Sol Reklam

Steam Haftalık İndirimler

G

Garp

Ziyaretçi
Steam.jpg

13 Ağustos 2018 - 19 Ağustos 2018 | Steam Haftalık İndirimler
bildiğiniz gibi yeni eklenmiş olan Haftanın Mobil Oyunu formatımızın yanında bir de Steam Haftalık İndirimler formatını ekledik. Haftanın Mobil Oyunu formatımıza bakmak için buraya tıklayınız. Bu formatımızda en beğendiğimiz 5 Steam oyununu sizler ile paylaşacağız. Paylaşırken dikkat edeceğimiz etmenlerden biri de oyunun indirimde olup olmadığı olacak.

Hacknet.jpg

Hacknet
Hacknet'in hikayesi oldukça basit. Bit isimli bir bilgisayar korsanı (hacker) kendi kurduğu sisteme uzun bir süre bağlanamaması sonucu sistem, e-posta göndermeye başlar. E-posta'yı alır almaz Bit'in ölümünü gün yüzüne çıkartmaya çalışıyoruz ve sistemin kötü ellere düşmesini engelliyoruz. Bunu yaparken bilgisayar korsanlarının en iyileri ile tanışıyoruz ve bu karanlık dünyanın derinlerine iniyoruz.

Hacknet düşük düzeyde de olsa bilgisayar dilini bize öğretiyor. Hem oyun oynuyorsunuz hemde öğreniyorsunuz. Komutlar ingilizce olduğu için orta düzey ingilizce bilmeniz ve klavyeye hakim olmanız şart.
Hacknet:
İndirim: %80
Normal Fiyat: 18.50 TL
İndirimli Fiyat: 3.50 TL

Satın almanızı şiddetle öneririm, sıkılmadan oynayabileceğiniz nadir oyunlardan.
Oyunu satın almak ve hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayınız.

DOOM.jpg
DOOM
Cehennem'de savaşmayı seviyorsanız DOOM size göre. Yüzlerce silah tipi ile savaşma şevkini bizde uyandıran oyunda önümüze çıkan her şeyi yok edebiliyoruz. Fantastik canavarları ve mekanları ile DOOM tam bir vahşet oyunu. Bitmeyen savaş, bitmeyen eğlence, bitmeyen cephane! Artık silahlarımızı ve zırhımızı geliştirebiliyoruz, bu demek oluyor ki 2 kat vahşet!
DOOM:
İndirim: %50
Normal Fiyat: 99.00 TL
İndirimli Fiyat: 49.50 TL

Savaş oyunlarına ve bu DOOM gibi vahşet oyunlarını beğeniyorsanız satın almanızı öneririm.

Victoria 2.jpg

Victoria 2
19. yüzyıl zamanlarını ele alan Victoria 2; yeni devletlerin kuruluşunu, yapılan yenilikleri, sanayi inkilaplarını, makineleri, keşifleri, savaşları ele alan bir oyun. Harita üzerinde bir oynanışa sahip Victoria 2, Europa Universalis'a çok benzemekte. Oyunda ekonomik, askeri, dini ve siyasi etmenleri yönetebiliyoruz. Kısaca ülke yönetiyoruz.
Victoria 2:
İndirim: %75
Normal Fiyat: 31.00 TL
İndirimli Fiyat: 7.75 TL

Bahsi geçen Europa Universalis hakkında bilgi almak için buraya tıklayınız.

Painkiller.jpg

Painkiller Complete Pack
Küçükken internet kafede oynadığım bir oyun Painkiller. Bilgisayarıma yüklemiş olduğum Painkiller'ı zaman zaman oynarım. Painkiller isminden de anlaşıldığı gibi karanlık bir tema sunuyor. Cehennem'den gelen canavarlar ile savaşıyoruz. DOOM'daki gibi fantastik mekanlar olduğu gibi fantastik silahlarda bulunuyor. Painkiller için bulmaca, korku, aksiyon ve savaşın birleşmesi denebilir.
Painkiller Complete Pack:
İndirim: %80
Normal Fiyat: 105.00 TL
İndirimli Fiyat: 21.00 TL
İçerik: 14 Adet Oyun

Bu tarz oyunları seviyorsanız almanızı şiddetle öneririm.

Nihilumbra.jpg

Nihilumbra
İlk bakışta bir bulmaca oyunu gibi gözüksede anlamlı bir hikayeyi ele alan bir oyun olarak gösterilebilir. Hikayemiz Born adındaki karakterin Dünya'yı ziyaret etmesi ile başlıyor. Born hiçliğin bir parçası olduğu için hiçlik Born'un izini takip ediyor. Born, Dünya'da geçirdiği zaman içerisinde Dünya'daki varlıklardan etkilenerek hiçlikten çıkıyor ve o da bir varlık konumuna geliyor. Fakat Born'u takip eden hiçlik gezdiği yerleri içine alarak yok ediyor.
Nihilumbra:
İndirim: %70
Normal Fiyat: 15.00 TL
İndirimli Fiyat: 4.50 TL

Derin bir anlam içeren Nihilumbra'yı satın almanızı öneriyorum.

Games.jpg

konumun sonuna gelmiş bulunmaktayım. Haftaya farklı Steam indirimleri ile görüşmek üzere, kendinize iyi bakın...

Ekler

• minecraft turkiye.png
    minecraft turkiye.png
    84,5 KB · Görünt.: 340
Son düzenleyen: Moderatör:

xDespee

Creeper Evimi Patlattı
WellSetups

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Nedense bu tür oyunlar hiç ilgimi çekmiyor. Konu anlatımı efsane "Ata". Eline sağlık..

G

Garp

Ziyaretçi

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Yine bir "Garp Klasiği..." anlatım müthiş! Favori oyunum ise Doom.

G

Garp

Ziyaretçi

Şevvall

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

şevval#9864

Elmaslar
19
Puanlar
0
Duyumlarıma göre steam'deki kur değişecek bunları kaçırmamak gerek ama çok da güzel oyunlar göremedim açıkçası :/

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Biri bana rocket league alabilir miiii ?? :melek:
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Duyumlarıma göre steam'deki kur değişecek bunları kaçırmamak gerek ama çok da güzel oyunlar göremedim açıkçası :/
Steam dolar kurunu 1.5 tlden alıyor hala eğer 7 den alırsa csgo gibi oyunlar 25den 90tlye çıkacak.

G

Garp

Ziyaretçi
Ben bu hafta için uygun fiyat ve fiyata göre kaliteli oyunları belirledim.

Biri bana rocket league alabilir miiii ?? :melek:
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Steam dolar kurunu 1.5 tlden alıyor hala eğer 7 den alırsa csgo gibi oyunlar 25den 90tlye çıkacak.
O kadar para olsa kendime alacağım. :D

Farid

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

FaridJaffa#4919

Elmaslar
6
Puanlar
0
Minecraft
FaridJaffa
para yokki alacaktim ama konu guzel

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı