Sol Reklam

HAYATINIZDA YAŞADIĞINIZ EN TRAJEDİK OLAY

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
L

Lendry

Ziyaretçi
Ne gibi olaylar yaşamışsınız merakla yorumlarınızı bekliyorum

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

MC-TR'de 6. veya 7. kere Yazar Şefi oluşum :D

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
R

Rönesans Network

Ziyaretçi
2018 yılında üniversiteyi dondurup İngiltereye akademik İngilizce ve yazılım öğrenmek için gitmiştim. Vaktimi iyi değerlendirmediğim için bunalıma girip eğitimi tamamlamadan Türkiyeye döndüm ve üniversitemden kaydımı sildirdim.

L

Lendry

Ziyaretçi
L

Lendry

Ziyaretçi
2018 yılında üniversiteyi dondurup İngiltereye akademik İngilizce ve yazılım öğrenmek için gitmiştim. Vaktimi iyi değerlendirmediğim için bunalıma girip eğitimi tamamlamadan Türkiyeye döndüm ve üniversitemden kaydımı sildirdim.
Üzücü bir olay. İnşallah açmış olduğun yada açmaya hazırlandığın sunucuda başarılı olursun. <3

R

Rönesans Network

Ziyaretçi
Üzücü bir olay. İnşallah açmış olduğun yada açmaya hazırlandığın sunucuda başarılı olursun. <3
O yaşanılan olaylardan sonra daha güzel bir üniversiteye ve daha kaliteli bir hayata sahip oldum, iyi dileklerin için teşekkür ederim. <3

L

Lendry

Ziyaretçi
O yaşanılan olaylardan sonra daha güzel bir üniversiteye ve daha kaliteli bir hayata sahip oldum, iyi dileklerin için teşekkür ederim. <3
Rica ederim sizin adınıza çok mutlu oldum başarılarınızın devamını diliyorum. <3

C

celal1387

Ziyaretçi
Bugün online derste kamera ve mikrofon açıldı kendiliğinden. Büyük ihtimalle klavye kısayolu vardı ona bastım. Son dönemlerde yaşadığım en büyük trajedi budur. Son 2 3 yılda başıma gelenlere değinmek istemiyorum çünkü pek hoş değiller.

L

Lendry

Ziyaretçi
Bugün online derste kamera ve mikrofon açıldı kendiliğinden. Büyük ihtimalle klavye kısayolu vardı ona bastım. Son dönemlerde yaşadığım en büyük trajedi budur. Son 2 3 yılda başıma gelenlere değinmek istemiyorum çünkü pek hoş değiller.
Başıma gelmesini isteyeceğim en son olaylardan birisi. Allahtan bilgisayarımın kamerası bozuk da öyle bir sıkıntı yaşamam.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
O zaman tekrardan yazarlık görevin hayırlı olsun :D​

Çok teşekkür ederim. Bu ilerleyen süreçte daha iyi bir yerlere gelmem ve foruma kaliteli hizmetler sunmam dileğiyle ;) <3

L

Lendry

Ziyaretçi
I

imposeidon35

Ziyaretçi
Sürekli yaptığım işlerden sıkılmak

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Din Hocasına Siyonistim Dedim :d

NOT : HİÇBİR DİNİ VEYA SİYASET MESAJI TAŞIMAMAKTADIR!!
Bende son din sınavına girdiğimde din hocama "hocam müslüman olarak girdim bildiklerimide unuttum ateist olarak çıktım" dedim saf kalpli hocam inandı. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı