Sol Reklam
Sağ Reklam

0'dan Kaliteli İskandinav Mitolojisi Temalı Bir Survival Sunucu Açmak İstiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nakuzzerss

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Beratcan Nikbay#4823

Elmaslar
1
Puanlar
885
Yer
Türkiye
Minecraft
Nakuzzerss
Merhaba uzun zamandır kaliteli bir sunucu açmak istiyorum 16gb bir vds düşünüyorum iskandinav mitolojisi temalı 1.16.5 yada 1.18.2 sürümünde survival sunucusu emin değilim hangisi daha kullanışlı ise o olabilir ama 1.16.5 sürümü olursa daha iyi olur çoğu insanın bilgiseyarı 1.18.2 kaldırmıyor kaldırsa bile çok kasıyor pluginler konusunda çok bir bilgim yok o yüzden 1-2 kişi lazım vds olarakta önerebileceğiniz bir hosting varsa mutlu olurum bütçe olarakta tek olduğum için abartı rakamlar vermezseniz mutlu olurum teşekürler <3.

Aresances

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
10
Puanlar
145
Yer
Türkiye
Minecraft
Aresances
Merhaba uzun zamandır kaliteli bir sunucu açmak istiyorum 16gb bir vds düşünüyorum iskandinav mitolojisi temalı 1.16.5 yada 1.18.2 sürümünde survival sunucusu emin değilim hangisi daha kullanışlı ise o olabilir ama 1.16.5 sürümü olursa daha iyi olur çoğu insanın bilgiseyarı 1.18.2 kaldırmıyor kaldırsa bile çok kasıyor pluginler konusunda çok bir bilgim yok o yüzden 1-2 kişi lazım vds olarakta önerebileceğiniz bir hosting varsa mutlu olurum bütçe olarakta tek olduğum için abartı rakamlar vermezseniz mutlu olurum teşekürler <3.
Tercih edebileceğin hosting firmalarını söyleyeyim, gündemde en çok popüler olan ve müşteri memnuniyetine önem veren firmalar;

* Vargom
* Oculeth
* Hostifox
* Hostlayıcı

Önerebileceğim uygun fiyatlı ve destek ekibi sağlam olan firmalar bunlardır, üstlerine tıklayarak sitelerini ziyaret edebilirsiniz, iyi forumlar umarım yardımcı olabilmişimdir.

Proomp

Yay Yok, İskelet Yok
Emektar
Yasaklandı

Discord:

proomp

Elmaslar
175
Puanlar
1.780
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
ebuzone
Hosting olarak @Hostifox önerebilirim. Destek, VDS ve fiyat açısından gayet iyi bir seçim olur.

Site (tıkla)

Son düzenleme:

Nakuzzerss

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Beratcan Nikbay#4823

Elmaslar
1
Puanlar
885
Yer
Türkiye
Minecraft
Nakuzzerss
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı