Sol Reklam

Çözüldü Sunucumda TPS ÇOK DÜŞÜYOR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jojo1

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
110
Minecraft
Jojos1
Sunucu r9 8gb ram 30-40 online da 20tps sabitti durduk yere son zamanda makinede ram kullanımı sabit %97 den aşağı inmiyor ve sunucuya anlık lag giriyor donuyor sonra geri 20tps oluyor bu olay 10sn de bir tekrarlanıyor.

Tuinity kullanıyordum %94 idi ram kullanımı sonra Paper Spigot'a geçtim %98'e sabitlendi. .Bat'ı kapatınca kendine geliyor ram.

Sürüm 1.16.4 - 1.16.5

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Sunucu r9 8gb ram 30-40 online da 20tps sabitti durduk yere son zamanda makinede ram kullanımı sabit %97 den aşağı inmiyor ve sunucuya anlık lag giriyor donuyor sonra geri 20tps oluyor bu olay 10sn de bir tekrarlanıyor.

Tuinity kullanıyordum %94 idi ram kullanımı sonra Paper Spigot'a geçtim %98'e sabitlendi. .Bat'ı kapatınca kendine geliyor ram.

Sürüm 1.16.4 - 1.16.5
Timings atarmısınız?
Ayrıca ram kullanımı sizin baslat.bat'a verdiğiniz değerle alakalı olabilir, onuda atarsanız yardımcı olacağım.

Jojo1

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
110
Minecraft
Jojos1
Timings atarmısınız?
Ayrıca ram kullanımı sizin baslat.bat'a verdiğiniz değerle alakalı olabilir, onuda atarsanız yardımcı olacağım.
Şu anda evde olmadığımdan panele erişim yapamıyorum. Ama şunu söylemeliyim ki hiçbir şekilde bir plugin ekleyip çıkarmadık. Aniden böyle oldu ve düzeltemiyoruzda.

@Echo off
java -Xmx6G -XX:+UseG1GC -XX:+ParallelRefProcEnabled -XX:MaxGCPauseMillis=200 -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AlwaysPreTouch -XX:G1NewSizePercent=30 -XX:G1MaxNewSizePercent=40 -XX:G1HeapRegionSize=8M -XX:G1ReservePercent=20 -XX:G1HeapWastePercent=5 -XX:G1MixedGCCountTarget=4 -XX:InitiatingHeapOccupancyPercent=15 -XX:G1MixedGCLiveThresholdPercent=90 -XX:G1RSetUpdatingPauseTimePercent=5 -XX:SurvivorRatio=32 -XX:+PerfDisableSharedMem -XX:MaxTenuringThreshold=1 -Dusing.aikars.flags=https://mcflags.emc.gs -Dfile.encoding=UTF8 -jar paper-1.16.5-762.jar nogui

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Şu anda evde olmadığımdan panele erişim yapamıyorum. Ama şunu söylemeliyim ki hiçbir şekilde bir plugin ekleyip çıkarmadık. Aniden böyle oldu ve düzeltemiyoruzda.

Telefondan yazıyorum hatali yazarsam kusura bakmayin, çakmalobiniz vs. var mı bu panelde ayrı olarak?
Eğer yoksa bile 8GB makinede eğer windows ise 6GB vermeniz çok olmuş, 5gb'ye indirip tekrar bakar mısınız duruma, eğer sorununuz çözülürse yazmayı unutmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı