Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Skyblock Sunucusu Açacağım, Önerilerinizi Bekliyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EfeTurkS

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
8
Puanlar
0
Merhabalar, uzun bir aradan sonra tekrar bir minecraft sunucusu açmaya karar verdim. Oyun modu seçimimi Skyblock'tan yana yaptım çünkü ufak bir araştırma yaptığımda çoğu sunucuların klasikleşmiş sistemler üzerinden yürüdüğünü gördüm.

1.8-1.16 sürümleri arası bir sunucu açmaya karar verdim fakat ana sürüm 1.8 mi yoksa daha üst bir sürüm mü olmalı karar veremedim. Bu konuda yardımınıza ihtiyacım var.

Ayrıca yeni bir skyblock sunucusundan beklentileriniz nedir? Sizce ne tür sistemler, özellikler eklenmeli? Önerilerinizi bekliyorum.

TheCommand

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

TheCommand#0166

Elmaslar
19
Puanlar
3.895
Yer
Adana
Minecraft
TheCommand
Taban sürümü 1.12.2 olabilir 1.8-1.16 destekleri ekleyebilirsiniz, çok fazla klasik sunucu var eğer özel sistemler ve güzel haritalar istiyorsanız profesyonel bir ekip ile çalışabilirsiniz.

Desteğe ihtiyacınız olursa Discord adresim; TheCommand#0166

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Abi bana adminlik verir misin sunucunda adam çekerim sunucuna diyen bir çok kişi olacağı için artık sunucu açmak mantıksız gibi geliyor bana nedense.

EfeTurkS

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
8
Puanlar
0
Taban sürümü 1.12.2 olabilir 1.8-1.16 destekleri ekleyebilirsiniz, çok fazla klasik sunucu var eğer özel sistemler ve güzel haritalar istiyorsanız profesyonel bir ekip ile çalışabilirsiniz.

Desteğe ihtiyacınız olursa Discord adresim; TheCommand#0166
Önerin için teşekkür ederim ihtiyacım olursa ulaşırım.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Abi bana adminlik verir misin sunucunda adam çekerim sunucuna diyen bir çok kişi olacağı için artık sunucu açmak mantıksız gibi geliyor bana nedense.
Evet bu tarz oyuncular maalesef çok oluyor. Vermeyince de darılıp kendilerince protesto falan ediyorlar hatta. :D

enderyılmaz

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

Ender#2000

Elmaslar
360
Puanlar
6.035
Yer
Adana
Minecraft
RuhunGenciVEVO
Facebook
Enderhrrrrrr
Twitter
Enderhrrrrrr
Kesinllikle bol sistem yapma klasik sistemleri farklılaştır bunu yapıp sunucu açtıktan sonra teşekkür edersin

J

JaredNETWORK

Ziyaretçi
Sistemlerinde özen göster. Oyuncular skyblock'da adalarını bitirdiğinde sıkılırlar ve bırakırlar. Düello Sistemleri gibi değişik eğlence sistemlerini sunucuya ekliyebilirsin

M

Master060

Ziyaretçi
yükseltme sistemi gibi özellikler ekleyebilirisn

M

Master060

Ziyaretçi
1.16 sürüm olup özgün sistem olursa daha iyi olur

S

_Strixee

Ziyaretçi
Abi Bunlar Beni Kıskanıyor Bunları Dövelim

Canerİrim

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

CaneR#0001

Elmaslar
10
Puanlar
0
kopy paste yapmamanı öneririm özgün ol

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı