Sol Reklam
Sağ Reklam

zirvenetwork.keyubu.com |Op Skyblock |Gelişen Sunucu |Yeni sistemler gelecek|Yakında Hub

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Altay_RG

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Altay

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Altay_RG
Minecraft sunucumuz hakkında kısa bir hatırlatma : sistemler basit sık kullanılan sistemler olabilir ve konu tasarımımızda keyubudan olabilir ancak çok hızlı gelişen bir sunucuyuz ve size en yakın zamanda özgün ve efsanevi diğer sunucuların örnek alacağı sistemleri getirmeye hazırız. Sizlerden tek ricam sunucumuza destek çıkmanız.
Yapılan bağışlarla buraya kadar geldik ve hatalarımızdan tamamiyle ders aldık. Oyuncularımıza en iyi sistemi , eğlenceyi yaşatmaya geldik. Skyblockdan Sonra hub olacağız.
Eğlenceyi 2 katına çıkaracağız. Haydi neden bu yazıyı okuyorsun sunucumuza gel ve farkı gör. Ayrıca eski samimiyeti bu zor günlerde sunucumuzda görmeye hazır ol.
PAKETİMİZ ORİJİNALDİR. Çalıntı map kullanmıyoruz. Ayrıca insanların emeklerini korkmadan verebilecekleri bir sunucu açmaya karar verdik .
Sunucuya giriş 1.12 sürümünde oyuna katılamayabilirsiniz.

JiKtGH.jpg

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

5.PNG

Son düzenleme:

Cathrny

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Cathrny#2784

Elmaslar
88
Puanlar
13.575
Yer
İzmir
Minecraft
Cathrny
Haritaları beğenmedim, sistemler klasik. Gelişmeniz dileğiyle...

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Açıkçası bildiğimiz Skyblock sunucularından zerre kadar farkını göremedim. İşin içerisinde biraz daha özgün katarsanız iyi yerlere gelebilirsiniz :))

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Haritalar ve sistemleri geliştirmeniz gerekiyor. Konu tasarımına zaten bir şey demek istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı