Sol Reklam
Sağ Reklam

Etkinlik Minecraft 1. Oyun İçi Etkinlik =Santa Claus Kuşatması=

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Serpentina

e-ze-he-e-le ve de aga-b
Emektar

Discord:

yo

Elmaslar
505
Puanlar
5.930
Facebook
yo
Twitter
ğ
Santa Claus.png

Katılım İçin Discord'da MC-TR Etkinlik Kanalımıza Katılmanız Gerekmektedir

Buraya Tıklayarak Giriş Yapabilirsiniz

İptal Edilmiştir

santa-claus.png
1. Minecraft Oyun İçi Etkinliği "Santa Claus Kuşatması"

Adından da belli olabilecek şekilde oyunumuz bir kuşatmadan ibaret. Tarihi ele alan oyunlarda ya da tarih derslerinizde illa ki görmüşsünüzdür, kaleler kuşatılarak ele geçirilir. Biz bu olayı yılbaşı temasına dönüştürerek Noel Baba'ya bir saldırı düzenleyeceğiz ve onun kalesini kuşatacağız! Ama sakın üzülmeyin, belki Noel Baba'nın kalesini elinde tutmasını ve sizlere gece yarısında hediye getirmesini istiyorsunuzdur. Bu isteğinize kulak verdik ve sizi Noel Baba'nın kalesine asker olarak tayin ettik!

knight.png
Göreviniz Nedir?

Görevlerinizi açıklamam gerekirse; her katılımcımızı rastgele bir şekilde iki takıma böleceğiz ve sizi bir arbede ortamına sürükleyeceğiz. Kuşatmacıların görevi 10 dakikada kale içerisindeki rastgele dağıtılmış 70 -80 hediye paketini bulup yok etmekken, defans oyuncularının sayısı daha az olacak lakin özel silahları ve zırhları olacaktır. Görevleri ise 10 dakika boyunca Noel Baba'nın evinde rastgele dağıtılmış hediyeleri korumaktır.

reward.png
Ne Kazanacağız?

Etkinliğimize katılan her kişiye yılbaşına özel madalya verilecektir. Eğer ki diyorsanız "ben etkinlik süresince defans takımında oynayıp kazandım ve en fazla öldürmeye sahip üç kişiden biriyim" ya da "kuşatma takımında olup oyunu kazanarak en fazla hediye paketi yok eden ve taşıyan üç kişiden biriyim" o zaman işler değişir ve dereceye giren üç kişiye forumumuz üzerinde üyelik verilir. Ha "bunlar da bana yetmez, ben takımımı hem zafere götürdüm hem de defans takımındayken en çok öldürmeye sahibim" ya da "saldırı takımındayken en çok hediye paketi kırıp biriktiren benim" diyorsanız size sadece bu etkinlik için tasarladığımız ve hayatınızda hiç görmediğiniz bir flama takdim ediyoruz.

optimization.png
Etkinlik Ne Zaman Olacak? Sunucuya Nasıl Katılacağım? Sunucu Sürümü Ne?

Etkinlik, konu tasarımında yazdığı gibi 21 Aralık 2020 tarihinde saat: 17:30'da başlayacaktır. Sunucu IP adresini etkinliğin başlamasına kısa bir süre kala "whitelist-isim" kanalına oyun içi ismini yazan üyelerimizle paylaşacağım. Son olarak herhangi bir karışıklık olmaması adına sunucu sürümünün 1.8 olduğunu da belirtmek isterim. Bütün katılımcılarımızı bekliyor olacağım.

light-saber.png
Nasıl Katılabilirim?

Her forum üyesinin katılabileceği Santa Claus Kuşatması etkinliğine katılım sağlamak istiyorsanız MC-TR Etkinlik adlı Discord sunucusuna katılmanız ve "whitelist isim" kanalına oyun içi isminizi yazmanız gerekmektedir.
https://discord.com/invite/u7d2km4QVZ

Not: Sunucuya bağlandıktan sonra whitelist için oyun içi isminizi yazmayı unutmayın?

Saldıranların Ödülleri:

En Çok Kutu Toplayan Kişiye Verilecek Flama:
flama2_1.png

Üyelikler Kazanan Takımın İlk Üç Oyuncusuna Verilir:
diamond.png
Elmas üyelik: En çok kutu toplayan ve saldırı takımında olan katılımcıya verilir.

emerald.png
Zümrüt Üyelik: İkinci en çok kutuya sahip ve saldırı takımda olan katılımcıya verilir.

gold (1).png
Altın Üyelik: Üçüncü en çok kutuya sahip ve saldıran takımda olan katılımcıya verilir.

Savunanların Ödülleri:

En Çok Öldürmesi Olan Kişiye Verilecek Flama:
flama2.png

Üyelikler Kazanan Takımın İlk Üç Oyuncusuna Verilir:
diamond.png
Elmas üyelik: En çok öldürmeye sahip ve savunma takımında olan katılımcıya verilir

emerald.png
Zümrüt Üyelik: İkinci en çok öldürmeye sahip ve savunan takımda olan katılımcıya verilir.

gold (1).png
Altın Üyelik: Üçüncü en çok öldürmeye sahip ve savunan takımda olan katılımcıya verilir.

Son düzenleme:
Q

Quenya

Ziyaretçi
Heyecanla bekliyoruz.

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
Ben mctr dcsinden banlıyım OzanDMR ekler misiniz?

Serpentina

e-ze-he-e-le ve de aga-b
Emektar

Discord:

yo

Elmaslar
505
Puanlar
5.930
Facebook
yo
Twitter
ğ

HzOtaku

ArcherBySpirit

Discord:

hzotaku

Elmaslar
34
Puanlar
9.145
Yer
Ankara
Minecraft
HzOtaku
Oooo İyiki Gördüm Haa Bildirimlerin arasında kaybolmuş :D

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
İnşallah sorunsuz ve sıkıntısız bir etkinlik olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı