Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı Artık warp tamire gerek yok! | /Tamir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cloneix

Örümcek Hoşt!
Yasaklandı
Elmaslar
148
Puanlar
0
Skript de yenimisin bilmiyorum fakat kolay bir sistem olmuş başarılarının devamını dilerim.​

ErenTRYT

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
0
Yer
İSTANBUL
bu gün gördüm başarılı bir çalışma ses efekleri eklersen daha da güzel yapabilrisn :)

LcsQs

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
0
Yer
Trabzon
Minecraft
LcsQs
Skript çalışmıyor ?
Gayet iyi çalışyor
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bu gün gördüm başarılı bir çalışma ses efekleri eklersen daha da güzel yapabilrisn :)
Teşekkür ederim yeniyim öğrenmem gerekken çok şey var

Skript de yenimisin bilmiyorum fakat kolay bir sistem olmuş başarılarının devamını dilerim.​
Teşekkürler script öğrenmeye merakım var ama yardım edicek bazı kişileri bulamıyorum.

Kod:
command /tamir:
    trigger:
        wait 1 tick
        open chest with 1 row named "&8&l            Demirci" to player
        wait 1 tick
        format slot 2 of player with chainmail chestplate named "&6Elindekini Tamir Et" with lore "&eFiyat: &a$15,000||||&7Elinizdeki eşyayı tamir etmek için tıklayın." to close then run [execute player command "repair hand"]              
        format slot 4 of player with iron chestplate named "&6Envanterindeki Herşeyi Tamir Et" with lore "&eFiyat: &a$70,000||||&7Envanterinizdeki herşeyi tamir etmek için tıklayın." to close then run [execute player command "repair all"]
        format slot 6 of player with anvil named "&8Örs" with lore "&7Envanterinizdeki eşyaları birleştirin veya tamir edin." to close then run [execute player command "anvil"]

Düzenlenmiş hali budur. 0 hata bulunmakta denendi. Sanal örs sistemine gelirsek skript ile yapmaya çalıştım ya desteklemedi yada olmadı. Onun plugini vardı sanırım MobileTools'tu. Onu kullanabilirsin.

@LcsQs, hatana gelirsek ;

- Tablara dikkat etmelisin.
- GUİ sisteminde komutları yazmaları için düzenlenen yerlere dikkat etmelisin satırdan ayrılmamalı. Aynı satırda olmalı.
- # gibi şeyler kullanmamaya özen göster onlar error olarak gösterilir.

Kendini geliştirebilirsin, güzel gidiyorsun.

İyi forumlar.
Teşekkür ederim bana yardım ederseniz mutlu olurum daha hızlı öğrenirim

Arkadaşlar yeni büyücü scripti paylaşacağım beklemede kalın :D

MuratGokhanAsn

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
13.260
Kod:
command /tamir:
    trigger:
        wait 1 tick
        open chest with 1 row named "&8&l            Demirci" to player
        wait 1 tick
        format slot 2 of player with chainmail chestplate named "&6Elindekini Tamir Et" with lore "&eFiyat: &a$15,000||||&7Elinizdeki eşyayı tamir etmek için tıklayın." to close then run [execute player command "repair hand"]
        format slot 4 of player with iron chestplate named "&6Envanterindeki Herşeyi Tamir Et" with lore "&eFiyat: &a$70,000||||&7Envanterinizdeki herşeyi tamir etmek için tıklayın." to close then run [execute player command "repair all"]
        format slot 6 of player with anvil named "&8Örs" with lore "&7Envanterinizdeki eşyaları birleştirin veya tamir edin." to close then run [execute player command "anvil"]

command /anvil:
    trigger:
        wait 3 tick
        open anvil to the player

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı