Sol Reklam
Sağ Reklam

Sağlam Plugin Paketi Ayarlayacak(Ortak)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yigit444

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
Öncelikle Ben satıcı tagına sahip degilim ( Nasıl alınacagını bilmiyorum :D) Bayadır forumdayım Uyarım satıcı tagı olanlar dahada güvenliymiş (Benim için her insan aynı dolandırıcı tagıda olsa dolandırıcıdır olmasada) Meseleye gelelim bir sunucu açacağım

Fakat paket sorunu var buglu oluyor felan sorun yaşıyorum.

Elinde iyi bir faction olur survival olur haritalı warpları hazır skyblock olur sağlam paketi olan varsa ben olurum ortak diyen varsa.

Alttan yazsın bana skypesini eklyim.

Kuruculuk verilcek+ftp filezilla vericem.

sağlam güvenilirse panelide vericem anlaşırsak

Allah için MODLARA SESLENİYORUM Yetkili felan almıyorum kardeşim paket arıyorum şakamı yapıyonuz okuma yazmanız mı yok la havla vela kuvvete illa billahül aliyül azim yaw taşımayın şu konuyu

Neyse skype: Efsanecraft_yigit443

HakanAga

Elmaslar
5
Puanlar
0
Modların Yanlış Yaptığını Düşünmüyorum

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
15.775
Minecraft
YunusCanGungordu
Öncelikle Ben satıcı tagına sahip degilim ( Nasıl alınacagını bilmiyorum :D) Bayadır forumdayım Uyarım satıcı tagı olanlar dahada güvenliymiş (Benim için her insan aynı dolandırıcı tagıda olsa dolandırıcıdır olmasada) Meseleye gelelim bir sunucu açacağım

Fakat paket sorunu var buglu oluyor felan sorun yaşıyorum.

Elinde iyi bir faction olur survival olur haritalı warpları hazır skyblock olur sağlam paketi olan varsa ben olurum ortak diyen varsa.

Alttan yazsın bana skypesini eklyim.

Kuruculuk verilcek+ftp filezilla vericem.

sağlam güvenilirse panelide vericem anlaşırsak

Allah için MODLARA SESLENİYORUM Yetkili felan almıyorum kardeşim paket arıyorum şakamı yapıyonuz okuma yazmanız mı yok la havla vela kuvvete illa billahül aliyül azim yaw taşımayın şu konuyu

Neyse skype: Efsanecraft_yigit443
Yetkililer en doğrusunu gerçekleştirmiş. Konun daha mantıklı yerde bulunuyor. Ayrıca sana yanlış gelse bile , forumda yetkililerin kararına saygı duymalısın.

yigit444

Elmaslar
0
Puanlar
0
kardeşim yetkililer sormadan konuyu atıyorlar yetkilimi arıyorum allah için bakın başlıga

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Ortak yazmışsınız ortakda bir tür yetkili bölümüne girer yetkililer haksız değiller. iyi forumlar!

yigit444

Elmaslar
0
Puanlar
0
Ortak yazmışsınız ortakda bir tür yetkili bölümüne girer yetkililer haksız değiller. iyi forumlar!
Pluginn Paketi öncelikli görüyorsan eğer :) ozaman 2 yerede konulurdu konu baltalıyıp durmayın yoksa gerekli işlemleri yaptıracağım.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Pluginn Paketi öncelikli görüyorsan eğer :) ozaman 2 yerede konulurdu konu baltalıyıp durmayın yoksa gerekli işlemleri yaptıracağım.

Kuruculuk vericem felan yazmıssın Başlığada ortak yazmışsın ftp felan vericem yazmışsın resmen ortak arıyorsun bide yetkili aramıyorum diyorsun ayrıca ben fikrimi söyledim baltalamak değildir bu saygılarımla..

U

Unknownloce

Ziyaretçi
Moderatör arkadaşlarımıza seslenirken, bu konu ortada kalmış. Hem ortak arıyorsun, hemde paket istiyorsun bu demek oluyor ki hem ''Sunucu Yetkili Alımları''a hemde ''Plugin Paketi Yardım & Destek'' kısmına açılabilcek bir konudur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı