Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü TPS SORUNU

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eren Turmuş

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
6
Puanlar
1.145
Yer
5
Merhabalar, survival sunucum için bi tps sorunu yaşıyorum bu konunun altına yorumlarınızı bekliyor olacağım. Sunucumu 2 3 defa optimize ettirmeme rağmen sunucumda 50+ kişi oynatamıyorum 50 kişide sunucu 12tps hatta 10 a kadar düşüyor ve oyuncularım bu durumdan çok rahatsız bende 2 aydır bu soruna kafayı taktım halen bi çözüme ulaşamadım. Hosting firmasıyla alakalı olacağını düşünmüyorum son derece makineleri boş olan bir hostingdeyim 16 GB r 9 5950x işlemcili bi vds kullanmaktayım. Chunklar açıldı, moblar sınırlandırıldı ve sunucuyu yoran herhangi bir eklenti vs. gibi şey yok neden hala devam ediyor bu sorun? Bilgisi olanlar varsa yorumunu esirgemesin teşekkür ediyorum.

xMadzzy

Quezly Teams
Ekip Yöneticisi
MinePass
Quezly
Sunucu Sahibi

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
663
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
son log dosyasını atar mısın?

YazılımYeri

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Asmus1990#0001

Elmaslar
4
Puanlar
395
Yer
Kocaeli
Minecraft
Asmus1990
Latest Log Dosyası ve Timings Raporunu atar mısınız acaba buraya yardımc olmaya çalışalım.

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Merhabalar, survival sunucum için bi tps sorunu yaşıyorum bu konunun altına yorumlarınızı bekliyor olacağım. Sunucumu 2 3 defa optimize ettirmeme rağmen sunucumda 50+ kişi oynatamıyorum 50 kişide sunucu 12tps hatta 10 a kadar düşüyor ve oyuncularım bu durumdan çok rahatsız bende 2 aydır bu soruna kafayı taktım halen bi çözüme ulaşamadım. Hosting firmasıyla alakalı olacağını düşünmüyorum son derece makineleri boş olan bir hostingdeyim 16 GB r 9 5950x işlemcili bi vds kullanmaktayım. Chunklar açıldı, moblar sınırlandırıldı ve sunucuyu yoran herhangi bir eklenti vs. gibi şey yok neden hala devam ediyor bu sorun? Bilgisi olanlar varsa yorumunu esirgemesin teşekkür ediyorum.
Merhabalar, rica etsem timings raporu alıp bize iletirmisiniz? Herhangi bir hatadan kaynaklanıyor mu? Diye de latest.log dosyasını rica etsem iletirmisiniz?

luf1x

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
174
Puanlar
14.870
timings off yaz gör etkiyi :)))

tolgatinkir

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
13.460
Makineni yükseltme zamanı gelmiş olabilir.

zAriteuS

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

AriteuS#9013

Elmaslar
1
Puanlar
110
Yer
Iğdır
Minecraft
zAriteuS
Merhaba, makinen paketini taşımaya yetmiyor olabilir fazla oyuncu olunca.
Firman ile görüşüp bi ram ve cpu yükseltmesi yaparak test etmeni öneririm.
Timings raporuda iletirsen güzel olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı