Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü BungeeCord

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
Merhaba ben bungeecord kurdum lobi'de authme var ama skyblock'a authme ekledeim ne olur ne olmaz diye kaldırsam bug olabilir diye korkuyorum skyblock ta authme kaldırsam ne eklersem bug olmaz ipwhitelist diye birşey vardı ona ip'i yazınca servere hiç girilmiyor hata veriyor ne yapabilirim :(

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Bungeecord ile diğer sunucular aynı makinede mi?

ForestEdge

Ben mi deliyim, yoksa diğerleri mi?

Discord:

forestedge#5714

Elmaslar
751
Puanlar
11.530
Yer
İstanbul
Minecraft
firisteyc
Merhaba ben bungeecord kurdum lobi'de authme var ama skyblock'a authme ekledeim ne olur ne olmaz diye kaldırsam bug olabilir diye korkuyorum skyblock ta authme kaldırsam ne eklersem bug olmaz ipwhitelist diye birşey vardı ona ip'i yazınca servere hiç girilmiyor hata veriyor ne yapabilirim :(

Bütün sunucularınıza BatihostKoruma pluginini yükleyiniz, bu şekilde port ile asla giriş yapamayacaklardır. Ayrıca bungeecord config`in den disable-commands bölümüne server komutunu ekleyin, server komutu ile çakmalobiden direk giriş yapabilirirler ancak bu şekilde yaparsanız yapamazlar.

Eğer yukardakileri yaparsanız sadece çakmalobiye authme yüklemeniz yeterli olacaktır :)

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

๖̶̶̶ζ͜͡iTaKka๖̶̶̶ζ#4205

Elmaslar
143
Puanlar
6.840
Minecraft
iTaKka
Bütün sunucularınıza BatihostKoruma pluginini yükleyiniz, bu şekilde port ile asla giriş yapamayacaklardır. Ayrıca bungeecord config`in den disable-commands bölümüne server komutunu ekleyin, server komutu ile çakmalobiden direk giriş yapabilirirler ancak bu şekilde yaparsanız yapamazlar.

Eğer yukardakileri yaparsanız sadece çakmalobiye authme yüklemeniz yeterli olacaktır :)
herşey ayarlı zaten ama batihostkoruma ya aktarılacak sunucunun sayısal ip'i yazınca girmiyor hiçbir şekilde
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

herşey ayarlı zaten ama batihostkoruma ya aktarılacak sunucunun sayısal ip'i yazınca girmiyor hiçbir şekilde
bütün sunucular derken bungeecord'a da mı?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Bungeecord ile diğer sunucular aynı makinede mi?
1 lobi 1 skyblock var 2si farklı hosting bungeecord ve skyblock aynı lobi farklı hostingde

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı