Sol Reklam

Çözüldü Timings Raporu İçin Yardım İstiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

biggodii

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
Niğde
Minecraft
HoLy

m1rac

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Sunucu Sahibi

Discord:

m1rxc

Elmaslar
44
Puanlar
2.200
Yer
yunanistan
Minecraft
m1racinc
1: Sunucunuzda Citizens plugini güncel değilse güncelleyin ve optimize etmeye çalışın
2: Sunucunuza (yoksa) bir crash koruma plugini ekleyin.

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
189
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Arkadaşlar sunucumda kısa süreli laglar oluyor her 2 dakikada bir 10 20 saniye.
timings raporu : https://timings.aikar.co/dev/?id=1c6591cef8d24f5fab431a998fe7e804
Citizens pluginin güncel olup olmadığı kontrol edin, eğer güncel değilse Bu sayfadan citizens pluginin son sürümünü indirin.

Purpur yerine paper kullanmanızı öneririm.

Config kısmından göründüğü gibi sanırım tam optimizasyon yapmamışşınız. Bu guide makalesinden sunucunuzu optimize edebilirsiniz.

Eğer citizens pluginini yeniledikten sonra aynı confiği yapıştırdığınızda hala citizens plugini lag sorunu yaratırsa lütfen kullandığınız confiği iletirmisiniz?

Ek olarak optimizasyon için WildStacker gibi eklentileri kullanmanızı öneriyorum.

Ek olarak Linux Vds kullanırsanız daha yüksek performans alıcaksınızdır.
Windowsun kullanımı linuxa göre daha kolay olduğu için genellikle windows tercih ediliyor.

biggodii

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
Niğde
Minecraft
HoLy

biggodii

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
Niğde
Minecraft
HoLy
Citizens pluginin güncel olup olmadığı kontrol edin, eğer güncel değilse Bu sayfadan citizens pluginin son sürümünü indirin.

Purpur yerine paper kullanmanızı öneririm.

Config kısmından göründüğü gibi sanırım tam optimizasyon yapmamışşınız. Bu guide makalesinden sunucunuzu optimize edebilirsiniz.

Eğer citizens pluginini yeniledikten sonra aynı confiği yapıştırdığınızda hala citizens plugini lag sorunu yaratırsa lütfen kullandığınız confiği iletirmisiniz?

Ek olarak optimizasyon için WildStacker gibi eklentileri kullanmanızı öneriyorum.

Ek olarak Linux Vds kullanırsanız daha yüksek performans alıcaksınızdır.
Windowsun kullanımı linuxa göre daha kolay olduğu için genellikle windows tercih ediliyor.
Desteğin için teşekkürler emeğine sağlık üstünde halen çalışıyorum

biggodii

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
Niğde
Minecraft
HoLy
Arkadaşlar yardımınız için teşekkürler citizens placeholderapi plugini ile kaynakliymis paketin hiçbir ihtiyacı olmadığı halde bulunuyormuş ve lag yapıyormuş teşekkürler beyler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı