Sol Reklam

Çözüldü Bu hangi pluginden kaynaklanıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O

Onur1337

Ziyaretçi
Merhaba, ilk defa aşağıdaki gibi bi yazı görüyorum plugin paketini kendim hazırlıyorum ama bu yazının nereden geldiğini anlamadım. Level pluginim vs. yok tek tek pluginleri silip denemek istemedim. Aramızda belki bi bilen çıkar.

Screenshot_11.jpg

Kadir Yiğit

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

kkadiryigit

Elmaslar
76
Puanlar
9.000
Yer
Kocaeli
Minecraft
Bladrise
Log dosyasına gerek olmadığını nereden çıkarttınız ki? Levels adında bir eklenti bulunmakta mı sunucunuzda?

O

Onur1337

Ziyaretçi
Log dosyasına gerek olmadığını nereden çıkarttınız ki? Levels adında bir eklenti bulunmakta mı sunucunuzda?

Çünkü loglara zaten baktım hocam. Her 5 level atlandığında sırayla $10 $10 $50 $50 veriyor ve konsolda hiçbir şey yazmıyor. Konuya yazmıştım level pluginim yok.

| BeyazPolis |

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Müneccimmi millet nerden bilsin, log dosyasını at

O

Onur1337

Ziyaretçi

| BeyazPolis |

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
@PusAt81 Ben buraya müneccim gelsin cevaplasın gibi bir şey yazmadım zaten belki aramızda sunucusunda kullanan bilen biri çıkar dedim. Kabalığını özel hayatına veriyorum.

@Kadir Yiğit Ben göremedim ama istiyorsan buyur dostum. https://www.dosya.tc/server31/7suty2/latest.log.html Hastebin'e atıp vericektim ama link haline getiremedim.
Dostum bak o sadece bir mesaj, kendi eklentinden o mesajı gonderebilirsin, başka eklentiden gonderebilirsin, zibilyon tane eklentiden hatta skriptten gelebilir o mesaj

O

Onur1337

Ziyaretçi
Dostum bak o sadece bir mesaj, kendi eklentinden o mesajı gonderebilirsin, başka eklentiden gonderebilirsin, zibilyon tane eklentiden hatta skriptten gelebilir o mesaj

Herhangi bi level eklentim yok. Skript kullanmıyorum. Paket hazır değil kendim yapıyorum böyle bi özellik ekleseydim haberim olurdu. muhtemelen bi plugini indirirken pluginin içine yerleşti. IridiumSkyblock'tan şüpheleniyorum onu inceliyorum şu anda ama şimdilik bir şey bulamadım.

| BeyazPolis |

Discord:

BeyazPolis#1044

Elmaslar
432
Puanlar
14.825
Minecraft
BeyazPolis
Eklenti listenide atarmısın

O

Onur1337

Ziyaretçi

Pehlivans

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
40
Puanlar
0
vault ile alakalı olabilir mi acaba hangi para plugini kullanıyorsunuz

O

Onur1337

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı