Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Zeka dolu karakterleriyle bilinen en iyi 5 dizi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

devbrius

plugin developer
Emekli
Onaylı Satıcı
Elmaslar
247
Puanlar
13.655
785448.png

Herkese merhaba!
Forum içerisinde açmış olduğum ilk konumu büyük bir merakla okumaya başlamadan önce, arkanıza yaslanın ve derin bir nefes alın. Eğer yanınızda köpüklü kahve bulunduruyorsanız bir yudum alın, yoksa da var sayalım ki kahveden bir yudum aldınız ve şimdi hazırız!

Zeka dolu karakterleriyle bilinen en iyi 5 dizi!

1. The Mentalist

İlk sırada bazıların tahmin edebildiği, bazılarının da aklında düşünemediği zeka dolu karakterleriyle bilinen ve bilinmeye de devam eden The Mentalist bulunuyor. Dizi serisinin ilk bölüm yayın tarihini 23 Eylül 2008'de yayınlayıp ilk adımı atan dizi yönetmeni, dizisine başrol olarak Simon Baker'i dahil etmiştir. Ardından ise 18 Şubat 2015 tarihine kadar olan süre zarfı içerisinde 7 sezon bitirmiş ve akıllarda polisiye dizi olarak yer edinmiştir.

839655-the-mentalist-wallpaper-1920x1080-for-mac.jpg

2. Sherlock

İkinci sırada ise bazılarının dilinden düşmediği, bazılarının da bu gizli karakterin kim olduğunu düşünmekle baş başa kalırken, en sonunda Benedict Cumberbatch adlı bir başrolün yer aldığı dizi olarak akıllarda kalan, profesör ile olan kavgalarıyla anılan bir dizi olmuştur. Zeka dolu rekabetin sürdüğü bu dizi 16 Aralık 2011 tarihinde ilk kez adını duyurmayı başarmıştır.

sherlock-benedict-cumberbatch.jpg

3. House M.D

Üçüncü sırada artık herkesin bildiği, izlediği House M.D yer alıyor. Neredeyse aralarında ki en erken çıkışı yapan dizi Hugh Laurie'de başrolüne alarak 16 Kasım 2004 tarihinde Amerikan dizisi olarak çıkışını yapmış ve izleyicilerine 21 Mayıs 2012 son sezonunu izletmiştir. Başlangıç ve son vizyonları arasında toplam 8 sezon geçirmiştir, genellikle her sezon zeka dolu karakterlerinin olması sıra beğenilerek izlenen bir dizi olmuştur.

d7825a9a683e910e42e1a5dbcc74b3d6.jpg

4. Lie to Me

Artık yazımızın sona erdiği noktaya yaklaşıyoruz ve dördüncü sırada tabi ki Lie to Me var, zeka dolu karakterleriyle bilinen en iyi 5 dizi arasına girmeyi hak eden en çok hak eden dizi gibi görünüyor. Diğerlerinden iki farkı olan bu dizide, ilki diğer kurgulara göre daha farklı olması kısacası federal soruşturmalarını ele alması, ikincisi ise başrol yerine tek bir karakter değilde birden fazla karakter yazabilmemiz oluyor. Ama yine de örnek verecek olursak, buna Tim Roth'u örnek olarak verebiliriz.

tv_lie_to_me17.jpg

5. House of Cards

Neredeyse yazımızın sona erdiği yere doğru yaklaştık. Zeka dolu karakteriyle bilinen en iyi 5 dizi listemizde, sonuncu olarak House of Cards bulunuyor. Görselinden de görülebileceği gibi bir Amerikan dizisi olup 1 Şubat 2013 tarihinde ilk sezonu başlatarak toplamda 5 sezon çekilmiştir. Zeka dolu karakterleri bulundurmasından lakin sonuncu olmasının azda olsa nedeni politika konusunu ele almasıdır.

Bugünlük benden bu kadar, yazımı kahvenizi soğutmadan gönül rahatlığıyla okuduğunuzu umuyorum.

Sevgilerle, Brius!

house-of-cards-wallpaper-15.jpg

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
The Mentalist'e hayranım. Özellikle Simon Baker ve Robin Tunney... <3

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
La casa de Pepal ve Prision Break görmek isterdim ...
Konu Güzel !

noyZ'

X-X
Elmaslar
254
Puanlar
7.110
Devamını bekliyorum, çok güzel bir konu olmuş.

SydeFQ

Ordinary Person
Emektar

Discord:

SydeFQ#1938

Elmaslar
1.117
Puanlar
16.310
Minecraft
SydeFQ

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı