Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Basit listelere son! | AdvancedPlayerList • Geliştirilmiş Liste.

Sizce Skript kodlamalarına devam edeyim mi?

• Oy Verenler
    2
  • Anket Kapalı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KrmzAlev

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
Ankara
zJgMbB.png

GİRİŞ

Hepinize Merhaba Değerli MC-TR Formu!
Şuanda Sizlere Bugün Yazmış Olduğum Skripti Tanıtıyorum.
Beğeniceğinizi Planlayarak Kodladığım Bir Skript, Bazılarınız İçin Gereksiz Olabilir Ancak Basit Bir Sunucu İstemiyorsanız Kullanmanızı Tavsiye Ediyorum.
Bu Arada Bunuda Altını Çizerek Belirtmek İsterim. Bu Fikri SpigotMC'de Paylaşılan "PlayerList" Skriptinden Çıkartıp, Sadece Bazı Mesajlarını Aldım.
Herneyse Konumuza Geçelim :)

zJgMbB.png

NE İÇİN KULLANACAĞIM?
Evet Bu Soruyu Tahmin Edebiliyorum. Bunun Cevabı Çok Basit;
Sunucunuzu Daha Güzel Bir Şekilde Oyunculara Tanıtmak Ve Gelişmiş Bir Sunucu Olduğunuzu Belirtmek.
zJgMbB.png

NORMALDEN FARKI NEDİR?
Normalden Farklı Olarak Skriptin İçerisinde "VIP, Admin" Yetkili Sayısını Gösteren Bir Skriptte Bulunmaktadır.
Böylelikle Oyuncularınız Oyun İçerisinde Bir Admin Veya VIP Olduğunu Rahatlıkla Anlayabilir.
zJgMbB.png

ÖZELLİKLERİ NELERDİR?
Özellikleri Şunlardır;
• Mesajlar Genel Sunucu Renkleriyle Tasarlanmıştır.
• Lag Problemi Asla Oluşturmaz.
• Skript'in İçerisinde 4 Farklı Dil Vardır. (Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Almanca)
• Kolay Ve Basit Mantıklı Bir Skripttir.
zJgMbB.png

RESİMLER
Oyun İçerisinden Kareler:
5G4yAR.png

d7oB64.png

AyEzo0.png

0G8zP8.png

Skriptin Genel Notepad++ Görünümü:
OykvnD.png

zJgMbB.png

KOMUTLAR(COMMANDS)

/prl » Oyuncu Listesini Gösterir.
zJgMbB.png

YETKİLER(PERMISSIONS)

AdvancedPRL.Admin » Admin'lere verilmesi gereken yetkidir.
AdvancedPRL.VIP » VIP'lere verilmesi gereken yetkidir.
zJgMbB.png

KOD

tm8y2 - Ghostbin
zJgMbB.png

Konuma zaman ayırdığınız için teşekkür eder,
İyi forumlar dilerim!

bertek41

The Developer of Apia Team
Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Gereksiz skript gereksiz variable. Skript expressionları bilmeden skript yazılınca böyle oluyor :/ Çevirilerde yanlış.

#Kadirz123

Efsane QXK <3

Discord:

Kadirz123#3611

Elmaslar
41
Puanlar
13.620
Yer
İzmir
Minecraft
Kadirz123
Güzel hoş fakat ne işe yarıyacak diyebilirim konuyu okumuşda olsam.
Gereksiz diyorum yinede teşekkürler forumda elbet kullanacak olur.

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Bukkit'n kendi sunmuş olduğu "Whitelist" varken daha saçma skriptler kullanmaya son olması lazım :)

KrmzAlev

Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
Ankara
Gereksiz skript gereksiz variable. Skript expressionları bilmeden skript yazılınca böyle oluyor :/ Çevirilerde yanlış.
:) Dostum Skript Expressionları Ve Skripte Dair Herşey Tamamen Ezberimde, 5 Yıllık Skripterim. Gereksiz Variable Kullanmadım Orada "Gereksiz Skript" Olarak Düşüncene Saygı Duymaktayım. Ancak Variable Kullanma Sebebim El Alışkanlığıdır, Skript Expressionları Bilip Bilmediğimi Hakkımda Hiçbir Bilgi Öğrenmeden Düşünme Lütfen.[DOUBLEPOST=1505913525,1505913472][/DOUBLEPOST]
Bukkit'n kendi sunmuş olduğu "Whitelist" varken daha saçma skriptler kullanmaya son olması lazım :)
Dostum Bu Whitelist Değil :) Normal PlayerList Denilen Oyuncuların Sayısını Listeleyen Sistemdir. Essentials'ın İçinde Verilir, Ancak Spigot'ta Sunuyor Bunu.[DOUBLEPOST=1505913779][/DOUBLEPOST]
Güzel hoş fakat ne işe yarıyacak diyebilirim konuyu okumuşda olsam.
Gereksiz diyorum yinede teşekkürler forumda elbet kullanacak olur.
Tabiiki de Kararınıza Saygı Duymaktayım, Belirttiğim Gibi İsteyen İstediği Gibi Düşünebilir Ancak Kullananların Olacağından Eminim :)

bertek41

Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
:) Dostum Skript Expressionları Ve Skripte Dair Herşey Tamamen Ezberimde, 5 Yıllık Skripterim. Gereksiz Variable Kullanmadım Orada "Gereksiz Skript" Olarak Düşüncene Saygı Duymaktayım. Ancak Variable Kullanma Sebebim El Alışkanlığıdır, Skript Expressionları Bilip Bilmediğimi Hakkımda Hiçbir Bilgi Öğrenmeden Düşünme Lütfen.
5 yıllık skripter olunca tecrübeli oluyorsun bilgili değil bu yaptığın skript 5 satırlık bir şey hiç variable kullanmadan bile yapılır. Kendini geliştirmedikten sonra istersen 10 yıllık skripter ol.

Green

Developer
Premium
MineWeb

Discord:

Green#1370

Elmaslar
334
Puanlar
14.315
Yer
İstanbul
Discord İzni
:) Dostum Skript Expressionları Ve Skripte Dair Herşey Tamamen Ezberimde, 5 Yıllık Skripterim. Gereksiz Variable Kullanmadım Orada "Gereksiz Skript" Olarak Düşüncene Saygı Duymaktayım. Ancak Variable Kullanma Sebebim El Alışkanlığıdır, Skript Expressionları Bilip Bilmediğimi Hakkımda Hiçbir Bilgi Öğrenmeden Düşünme Lütfen.[DOUBLEPOST=1505913525,1505913472][/DOUBLEPOST]
Dostum Bu Whitelist Değil :) Normal PlayerList Denilen Oyuncuların Sayısını Listeleyen Sistemdir. Essentials'ın İçinde Verilir, Ancak Spigot'ta Sunuyor Bunu.[DOUBLEPOST=1505913779][/DOUBLEPOST]
Tabiiki de Kararınıza Saygı Duymaktayım, Belirttiğim Gibi İsteyen İstediği Gibi Düşünebilir Ancak Kullananların Olacağından Eminim :)
Sunucu performansı hiç düşünülmemiş geçici değişken kullanılabilirken boşuna kalıcı değişken oluşturulmuş.Bu yüzden hem gereksiz hemde ram israfı.

KrmzAlev

Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
Ankara
5 yıllık skripter olunca tecrübeli oluyorsun bilgili değil bu yaptığın skript 5 satırlık bir şey hiç variable kullanmadan bile yapılır. Kendini geliştirmedikten sonra istersen 10 yıllık skripter ol.
Tamam kardeşim 5 satır kullanarak bunun aynısını yap bizde görelim öğrenelim?

bertek41

Elmaslar
464
Puanlar
15.745
Yer
Kocaeli
Minecraft
YasinSubasi
Tamam kardeşim 5 satır kullanarak bunun aynısını yap bizde görelim öğrenelim?
Bir çocuğun sözüne göre bir iş yapmam ben. Öğrenmek istiyorsun git araştır sana öğreteceğim bir şey yok. Benimle konuşurken de "kardeşim" lafını kullanma.

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Başarılı bir skript iyi forumlar

FiredCraft

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı