Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Bazı oyuncular sunucuma giriş yapamıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Neshooni

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
895
Yer
Turkey
Merhaba arkadaşlar, sunucuma bazı oyuncular giriş yapamıyor.
Giriş yapamadıklarında sunucuya log düşmüyor,direk sunucu kapalı gibi gözüküyor.
Ama sunucuya giren girebiliyor. Bazı kişiler girebiliyor bazı kişiler giremiyor.

KeremBeyy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Gloria

Discord:

furkann.sr

Elmaslar
121
Puanlar
2.880
Yer
Ankara
Minecraft
KeremBeyyy
''bazı oyuncular'' hangi launcher'dan girmeye çalışıyor? Çünkü sonoyuncu client'ten girmeye çalışırlarsa aktif etmediyseniz kapalı olarak gözükür.

Texider_

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Texider

Elmaslar
34
Puanlar
2.230
Minecraft
Texider_
''bazı oyuncular'' hangi launcher'dan girmeye çalışıyor? Çünkü sonoyuncu client'ten girmeye çalışırlarsa aktif etmediyseniz kapalı olarak gözükür.
BungeeCord kullanıyor ise Config ayarı yapması lazım. bu ayarlar bende yoktur ama düz spigot ise sonoyuncu client ile girebilirler.

Neshooni

Elmaslar
2
Puanlar
895
Yer
Turkey
sonoyuncu client ile girmeye çalışıyorlar. Zaten diğer clientler ile girişler kapalı sadece sonoyuncu client ile girebiliyorlar. Giremeyenler de sonoyuncu client ile deniyor.

Neshooni

Elmaslar
2
Puanlar
895
Yer
Turkey
BungeeCord kullanıyor ise Config ayarı yapması lazım. bu ayarlar bende yoktur ama düz spigot ise sonoyuncu client ile girebilirler.
bungeecord kullanıyoruz oyuncular zaten sonoyuncu client ile girmeye çalışıyorlar. Bungeecord forku olarak aegis kullanıyoruz. Nasıl bir ayar yapmamız gerekiyor açıklarmısınız

Neshooni

Elmaslar
2
Puanlar
895
Yer
Turkey

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Aynı oyuncular sayısal ip ile girebiliyorlar mı deneyebilir misiniz?

Neshooni

Elmaslar
2
Puanlar
895
Yer
Turkey
Aynı oyuncular sayısal ip ile girebiliyorlar mı deneyebilir misiniz?
sayısal ip adresi ile girişler kapalı sonoyuncu kapattı sayısal ipleri. Sadece domain ile girebiliyorlar

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
sayısal ip adresi ile girişler kapalı sonoyuncu kapattı sayısal ipleri. Sadece domain ile girebiliyorlar
Aynı sorunu ben de yaşamıştım oyuncular sayısal ip ile girebiliyorlardı. Çözümünü aramıştım ama bulamamıştım muhtemelen domainden kaynaklı.

zAriteuS

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

AriteuS#9013

Elmaslar
1
Puanlar
110
Yer
Iğdır
Minecraft
zAriteuS
Kullandığın bungeecord u değiştir dostum genellikle sorun kaynağı odur.

S

Silinen üye 157985

Ziyaretçi
Merhabalar, kullandığınız BungeeCord sürümü son sürüm olduğu için koruma nedeniyle SonOyuncu gibi clientleri engelleyecektir. Bunun bir çözümü maalesef yok, eski sürüm BungeeCord kullanmalısınız illa kullanacağım derseniz BungeeCord veya forkları en son SonOyuncu desteklediği tarih Mart-Nisan-Mayıs(04) 2021 tarihlerine bakabilirsiniz.

Neshooni

Elmaslar
2
Puanlar
895
Yer
Turkey
Merhabalar, kullandığınız BungeeCord sürümü son sürüm olduğu için koruma nedeniyle SonOyuncu gibi clientleri engelleyecektir. Bunun bir çözümü maalesef yok, eski sürüm BungeeCord kullanmalısınız illa kullanacağım derseniz BungeeCord veya forkları en son SonOyuncu desteklediği tarih Mart-Nisan-Mayıs(04) 2021 tarihlerine bakabilirsiniz.
aegis kullanıyorum ben hocam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı