Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Server permissions file permissions.yml is empty, ignoring it sorunu çözümü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hawk

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Hawk#2222

Elmaslar
1
Puanlar
2.245
Minecraft
HawkTR
Çözüme nasıl ulaştırabilirim?

image.png

Yasinto5709

Hey Dostum! Barış Getirmeye Geldik.
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

yasindev

Elmaslar
130
Puanlar
4.580
Yer
Minecraft
Minecraft
Yasinto5709
Bu sadece bi uyarı aynı sorunu bende yaşamıştım log atabilirmisin kontrol edeceğim
(pardon varmış zaten inceleyip dönüş yapacağım)

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Çözüme nasıl ulaştırabilirim?

image.png
Hocam dediğiniz şeyle bir sunucunun kapanmasının bir alakası bulunmuyor. İlk önce uyumsuz java sürümü kullanıyorsunuz bu sebepten dolayı başta hata alıyorsunuz. Sonra hocam eklentilerin hata verme sayısı da cidden fazla muhtemelen leak eklentide kullanmışşınızdır. Ben sizin yerinizde olsaydım ilk önce eklenti hatalarını çözerdim çözemiyeceğim hatalarsada gider hatayı araştırırdım yabancı forumlarda vs. yine bir çözüme ulaşmadıysa ilk önce kendimi sorgulardım eklentinin sürümü güncel mi, ben bu eklenti için gerekli eklentileri indirmiş miyim?, bu hata ne zaman başladı?, Ne yaptıktan sonra başladı?, bir de default dosyalarla denerdim eğer yine çözüme ulaşmadıysa eklenti geliştiricisiyle iletişime geçerdim ve ordan yardım alırdım. Bence aldığınız hataları bir araştırıp yabancı kaynaklarda vs. çözümüne bakmalısınız.

Hawk

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Hawk#2222

Elmaslar
1
Puanlar
2.245
Minecraft
HawkTR
Hocam dediğiniz şeyle bir sunucunun kapanmasının bir alakası bulunmuyor. İlk önce uyumsuz java sürümü kullanıyorsunuz bu sebepten dolayı başta hata alıyorsunuz. Sonra hocam eklentilerin hata verme sayısı da cidden fazla muhtemelen leak eklentide kullanmışşınızdır. Ben sizin yerinizde olsaydım ilk önce eklenti hatalarını çözerdim çözemiyeceğim hatalarsada gider hatayı araştırırdım yabancı forumlarda vs. yine bir çözüme ulaşmadıysa ilk önce kendimi sorgulardım eklentinin sürümü güncel mi, ben bu eklenti için gerekli eklentileri indirmiş miyim?, bu hata ne zaman başladı?, Ne yaptıktan sonra başladı?, bir de default dosyalarla denerdim eğer yine çözüme ulaşmadıysa eklenti geliştiricisiyle iletişime geçerdim ve ordan yardım alırdım. Bence aldığınız hataları bir araştırıp yabancı kaynaklarda vs. çözümüne bakmalısınız.
dediğin gibi plugin hata veriyormuş. Bu olayı daha önce de görmüştüm, sıkıntı olmamıştı ama dikkatimi sadece o çekti. Şimdi hallettik sorunları sıkıntı yok. Yardımlarınız için teşekkürler.

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
dediğin gibi plugin hata veriyormuş. Bu olayı daha önce de görmüştüm, sıkıntı olmamıştı ama dikkatimi sadece o çekti. Şimdi hallettik sorunları sıkıntı yok. Yardımlarınız için teşekkürler.
rica ederim. Kolay gelsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı