• Minecraft'ta hangi balta Woodie'nin baltası olmaya layık?!?

Her hafta düzenli bir şekilde yapılacak olan ödüllü anketlerimizden ilki karşınızda! Yapman gereken şey çok basit 24 saat içerisinde konuya girip oy vermek ve ödülü kapmak! Hadi ne duruyorsun buraya tıkla ve anket hakkında daha fazla bilgi al!

Reklam Zion Craft 1.8x |FACTION , OPSKYBLOCK , THEPIT , SKYWARS , TEKBLOK | KALITEYI HISSET!

Deniz Berke

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
3
Puanlar
2.035
Yer
Antalya
Zümrüt
0
Minecraft
Sunucu IP Adresi
play.zioncraft.org
Sunucu Sürümü
1.8
Sunucu Slotu
SINIRSIZ
Sunucu Türü
Faction,opSkyblock,The Pit,Skywars,TekBlok
Zorluk Seviyesi
Orta
Daha önce ZionCraft adı altında açılan bir sunucumuz olmuştu fakat bir takım sebeplerden dolayı kapatma kararı aldık, malum bu dönemde siz değerli oyuncularımıza en azından birazcık eğlence katmak için bu projemize bir sürü geliştirmeler/sistemler ekleyerek tam gaz yeniden geliyoruz.
Daha uygulayamadığımız bir sürü fikir ve geliştirmeler ile Sunucumuzu güzelleştirmeye devam edeceğiz,
Öncelikle Kendimi Tanıtayım; Ben Berke, 17 Yaşındayım ve yaklaşık 4 seneye yakın Minecraft platformu içerisindeyim,
çok sunucu gezdim ve neden benimde bir sunucum olmasın dedim. ve ZionCraft Kuruldu.

Sunucuya eklenmesini istediğiniz herhangi bir özellik veya şikayet ettiğiniz bir özellik olduğu durumda
Discord üzerinden talep oluşturarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sistemlerimize Göz atalım.

OpSkyBlock:

●Rulet Sistemi
●Vote Sistemi
●Sezon Sistemi
●Kasalar
●Edit Coin
●Zion Coin
●Günlük Ödül
●Bol Eventler
●/takas
●/warp banka .

Faction:

●Sezon Sistemi
●Düello Sistemi
●Envoy
●Koth
●NetherVs
●PandoraPvP
●Rütbe Sistemi
●Lapis Market
●Xp Market
● Coin Market
●/warp sünger
●Maskeci
●/warp klanws .

The Pit:

●Sezon Sistemi
●Aranıyor Sistemi
●Market
●Güçlendirme
●Takviye Sistemi
zionbanner.jpg
2021-01-07_00.40.16.png

2021-01-07_00.39.37.png

2021-01-07_00.48.12.png

2021-01-07_00.38.46.png
2021-01-07_00.54.10.png

minecraft çekirdek hub server minecraft çekirdek hub sunucusu minecraft çekirdek hub çekirdek hub sunucusu çekirdek hub server

Son düzenleyen: Moderatör:

Aish

Bu okyanus derin.
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
105
Puanlar
1.395
Zümrüt
0
Minecraft
Sistemler geliştirilebilir, daha iyi fikirlerle daha iyi bir iş çıkarabilirsiniz fakat sunucunun ne zaman açıldığını bilmeyerek kendimce söylüyorum keşke ilk bir moda ağırlık verip sonradan hub yapsaydınız

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı