Sol Reklam

Yüksek Şatodaki Adam

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Rn3VBZ.gif

THE MAN IN THE HIGH CASTLE
(YÜKSEK ŞATODAKİ ADAM)
Yıl 1939. Tarih daha önce görmediği kadar acıyı, görmediği kadar ölümü görmeye hazırlanıyor. Almanya NSDAP sayesinde yıkıma sürüklenirken, geri kalan tüm dünya ülkeleri "Enigma"yı kırmaya çalışıyorlar. Tüm bunlara rağmen aradan geçen 6 yılın sonunda Berlin'in düşmesiyle tüm hayaller ve umutlar suya düşüyor. Peki ya Berlin düşmeseydi ?

Artık yeni bir seri olarak hayatımda ki kırılma noktalarını oluşturan dizi ve filmleri sizlere izlemiş ve ders çıkarmış birinin gözüyle anlatmaya çalışacağım. Bu dizi de 2. Dünya Savaşı'nı eğer Almanlar kazansaydı neler olurdu gibisinden bir düşünceyle yola çıkmış ve gerçekten güzel bir şekilde anlatmıştır. Aşağıda ki videodan fragmanı izleyip yolunuzu belirleyebilirsiniz.

2 sezonu çevirilen diziye altta ki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:
The Man In The High Castle

Son düzenleme:

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070
Konu yararlı olabilir fakat yazıyı eğik yerine normal yapıp boyutu küçültürseniz hem daha şık hem de daha güzel görünecek ve okuyucuların gözüne hitap edecektir. Konu için teşekkürler. :)

SYN_T3SL4

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Konu yararlı olabilir fakat yazıyı eğik yerine normal yapıp boyutu küçültürseniz hem daha şık hem de daha güzel görünecek ve okuyucuların gözüne hitap edecektir. Konu için teşekkürler. :)
Yorumunuz için teşekkür ederim. Konuyu da düzenlemiş bulundum :D

Dagon

Here we go again..

Discord:

dagon#7828

Elmaslar
1.147
Puanlar
16.070

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Böyle kültürü geliştirecek ve insanı bilgilendirecek paylaşımların forum da dolanması gerçekten çok hoşuma gidiyor. Teşekkürler.

samoi

one is glad to be of service
Emekli

Discord:

mudlusamoi#5646

Elmaslar
1.382
Puanlar
19.760
Yer
Bursa
Minecraft
smt287
Dizi veya film hakkında bilgilendirme yaparken mutlaka fragmanlarını veya tanıtım videolarını koymayı unutmayın. Hem konununuz daha iyi olur hem de konuya giren film veya dizi hakkında kendi fikirleriyle izlemeye karar verebilir.

SYN_T3SL4

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Dizi veya film hakkında bilgilendirme yaparken mutlaka fragmanlarını veya tanıtım videolarını koymayı unutmayın. Hem konununuz daha iyi olur hem de konuya giren film veya dizi hakkında kendi fikirleriyle izlemeye karar verebilir.
Haklısınız unutmuşum biran için :D Eklemiş oldum sayenizde konuya. Teşekkürler yorumunuz için

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı