Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı En Geliş Spawner Eklentisi HDO İtem Spawner Skripti V1

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mhakanki

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
66
Puanlar
13.430
Yer
Mersin
Minecraft
mhakanki
Merhaba oyun severler, Merhaba sunucu sahipleri. Bugün sizlere HDO İtem Spawner Skripti V1 nin tanıtımı yapmaktan gurur duyarım. Öncelikle şunu net bir şekilde belirtmek isterim ki zaten bayılacağınız bu eklenti aslında buz dağının sadece görünen yüzüdür. Eklenti hakkında fikirleriniz önerileriniz eleştirilerin benim için çok ama çok önemli.

Sınırlı sayıda ücretsiz olarak bir kaç server sahibine vermeyi planlıyoruz. Bu konuda daha sonra duyuru yapacağım. Elimden geldiğince burda yazılı bir şekilde anlatmaya çalışacağım ama yazımı okumak yerine alt kısımdaki videoyu izlerseniz a'dan z'ye eklenti hakkında herşeyi öğrenmiş olursunuz. Hadi Başlayalım.

HDO İTEM SPAWNER SKRİPTİ V1

Tarafımızdan yazılmış ve bu özellikte bir eklentiyi iddia ediyorum hiç bir yerde göremezsiniz. Peki nasıl çalışıyor işleyişi nedir.

1. Sizden Başka kimse spawneri kıramaz (OP dahi olsa)
2. 100 tane spwner koyup yere 100 item düşürmek yerine 1 tane 100 Level spawner ile Lag sorununa çözüm
3. İtemler yere düşmez sizin belirleyeceğiniz bir sandığa otomatik olarak atılır.
4. Para kazanmaya yönelik bir item ise, yine itemler yere düşmez otomatik olarak satılır paranız hesabınıza eklenir.
5. Spawneri birine siz kendi elinizle bile verseniz asla kullanamaz çünkü spawner size özeldir.
6. Spawneri birine kaptırsanız bile yeniden spawner alarak kaldığınız levelden devam edersiniz.
7. Spawner Yükseltmeleri mevcuttur.
8. Spawner SADECE YAKIT İLE ÇALIŞIR.

9. Daha saymakla bitmeyecek bir sürü özellik için yazımın en altındaki tanıtım videomu lütfen izleyin.

1.png

Örnek İtem Spawner Ekleyelim

/hdospawner ekle ZümrütBlok 133 133 0​

Bu şu anlama geliyor ekleyeceğiniz item spawnerin adı Zümrüt Blok, sonraki 133 spawnerin görünümünün ne olacağı sonraki bu spawnerden çıkacak item.
En sondaki sıfır yerine bir sayı yazabiliriz misal 1000 dersek çıkacak itemler otomatik olarak satılır ve para olarak hesabınıza eklenir.

2.png

Burda ufak bir ayrıntı var spwnerler itemleri yere atıp lag yaptırmıyor, sağ kısımda gördüğünüz blok-chest de depoluyor. Ne dersiniz Nasıl fikir!
Ayrıca spawnerler yakıtla çalışıyor. Aynı tür spawnerlerden yüzlerce koymaya son, spawnerler yükseltme mantığı ile çalışıyor.
SIFIR LAG, SIFIR SORUN BÖYLESİ YOK!.
Hadi bir kaç resim daha ekleyelim.

3.png

YUKARIDA YAZDIĞIM HERŞEYİ DAHA FAZLASI İLE ANLATTIM YOUTUBE VİDEOM.

EmirTR*NezleNW

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

EmirTR#3189

Elmaslar
68
Puanlar
0
Yer
Bursa
Merhaba oyun severler, Merhaba sunucu sahipleri. Bugün sizlere HDO İtem Spawner Skripti V1 nin tanıtımı yapmaktan gurur duyarım. Öncelikle şunu net bir şekilde belirtmek isterim ki zaten bayılacağınız bu eklenti aslında buz dağının sadece görünen yüzüdür. Eklenti hakkında fikirleriniz önerileriniz eleştirilerin benim için çok ama çok önemli.

Sınırlı sayıda ücretsiz olarak bir kaç server sahibine vermeyi planlıyoruz. Bu konuda daha sonra duyuru yapacağım. Elimden geldiğince burda yazılı bir şekilde anlatmaya çalışacağım ama yazımı okumak yerine alt kısımdaki videoyu izlerseniz a'dan z'ye eklenti hakkında herşeyi öğrenmiş olursunuz. Hadi Başlayalım.

Tarafımızdan yazılmış ve bu özellikte bir eklentiyi iddia ediyorum hiç bir yerde göremezsiniz. Peki nasıl çalışıyor işleyişi nedir.

2. 100 tane spwner koyup yere 100 item düşürmek yerine 1 tane 100 Level spawner ile Lag sorununa çözüm
3. İtemler yere düşmez sizin belirleyeceğiniz bir sandığa otomatik olarak atılır.
4. Para kazanmaya yönelik bir item ise, yine itemler yere düşmez otomatik olarak satılır paranız hesabınıza eklenir.
5. Spawneri birine siz kendi elinizle bile verseniz asla kullanamaz çünkü spawner size özeldir.
6. Spawneri birine kaptırsanız bile yeniden spawner alarak kaldığınız levelden devam edersiniz.

9. Daha saymakla bitmeyecek bir sürü özellik için yazımın en altındaki tanıtım videomu lütfen izleyin.

Eki Görüntüle 67663

Bu şu anlama geliyor ekleyeceğiniz item spawnerin adı Zümrüt Blok, sonraki 133 spawnerin görünümünün ne olacağı sonraki bu spawnerden çıkacak item.
En sondaki sıfır yerine bir sayı yazabiliriz misal 1000 dersek çıkacak itemler otomatik olarak satılır ve para olarak hesabınıza eklenir.

Eki Görüntüle 67664

Burda ufak bir ayrıntı var spwnerler itemleri yere atıp lag yaptırmıyor, sağ kısımda gördüğünüz blok-chest de depoluyor. Ne dersiniz Nasıl fikir!
Ayrıca spawnerler yakıtla çalışıyor. Aynı tür spawnerlerden yüzlerce koymaya son, spawnerler yükseltme mantığı ile çalışıyor.

Eki Görüntüle 67665

Merhaba discordu ekler misin EmirTR#6315

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Bunu satacakmısınız bize paylaşacak mısınız ? anlıyamadım

Ahmet COLAK

Asteria Network

Discord:

AhmetÇOLAK#7588

Elmaslar
48
Puanlar
0
Yer
Çankırı
Minecraft
AhmetColak

Eki Görüntüle 67663

Eki Görüntüle 67664

Eki Görüntüle 67665

Satılık mı?

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tierrose

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
Tierrose

SoulX

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
@Green çok güzel bir skript yapmışsın

Cr0wz__

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Yer
Konya
Minecraft
Cr0wz_
abi paylaşcak mısın ?

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Skript çok iyi bir şekilde yaptırılmış. Beğendim ben skripti, sonuçta kaliteli bir Spawner skripti beğendim paylaşmanız umuduyla :)

Castle Network

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
153
Puanlar
13.820

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Şimdi fark ediyorum konu başlığında "Eklenti" yazıyoe fakat bu bir skript.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
Skript bir eklenti fakat .sk uzantısına sahip bir dosya eklenti olamaz!!!!
Eklenti olara sayılması için java olmalı /plugins komutuyla gözükmeyen tüm dosyalar eklenti değildir.

serat

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
30
Puanlar
8.925
Confessinq#2330 Eklermisiniz Beni ? Discord

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı