Sol Reklam
Sağ Reklam

MC-TR Minecraft Plugin Paketi Tanıtım Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.383
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287

Merhaba MC-TR Ailesi,
Forum genelinde yapılan yeniliklerimiz hem forumu ileriye taşımak hem de sizlere daha iyi bir ortam sağlamak için aralıksız devam ettiriliyor. Bazı yenilikler ve kural değişiklikleri forumumuzun daha iyi bir ortama dönüşmesi için gerekiyor. Bu yüzden Plugin Paketi Tanıtım Kuralları'nı değiştirmemiz gerekti. Sizlere bu değişiklikleri bu konuda ileteceğim.

Alt kısımda okuyacağınız kurallar 17.06.2017 (02:00) tarihinden itibaren geçerlidir. Lütfen kurallara uyalım ve uymayanları uyaralım.

Plugin paketi tanıtım konusu açarken uymanız gereken kurallar:

• Eklenti paketinizi tanıtırken en az 3 oyun içi görüntü; en az 2 oyun dışı (eklenti, skript listesi vb.) görüntü koyulmalıdır.
  • Eklenti paketi hakkında ayrıntılı bilgi verilmeli ve bu bilgiler yanıltıcı ve yanlış olmamalıdır.
  • Paketiniz ücretli eklentiler içeriyorsa bu eklentilerin sadece ayar dosyalarının kullanımına izin vardır. Hiçbir şekilde ".jar" dosyası bulunmamalıdır.
  • Mevcut kategori yalnızca tanıtım içerikli paketlerin paylaşımına müsaittir. Ticari amaç ve nitelik taşıyan konular bu bölüme açılmamalıdır.
  • Paketin indirme linki para kazandırmaya yönelik olmamalıdır.
  • Paketin indirme linkinin yanında VırusTotal linki de eklenmelidir. Ancak herhangi bir yanıltıcı kontrol linki linki koyulduğu anlaşıldığı durumunda üyeye gerekli uyarı/ceza uygulanacaktır.
  • Konu içerisinde ve eklenti paketinin içinde başka foruma yönlendiren veya farklı uygunsuz sitelere yönlendiren linkler/programlar bulundurulmamalıdır.
Dikkat: Bu kurallara uymayan plugin paketi tanıtım konularının onaylanmayacağını; onaylanmadığı halde özel mesaj veya farklı yollardan onaylanması için yönetim ekibini rahatsız edeceği taktirde uyarı alması söz konusudur. Ayrıca forum kurallarına da uymaya özen gösteriniz.

İyi forumlar dileriz.
MC-TR Yönetim Ekibi

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı