Sol Reklam

Skript Paylaşımı Ejderha Etkinliği Skripti | Bedava Ejderha Etkinliği Skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
A

airelzz#1228

Ziyaretçi
Denemedim fakat güzel bir skript olduğuna eminim, başarılarının devamını dilerim :)

3

3lüTeam

Ziyaretçi
Güzel Skript sen yaptıysan emeğiine sağlık

E

Ephiry

Ziyaretçi
Eski Hesabım bee Mailini Unutmasaydım O Hesabdan Devam ederdim

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
Kendim Yazsam Daha İyi Olurdu Ayrıca Görüntülenmesi İçin Bu Kadar Betimli Bir Konu Başlığı Yapmanada Şaşırdım Ve Kınadım Doğrusu.Başarılar.
Kendin yazsam derken Copy Paste mi anlamında daha 1 gram skript bilmiyorsun insanları dinine göre Küçümsüyorsun ve kendinden küçüklere Kralmış gibi davranıyorsun!

Protocol

Oxygen Project

Discord:

Protocol#1087

Elmaslar
151
Puanlar
6.825
Minecraft
ProtocolTR
Basitce kodlanmış, çok fazla uğaraşılmamışa benziyor. Birçok mantık hatası var. Başarılar.

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
Basitce kodlanmış, çok fazla uğaraşılmamışa benziyor. Birçok mantık hatası var. Başarılar.
Paylaşım Tarihine bak bi eski hesabım skripte çok fazla şeyler bilmiyordum ozamanlar Çalıntı diyen falan var ama olsn Takmıyorum Hiçbirini

Protocol

Oxygen Project

Discord:

Protocol#1087

Elmaslar
151
Puanlar
6.825
Minecraft
ProtocolTR
Paylaşım Tarihine bak bi eski hesabım skripte çok fazla şeyler bilmiyordum ozamanlar Çalıntı diyen falan var ama olsn Takmıyorum Hiçbirini
En üstte görünce yeni sandım ve çalıntı diyenlere takmaman gerek. İnsanlar yapıcı eleştiri yapmayı bilmiyor. Tekrar dediğim gibi geliştirilebilir ve hataları var. Geliştirmen dileğiyle tekrar başarılar...

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
En üstte görünce yeni sandım ve çalıntı diyenlere takmaman gerek. İnsanlar yapıcı eleştiri yapmayı bilmiyor. Tekrar dediğim gibi geliştirilebilir ve hataları var. Geliştirmen dileğiyle tekrar başarılar...
zaten geliştirdim ve satmaktayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı