Sol Reklam
Sağ Reklam

İnceleme Zamanında Çok Rağbet Görmüş Oyun Yeniden Yapılıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Kingpin: Life of Crime, zamanında oyuncular tarafınca sevilmiş ve büyük bir ilgi gören birinci şahıs aksiyon oyunudur. Çıktığında Microsoft Windows ve Linux platformlarına çıkan oyun, şimdi yapılacak yeni sürümü olan Kingpin: Reloaded ile birçok platforma çıkış yapacak. Böylece dört bir taraftan oyuncular oyunu oynayabilecek ve eskiden olan optimizasyon sorunları ile karşılaşmayacaklar.

kingpin-reloaded-bringing-the-1999-fps-to-modern-systems-profanities-intact.jpg

Eskilerin oyunu: Kingpin: Life of Crime

Xatrix Entertainment tarafından geliştirilmiş olan Kingpin, o sıralarda yayımlanmış olan Quake 2'nin oyun motorunu kullanıyordu. 30 Haziran 1999 yayımlanan Kingpin, dönemine göre güzel bir oyun olarak kabul edildi. İlerleyen zamanlarda da devam oyunu istendi ancak geliştirilme aşamasına giremeden proje durduruldu. Fakat, 21 senelik bir bekleyişin ardından yapımcıdan yeni bir haber geldi. O da Kingpin: Life of Crime'ın yeniden yapılıp, Kingpin: Reloaded olarak tekrardan çıkmasıydı.

Kingpin: Life of Crime her ne kadar güzel bir oyun olarak gözükse de hikayenin karanlık tarafı da mevcut. Oyunda çok fazla şiddet ve küfür bulunduğu için çoğu ülkede satışa sunulmamıştı. Hatta oyunun tekrar satışa verilebilmesi için oyuna birkaç sözleşme ve şiddeti düşürebilmek için ayarlar getirilmiş. Buna rağmen oyun çok fazla tepki aldı. Bu da oyunun o dönem satılamamasına sebep olmuştu.

1132945-kingpin-reloaded-1920x1080.jpg

Kingpin, yeniden yapılıyor!

Kingpin: Life of Crime çok daha üstün özelliklerle ve sistemlerle yeniden yapılıyor. Grafiksel açıdan çok büyük olmasa da yine de güzel değişmeler mevcut. Ses ve atmosfer olarak çok daha karanlık. Kısacası oyundaki neredeyse her şey yeniden düzenleniyor ve karşımıza yeni nesle daha uygun bir oyun çıkıyor. Yapılan değişikliklerden ve gelen sistemlerde bahsedersek; 4K 60 FPS oynayabilme, klasik ve geliştirilmiş mod, PC, Nintendo Switch, Xbox One & PlayStation 4'de oynayabilme, yeni görev sistemleriyle beraber çok dolu bir oyun bizleri bekliyor.

Bu sefer Kingpin, 4 platform arasında oynanabilir hale getirilecek. Bu sayede de optimizasyon sorunları ortadan kalkmış olacak. PC içinse daha farklı bir sistem getirilmesi düşünülüyor. 1999 yılında geliştirilmiş bir oyunu 4K ve 60 FPS düzeyinde oynamak bir mücevher kadar değerli diyebiliriz. Çünkü her eski oyun şu anda bulunduğumuz yeni nesil konsollara ve platformlara bağdaştırılamıyor. Aşağıda bulunan fragman da, Kingpin: Reloaded için yapılan yeni tanıtım videosudur.

Sistem gereksinimleri eski bir oyuna göre yüksek!

Kingpin: Reloaded, Steam üzerinde bulunmakta ancak satın almaya erişilebilir durumda değil. Buna rağmen oyunun sistem gereksinimlerini rahatlıkla görebiliyoruz. Ancak bazı oyuncular bu gereksinimleri görünce doğal olarak şaşırmış olabilirler. Neden bu kadar şaşırdıkları ise altta bulunan sistem gereksinimlerinden kaynaklanıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows® 7/8/8.1/10
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 7950GT
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows® 10 64bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia Geforce 710GT
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

ss_5fcbb03228508c491e881d60a445cb12abf52b7b.1920x1080.jpg

Kingpin: Reloaded, 2020'nin yaz aylarına doğru satışa çıkacak. Çoğu platformda ne zaman yayımlanacağı bilinmese de Steam'de bu yılın ikinci çeyreğinde çıkacağı belli oldu. Bakalım 1999'da yapılan bir oyun 2020'de nasıl bir hale gelmiş göreceğiz.

Son düzenleme:

JajckPVP

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

JajckPVP#3434

Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
JajckPVP
Bence tutmaz boşa uğraşıyorlar

Pikod

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Pikod#5894

Elmaslar
64
Puanlar
2.245
Minecraft
Pikod
Twitter
hzpikod
Bence tutmaz boşa uğraşıyorlar
Aynı fikirdeyim, olan bir oyunu decompile ederekten sunucu kodlamak boş iştir.
Aksini idda eden bana göre oyunun etkisine kapılmıştır. Bana göre oyunun sizde bıraktığı etki bu tür boş işler yapmaya yönlendirebilir.
Sunucu kodlayabilen oyun da yapabilir. (Yani uğraşırsa)
O yüzden en iyisi 2019 - 2020 güncellemelerine sahip bir oyun yapmaktır.

JajckPVP

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

JajckPVP#3434

Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
JajckPVP
Aynı fikirdeyim, olan bir oyunu decompile ederekten sunucu kodlamak boş iştir.
Aksini idda eden bana göre oyunun etkisine kapılmıştır. Bana göre oyunun sizde bıraktığı etki bu tür boş işler yapmaya yönlendirebilir.
Sunucu kodlayabilen oyun da yapabilir. (Yani uğraşırsa)
O yüzden en iyisi 2019 - 2020 güncellemelerine sahip bir oyun yapmaktır.
Haklısın kankam gerek yok

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Küçükken kuzenimle birlikte seve seve oynadığımız oyundu. Şimdi ise yeniden yapılmasına çok sevindim ancak tutar mı tutmaz mı bilemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı