Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel sunucu olmuş. Konu tasarım ve sunu içinden benden tam puan aldınız. Başarılar dilerim.

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir

dropbeyy

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

dropbeyy

Elmaslar
1
Puanlar
0
Konu tasarımı gayet güzel

RequLogia Network

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
v6X08O.png

« Discord Adresi »
discord .gg/j2Dv7Kx

(Üzerine tıklayarak gidebilirsiniz!)

« Kopyalanabilir IP »
play.mysterysurvival.xyz

« Sürüm »
1.13.2

05TaJN.png

NR303x.png

b2b9KK.png

VCLxW0.png

TSosmUc.jpg

dERyEkH.png

tK0T7hJ.png

TZV7WpH.png

AiaCjka.png

Eki Görüntüle 57499

Açılışımızı yaptık ve ortalama 60 oyuncu bize açılır açılmaz eşlik etti. Lag sorununu da kökten çözmüş bulunmaktayız. Bizi destekleyen herkese teşekkürler!

VPJNjn.png

Sunucu hakkında tam destek almak için discord sunucumuza gelebilirsiniz.
Discord: Tıkla

Sunucuyu anlamadım, ne yapmam gerekiyor?
Sunucumuz bir hayatta kalma (survival) sunucusudur. Yapmanız gereken temel şey hayatta kalmaya çalışmak ve aynı zamanda rütbe atlamaktır. /rank
Ayrıca sistemler hakkında bilgi almak için /yardım yazabilirsin.

Bir arazi (claim) nasıl oluştururum?
Claim küreğinizi (/kit claim) aldıktan sonra 7x7 bir bölgenin çapraz iki köşesine sağ tıklayarak oluşturabilirsiniz.
Ama dikkat edin! Ev belirlemeden (/sethome) arazi oluşturmayın! Yoksa arazinizi tekrar bulamayabilirsiniz.

Ev nasıl belirlerim? / Evime nasıl giderim?
/sethome yazarak üstünde durduğunuz bölgeyi eviniz olarak belirleyebilirsiniz.
Evinize daha sonra /home yazarak gidebilirsiniz.
(İlk sethome ücretsizdir, sonrakiler 50 akçedir)

Akçe/Para nasıl kazanırım?
1-) Canavar öldürerek.
2-) Tüccara topladığınız eşyaları satarak. (Tüccar spawnda bulunur)
3-) Maden kazarak. (kömür, demir vb.)
4-) Pazar yoluyla diğer oyunculara eşya satarak. /pazar

Sürekli ölüyorum ne yapmalıyım?
Topladığınız odunlarla kendinize hızlı bir şekilde küçük bir kulübe inşa ederek ilk geceyi atlatabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey yiyecek bulmak olmalıdır. Eğer etrafınızda hiç hayvan yoksa buğday ekmeyi deneyebilirsiniz.
DİKKAT! Bulduğunuz etleri pişirmeden yemeyin yoksa zehirlenirsiniz.

Neden marketten eşya satın alamıyorum?
Sunucumuz bir hayatta kalma (survival) sunucusudur. Marketten eşya satın alamaz sadece satabilirsiniz.
Eşya satın almak istiyorsanız pazarı kullanabilirsiniz. /pazar

Canavarlar neden daha güçlü?
Bizi diğer hayatta kalma sunucularından ayıran en önemli özelliğimiz sunucumuzun zorlayıcı olmasıdır. Bu nedenle canavarlar bir tık daha güçlüdür. :)

Markete eşya satıyorum fakat az akçe alıyorum, neden?
Böyle olmasının sebebi piyasanın uçup gitmesini önlemektir. Herkes aynı şekilde akçe kazanıyor. :;p

Sunucunun versiyonu neden 1.8 değil?
Birçok eklenmiş yeni eşya, blok ve özellik varken neden 1.8 gibi eski bir versiyonu kullanalım ki?
Ayrıca değişen PvP mekanikleri ile artık savaşlar sadece sol tık olmaktan çıkarak taktiksel yapılabiliyor!

Kahraman'ın El Kitabı ne işe yarar? / nasıl elde edilir?
Son rütbeye ulaşmak için gereklidir.
Ender Dragon öldürüldüğünde düşer.

Tarikat İsimli Moblar Nedir?
Bu moblar siz saldırmadıkça saldırmazlar, saldıracaksanız 2 kere değil 4 kere düşünün çünkü fazla güçlüler!

VPJNjn.png

Hepsi burada yoktur. Sunucuya girdiğinizde /yardım yazarak tüm özellikler hakkında bilgi alabilirsiniz. ^^

Her oyuncu rütbe atladıkça yeni özellikler kazanır. Rütbe atlamak sunucudaki asıl hedeftir. (/rank)

MHUQb2.gif

yG1Ce0.png

bG75B5.png

Karakter sınıfları Köylü rütbesine ulaştıktan sonra seçilebilir.
Okçu olup uzaktan avlanmanın keyfini çıkarabilir, atlantisli olup okyanusun derinliklerine evler inşa edebilir, barbar olup canileşebilir, suikastçı olup oyuncuları hiç beklemedikleri anda avlayabilir veya kılıç ustası olup gerçek kılıç sallama yeteneğinizi geliştirebilirsiniz! Tamamen size kalmış. ^^

aCRfeO.gif

Meteorlar Survival dünyasına belli aralıklarla düşer ve etrafa eşya saçarlar. O eşyaları almak istiyorsan diğer oyuncularla savaşman gerekecek! Onları isteyen tek kişi sen değilsin.
Meteor düşmeden dakikalar önce sohbetten duyuru olarak koordinatı geçer.
(meteorlar evinize de düşebilir ¯\_(ツ)_/¯, dua edin düşmesin)

Çiğ Et Yeme!
Çiğ et yersen zehirlenirsin. Yememeye çalış!

Spawnerlar!
Spawnerlar doğada bulunmaz ve elde edilemez.
(Spawnerları kaldırmamızın sebebi emek vermeden elde edilebilen sonsuz eşya kaynağı olmasıdır)

Madenler!
Cevherlerin bazılarının içerikleri sunucumuzda değiştirilmiştir.
Demir Cevheri: 4 Demir Parçası
Altın Cevheri: 5 Altın Parçası
Kızıltaş Cevheri: 2 Kızıltaş
Lapis Cevheri: 2 Lapis Lazuli

Yüksekten kaç!
Yüksek bir yerden düşersen bacağın kırılır!
(Tüy düşüşü büyüsü bunu engeller)

Farklı Canavarlar!
Tamamen rastgele doğma ihtimalleri olan canavarlar çok tehlikelidir! Elinde kılıç olan bir iskeleti öldürmek kolay olabilir. Fakat çok hızlıysa?
(Bazı canavarların vuruşu zehirleyebilir dikkatli ol!)

Büyü Masası!
Büyü masasından basılan büyüler tam oyun seviyesi harcayacaklardır.
Örnek: 30'luk büyü için 30 oyun seviyesi

Köylüler!
Köylülerle takas yapmak için köylülere köylü başına 1 altın külçesi ödemen gerekir. Ayrıca köylüler oyuncularla en fazla 5 defa takas yapabilir ve çiftleştirilemezler.

BAYAA AKTİF BİR SUNUCUYA BENZİYOR EN YAKIN ZAMANDA GELECEĞİM

Berkecik

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Xrew#3736

Elmaslar
12
Puanlar
0
Minecraft
Xrew
Gerçekten çok başarılı iyi forumlar!

Lastover44

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

⟐Davos#5085

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
Davos
Gayet Hoş Ve Güzel Server Olmuş :)

fugue

Zümrüt Hojtir, Ama Benenah
Emektar

Discord:

srcn.

Elmaslar
896
Puanlar
16.080
Yer
İzmir
Ara Açıklama / Bilgilendirme

Merhaba, öncelikle bizimle bu yolda olan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum. Yaşanan bazı olaylarında getirdiği problemlerden dolayı Mystery Survival projesini askıya aldığımızı bildirmek istiyoruz. Sunucu açılır açılmaz yanımızda olan 70+ oyuncuya ne kadar teşekkür etsek bilemeyiz. Zor olanı başardık ve karşınıza çeşit çeşit özelliklerle geldik. Sizde bunları çok beğendiniz, kiminiz günlerce kimin saatlerce sunucumuzdan ayrılmadı. Onun dışında Youtube platformu üzerinden bizlere destek olan arkadaşlara, discord üzerinden hala bizimle muhabbet eden, dostluk kuranlara bol bol teşekkür ediyorum. Bizde sizlerden uzaklaşmak, ayrılmak istemezdik. Yaşadığımız bazı sorunlar bunu tetiklediğinden böyle bir yol izlemeyi düşündük. Konuda discord adresimiz bulunuyor. Buradan bize bıkmadan destek olan MC-TR yönetimine teşekkür eder, bize gerçekten destek verdiğiniz için teşekkür ederiz!

Yönetim Ekibi
1pPBRA.gif

BarbarosArda

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Barbaros#1173

Elmaslar
3
Puanlar
6.260

utanıngünlügü

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
16
Puanlar
0
Yer
Tokat
Minecraft
Arpadam
Ara Açıklama / Bilgilendirme

Merhaba, öncelikle bizimle bu yolda olan tüm arkadaşlara teşekkürlerimi iletiyorum. Yaşanan bazı olaylarında getirdiği problemlerden dolayı Mystery Survival projesini askıya aldığımızı bildirmek istiyoruz. Sunucu açılır açılmaz yanımızda olan 70+ oyuncuya ne kadar teşekkür etsek bilemeyiz. Zor olanı başardık ve karşınıza çeşit çeşit özelliklerle geldik. Sizde bunları çok beğendiniz, kiminiz günlerce kimin saatlerce sunucumuzdan ayrılmadı. Onun dışında Youtube platformu üzerinden bizlere destek olan arkadaşlara, discord üzerinden hala bizimle muhabbet eden, dostluk kuranlara bol bol teşekkür ediyorum. Bizde sizlerden uzaklaşmak, ayrılmak istemezdik. Yaşadığımız bazı sorunlar bunu tetiklediğinden böyle bir yol izlemeyi düşündük. Konuda discord adresimiz bulunuyor. Buradan bize bıkmadan destek olan MC-TR yönetimine teşekkür eder, bize gerçekten destek verdiğiniz için teşekkür ederiz!

Yönetim Ekibi
1pPBRA.gif
hocam dc linkini atarmısın tekrar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı