üzmeyin Bence Ben çok fazla sinirlendirdim o yüzden cezamı çekiyorum :) iyi günler - R1VALS

BordoMavi

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

BordoMavi#9396

Elmaslar
83
Puanlar
0
Minecraft
BordoMavi
Teşekkür ederim gerçekten, Elimden geldigince, kod yazacagim her türlü fikire açıgım her türlü fikri degerlendiriyorum oyuncularımla bizzat birebir sistemleri tartışıyoruz bu gerçekten çok iyi bir proje olacak gibi, tek başımayım yazılımda skriptdir,eklentidir hepsini halletmeye çalışıyoruz, inat ettim oyuncu bulmak için illa 1.8 veya skyblock açmadan bir şeyler başarmaya çalışacagım, yorumlarınız için tekrardan teşekkür ederim <3 fikirlerinizi bana bildirebilirsiniz :)
Skyblock konusuna değinmeyi unutmuşum. Birçok sunucu yıllardır Skyblock ( Emek, OP, Yarı-OP vs. ) Faction ( OP, Emek, Hileli vs ) açıyor. Günümüzde bazı survival sunucular açıldı fakat benim survival anlayışım farklı olduğundan birçok sunucuyu beğenmedim. Sunucunuzu aylar önce ziyaret etmiştim. Vaktim olur ise tekrardan sunucunuzu ziyaret edeceğim.​

TeknoKlan

play.teknoklan.com

Discord:

PaZee#5177

Elmaslar
76
Puanlar
585
Minecraft
PaZeeBey
1591996446763.png

Krallik sistemi,RuhPuani sistemlerini skript ile yapmıştık, YML veri kaydetme işlemine geçiriyoruz, Skript tek bir dosyaya kaydettigi için sıkıntı yaratabilcegini düşünüyorum, veri kaydetme işlemini güzel bir şekilde ayarlamamız gerektigi için birazcık sürecektir, fakat tam algoritmayi oturtunca, yeni lonca sistemi, kanat sistemi,vip süre sistemi, (Kendi claim eklentimiz), Kralliklar,Ruh Puanlari verileri kendi eklentimizde işlenecektir.

FunyDark

Acemi Builder

Discord:

FunyDark#0784

Elmaslar
20
Puanlar
8.805
Yer
Zonguldak
Minecraft
FunyDark
Konu tasarımı kesinlikle geliştirilmeli.
Sistemler pek düşünülmemiş gibi geldi neredeyse herkesin aklına gelebilecek sistemler.
Sistemleri uygulamanız bastan sağma yapılmış gibi geldi.
Kendinizi geliştirmeniz dileğiyle başarılar.

TeknoKlan

play.teknoklan.com

Discord:

PaZee#5177

Elmaslar
76
Puanlar
585
Minecraft
PaZeeBey
Merhaba @FunyDark, Konu tasarımı evet bir tasarımcı kullanmıyoruz,Her aklına geleni yapıp sunucuya entegre etmek kolay olmasa gerek, Baştan sağma derken biraz daha açık olabilirsiniz bu konuda, Eleştiriniz gömmek amaçlı gibi geldi ne konuda kendimizi geliştirebilcegimizi iletirseniz mutlu oluruz, çünki 3-5 skript bilgisi ile çalışmıyoruz iyi forumlar.

Bu arada düşünenler degil düşündüklerini yapanlar ayakta kalır.

FunyDark

Acemi Builder

Discord:

FunyDark#0784

Elmaslar
20
Puanlar
8.805
Yer
Zonguldak
Minecraft
FunyDark
Bu arada düşünenler degil düşündüklerini yapanlar ayakta kalır.

Her düşündüğünü yaparsan ayakta kalmak zorlasır.

Gömmek için yorum yapmadım.

İlk gözüme batan şey https://www.mc-tr.com/attachments/kalpsistem-png.109662/ bu resimdeki Kalp:20 yazısı. Renkli şekilde yazarak sırıtması ve göze batması engellenebilirdi.

Sonrasında işe https://www.mc-tr.com/attachments/boss-drop-png.109664/ bu gözüme battı. "/br sphere" komutu ile yapılmış boss yerini gösterip boss sistemini açıklamışsınız. Bossu gösterseydiniz daha iyi olabilirdi.

Yine söylüyorum gömmek için yorum yapmıyorum. Sadece daha iyi bir sunucu olması için kendi fikirlerimi ortaya koyuyorum. Sen buna gömmek diyorsun o senin tercihindir.
Yeniden başarılar

TeknoKlan

play.teknoklan.com

Discord:

PaZee#5177

Elmaslar
76
Puanlar
585
Minecraft
PaZeeBey
Sunucumuzda her ay neredeyse haritalar değişiyor, bizim o resimleri koyma amacımız sistemleri tanıtırken arkada anımsatması için, en başta bu şekilde yorum yapabilirdiniz, bir eleştiri yapıyorsanız nerelerin kötü oldugunu belirtmenizi istedim.

Her düşündügümüz konusuna gelecek olursak, koskoca bir ekip ve oyuncuların oylaması sonucuyla ekleniyor sistemler.

unknown.png

Kalp sistemi, ve bir çogu sistemin kendini öne çıkarması gerekiyor.
bütün gün elmas zırha bakarak oynamıyoruz sonuçta, daha fazla eleştiriniz varsa sunucudada dinlemek isteriz.

Merhabalar, Sunucu 2-3 saatligine kapalı olacak hosting makinede lisans yenilemesi yapacaktir, telafi eventi yapılacaktır.

Sunucu baya bir gelişme görecek kayıt sisteminin tabanları bitince, bir tek survival olarak bırakmayacagız
Binevi Black Desert-KO-M2 birleşiminden oluşan bir şaheser olacak.

Son düzenleme:

Mitini

Merhaba :3
Elmaslar
111
Puanlar
4.180
Minecraft
mitini
haritalar amatör ama sistemleri begendim

TeknoKlan

play.teknoklan.com

Discord:

PaZee#5177

Elmaslar
76
Puanlar
585
Minecraft
PaZeeBey

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Başarılar dilerim, emeklerinizin karşılığını almanız dileğiyle...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı